Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Kolesa

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 10. 2018 Kolesa ST - 100 km 1. Jadlovský Petr Bint Akkra Petr Jadlovský 16,87 5:55:41 121,20
20. 10. 2018 Kolesa ST - 100 km 2. Ratajová Simona Sulika 1 JK Equis 15,53 6:26:20 120,00

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 10. 2018 Kolesa S - 80 km 1. + BC Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia 16,75 4:46:34 98,00
20. 10. 2018 Kolesa S - 80 km 2. Škábová Lucie Sahar JK Natural 16,08 4:46:34 98,00
20. 10. 2018 Kolesa S - 80 km 3. Mrkáčková Petra Suraya JK Natural 16,08 4:58:30 86,00
20. 10. 2018 Kolesa S - 80 km 4. Buštová Anna Bahie/Semiramis-16 JK Semiramis, z.s. 16,01 4:59:52 85,00
20. 10. 2018 Kolesa S - 80 km 5. Kučerová Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 15,90 5:01:54 84,00
20. 10. 2018 Kolesa S - 80 km 6. Kučerová (Benešová) Denisa Wictoria Ellis (CZ) JK Equis 15,90 5:01:57 83,00
20. 10. 2018 Kolesa S - 80 km 7. Poláčková Alžběta Kar Zohar Almas Fan club Shagya 14,90 5:22:10 82,00

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 1. Sittová Kristýna Fiery Diamond Jezdecký klub Ladies 19,57 3:03:55 63,20
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 2. Doubková Monika Rašid Ibn Rasima Jezdecký spolek Ludvíkovice 19,23 3:07:14 62,40
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 3. Hrubá Veronika Sahran Ibn Ghazal 4 Horse Team 18,63 3:13:14 61,60
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 4. Zahálková Kristýna Mirajj JK Shagya Vilémov 16,70 3:35:35 60,80
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 5. Abel Jan Jamal of Kadov Eques z.s. 16,56 3:37:23 60,00
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 6. Sedláková Justina Steel Flash Gun Centrum jezdeckého sportu Čížov 16,09 3:43:43 59,20
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 7. Kučerová Andrea Bazalka 1 Fan club Shagya 16,02 3:44:42 58,40
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 8. Studená Věra Koheilan Jack Fan club Shagya 15,97 3:45:25 57,60
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 9. Princová Eliška GARCZ Jezdecká stáj Elista 15,97 3:45:26 56,80
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 10. Králová Kateřina Arabli Shael 4 Horse Team 15,81 3:47:42 56,00
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 11. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 15,81 3:47:43 55,20
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 12. Bláha Jiří Haram SSChK Podřipska 15,38 3:54:09 54,40
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 13. Teplá Kateřina Matyas 1 Sportovní jezdecký klub při školním statku 15,37 3:54:10 53,60
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 14. Kokořová Petra Safiyah JK Semiramis, z.s. 15,29 3:55:27 52,80
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 15. Smudek Ladislav Ibelin ibn Rasim Petr Jadlovský 15,29 3:55:31 52,00
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 16. Sedláková Lucie Azgar Šal Centrum jezdeckého sportu Čížov 15,28 3:55:32 51,20
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 18. Koťátková Hana Klaret 1 Equicentrum - Jaroměř 14,55 4:07:25 49,60
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km FTQ/GA Vicencová Nikol Libreta 2 Stáj Zdeněk Žíla, z.s. - - -
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km FTQ/GA Halbrštatová Monika Claudius 1 Equicentrum - Jaroměř - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km 1. Juhászová Adéla Lady Elisabeth 1 TJ Krakonoš Trutnov 21,26 1:52:54 33,00
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km 2. Strakatá Kateřina Anita 10 Minifarmička, z.s. 21,26 1:52:55 32,40
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km 3. Klech Josef Kody SK Pental Břidličná 21,21 1:53:10 31,80
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km 4. Šimková Natálie Welinda JK Taxis Záryby, z.s 20,68 1:56:02 21,20
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km 5. Matlášková Beatrice Tamal Stáj Kyselý 15,51 2:34:44 30,60
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km 6. Vacíková Markéta Taro 1 Škola jezdeckého sportu 14,60 2:44:20 30,00
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km 7. Půžová Marie Saryiah el Nil Gadda 4 Horse Team 13,97 2:51:51 29,40
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km 8. Janatová Milada Moccah 4 Horse Team 13,96 2:51:52 25,80
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km 9. Dušková (Kutilová) Eva Siraela 4 Horse Team 13,96 2:51:53 28,20
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km 10. Glodeková Pavlína Dahoman Bogár Jezdecký klub Murhof Jesenec, z.s. 13,77 2:54:17 27,60
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km 11. Prchalová Dana Samanta 15 JK Shagya Vilémov 13,57 2:56:52 27,00
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km 12. Machková Eva Aznavu JK Shagya Vilémov 13,57 2:56:54 26,40
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km 13. Kucharská Tereza Haydée JK Šarkan, z.s. 12,80 3:07:31 25,80
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km 14. Martínková Nikola Tequila J,J,Chilli Jezdecký klub Saggita, z.s. 12,80 3:07:32 25,20
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km FTQ/GA Bubelová Aneta Misja Jezdecký klub Červená Voda - - -
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km FTQ/GA Jerman Jakub Panama 4 Stáj Equino, z.s. - - -

Celkový počet záznamů: 44


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz