Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Hoštka

Soutěž : S:

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
8. 9. 2018 Hoštka S: - 80 km 1. + BC Jadlovský Petr Bint Akkra Petr Jadlovský 16,21 4:56:11 96,00
8. 9. 2018 Hoštka S: - 80 km 2. Mrkáčková Petra Kailik JK Natural 15,13 5:17:19 85,00
8. 9. 2018 Hoštka S: - 80 km 3. Zahálková Kristýna Mirajj JK Shagya Vilémov 12,87 6:12:56 84,00
8. 9. 2018 Hoštka S: - 80 km 4. Koťátková Hana Klaret 1 Equicentrum - Jaroměř 12,87 6:12:57 83,00
8. 9. 2018 Hoštka S: - 80 km 5. Kučerová Kateřina Hagen 2 JK Shagya Vilémov 12,87 6:12:58 82,00
8. 9. 2018 Hoštka S: - 80 km FTQ/ME Bakulová Lucie Max L Ranč Wlkana - - -
8. 9. 2018 Hoštka S: - 80 km FTQ/GA Bumbová Alena Karisa Petr Jadlovský - - -

Soutěž : L:

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
8. 9. 2018 Hoštka L: - 60 km 1. Doubková Monika Rašid Ibn Rasima Jezdecký spolek Ludvíkovice 17,16 3:29:44 56,00
8. 9. 2018 Hoštka L: - 60 km 2. Abel Jan Darius 4 Eques z.s. 16,93 3:32:40 55,20
8. 9. 2018 Hoštka L: - 60 km 3. Juhászová Adéla Lady Elisabeth 1 TJ Krakonoš Trutnov 16,57 3:37:14 54,40
8. 9. 2018 Hoštka L: - 60 km 4. Jakešová Michaela Napoli Ramone JS Hrdina - Borotín 15,96 3:45:33 53,60
8. 9. 2018 Hoštka L: - 60 km 5. Sedláková Justina Genuine Uanka Centrum jezdeckého sportu Čížov 15,77 3:48:20 52,80
8. 9. 2018 Hoštka L: - 60 km 6. Teplá Kateřina Matyas 1 Sportovní jezdecký klub při školním statku 15,75 3:48:33 52,00
8. 9. 2018 Hoštka L: - 60 km 7. Švarcová Jana Kanasta Eques z.s. 15,75 3:48:34 51,20
8. 9. 2018 Hoštka L: - 60 km 8. Volfová Michaela Taiga Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 14,63 4:06:08 50,40
8. 9. 2018 Hoštka L: - 60 km 9. Kučerová (Benešová) Denisa Wictoria Ellis (CZ) JK Equis 14,62 4:06:09 49,60
8. 9. 2018 Hoštka L: - 60 km FTQ/GA Kučerová Andrea Amira 6 (Kemir Fuzes) CZ-SH-A-409 Fan club Shagya - - -
8. 9. 2018 Hoštka L: - 60 km FTQ/GA Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA - - -

Soutěž : Z:

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
8. 9. 2018 Hoštka Z: - 40 km 1. Kokořová Petra Safiyah JK Semiramis, z.s. 16,34 2:26:51 28,80
8. 9. 2018 Hoštka Z: - 40 km 2. Kopecký Petr Wanesa 3 JS Hrdina - Borotín 16,07 2:29:22 28,20
8. 9. 2018 Hoštka Z: - 40 km 3. Kroupová Barbora Oušor III-58 JS Hrdina - Borotín 15,19 2:38:02 27,60
8. 9. 2018 Hoštka Z: - 40 km 4. Kubásková Kateřina Migdal Eder Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,16 2:38:20 27,00
8. 9. 2018 Hoštka Z: - 40 km 5. Kroupa Janek Madonna 1 JS Hrdina - Borotín 15,15 2:38:23 26,40
8. 9. 2018 Hoštka Z: - 40 km 6. Sedláková Lucie Sahirka Centrum jezdeckého sportu Čížov 14,06 2:50:38 25,80
8. 9. 2018 Hoštka Z: - 40 km 7. Tůmová Lenka Efraim Centrum jezdeckého sportu Čížov 12,94 3:05:31 25,20
8. 9. 2018 Hoštka Z: - 40 km 8. Tůma Vladimír Hanibal 2 Centrum jezdeckého sportu Čížov 12,94 3:05:32 24,60
8. 9. 2018 Hoštka Z: - 40 km RET Turková Gabriela Psyche Amon 4 Horse Team - - -

Celkový počet záznamů: 27


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz