Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Slavošov (CZE)

Soutěž : CEI 2*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 2* - 120 km 1. + BC Jakešová Michaela Pretoria Symphonie JS Hrdina - Borotín 14,18 8:27:50 -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 2* - 120 km RET Jadlovský Petr Rachel 4 Petr Jadlovský - - -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 2* - 120 km FTQ/GA+ME Škábová Lucie Tabur JK Natural - - -

Soutěž : CEI 1*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 1* - 80 km 1. Sedláková Lucie AE Egyptian Hakeem Centrum jezdeckého sportu Čížov 17,83 4:29:10 -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 1* - 80 km 2. Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 17,59 4:32:55 -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 1* - 80 km 3. + BC Nováková Nikola Kertchak JS Likoli 15,95 5:01:00 -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 1* - 80 km 4. Ratajová Simona Sulika 1 JK Equis 15,95 5:01:01 -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 1* - 80 km 5. Doubková Monika Rašid Ibn Rasima Jezdecký spolek Ludvíkovice 15,21 5:15:40 -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 1* - 80 km 6. Pártlová Pavla Shagya Ivanka JK Essa-Hippo 15,07 5:18:33 113,80
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 1* - 80 km 7. Hladiš Petr Budvar Eques z.s. 14,99 5:20:18 112,00
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 1* - 80 km 8. Zajícová Lenka Bambi 1 Ranč pod Skálou 14,06 5:41:27 110,90
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 1* - 80 km 9. Abel Jan Jamal of Kadov Eques z.s. 13,92 5:44:55 -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 1* - 80 km FTQ/GA Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA - - -

Soutěž : MČRJY

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČRJY - 80 km 1. Sedláková Lucie AE Egyptian Hakeem Centrum jezdeckého sportu Čížov 17,83 4:29:10 167,68
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČRJY - 80 km 2. Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 17,59 4:32:55 166,08
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČRJY - 80 km 3. + BC Nováková Nikola Kertchak JS Likoli 15,95 5:01:00 174,48
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČRJY - 80 km 4. Ratajová Simona Sulika 1 JK Equis 15,95 5:01:01 162,88
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČRJY - 80 km 5. Doubková Monika Rašid Ibn Rasima Jezdecký spolek Ludvíkovice 15,21 5:15:40 161,28
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČRJY - 80 km 6. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 14,06 5:41:22 159,68
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČRJY - 80 km 7. Kučerová Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 14,06 5:41:24 158,08
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČRJY - 80 km 8. Abel Jan Jamal of Kadov Eques z.s. 13,92 5:44:55 156,48
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČRJY - 80 km FTQ/GA Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA - - -

Soutěž : MČR

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČR - 120 km 1. + BC Jakešová Michaela Pretoria Symphonie JS Hrdina - Borotín 14,18 8:27:50 248,72
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČR - 120 km 2. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 12,05 5:57:26 237,12
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČR - 120 km FTQ/GA Rejl Vlastimil Jamala 4 Horse Team - - -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČR - 120 km RET Jadlovský Petr Karisa Petr Jadlovský - - -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČR - 120 km FTQ/GA+ME Škábová Lucie Tabur JK Natural - - -

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) ST - 120 km 1. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 12,05 5:57:26 -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) ST - 120 km FTQ/GA Rejl Vlastimil Jamala 4 Horse Team - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) S - 80 km 1. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 14,06 5:41:22 -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) S - 80 km 2. Kučerová Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 14,06 5:41:24 -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) S - 80 km 3. Janatová Milada Melisa 14 4 Horse Team 12,66 6:19:18 101,80
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) S - 80 km 4. Martincová (Tomková) Martina Shejkin Jezdecký spojek Celeris 12,38 6:27:48 100,80
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) S - 80 km FTQ/GA Smirnovová Helena Seraf JK Argos, z.s. - - -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) S - 80 km FTQ/GA Poláčková Alžběta Kar Zohar Almas Fan club Shagya - - -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) S - 80 km FTQ/GA Martincová Kořínková Alena Marat 2 Jezdecký spojek Celeris - - -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) S - 80 km FTQ/ME Koátková Hana Klaret 1 Equicentrum - Jaroměř - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) L - 60 km 1. Henzlová Tereza Glen Larcon Ranč pod Skálou 16,40 3:39:33 64,48
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) L - 60 km 2. Mrkáčková Petra Kailik JK Natural 15,42 3:53:29 63,68
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) L - 60 km 3. Provinská Tereza Hamadan 11 SK Ranč pod Skálou 15,42 3:53:30 62,88
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) L - 60 km 4. Pechová Kateřina Sojka Skal Soukromá stáj Iris Žaclér 14,17 4:14:00 62,08
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) L - 60 km 5. Bláha Jiří Haram SSChK Podřipska 14,16 4:14:11 61,28
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) L - 60 km 6. Škoda Josef Shagya - 326 (Shakal) Fan club Shagya 13,38 4:29:07 60,48
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) L - 60 km FTQ/GA Kučerová Andrea Bazalka 1 Fan club Shagya - - -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) L - 60 km FTQ/GA Pilníková Martina Vanilka 8 Ranč pod Skálou - - -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) L - 60 km FTQ/GA Halbrštatová Monika Claudius 1 Equicentrum - Jaroměř - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) Z - 40 km 1. Nachtmanová Blanka Gazalát Doutrklars Jezdecký areál ZOFI 15,64 3:33:26 33,84
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) Z - 40 km 2. Teplá Kateřina Matyas 1 Sportovní jezdecký klub při školním statku 15,64 2:33:30 33,24
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) Z - 40 km 3. Hasoňová Kateřina FF Rock Me Darling Eques z.s. 14,02 2:51:12 32,64
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) Z - 40 km 4. Šiftová Kateřina Wadi Madani 4 Horse Team 13,76 2:54:24 32,04
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) Z - 40 km 5. Buštová Anna Bahie/Semiramis-16 JK Semiramis, z.s. 13,22 3:01:35 31,44
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) Z - 40 km 6. Buriánová Dominika Lashirah JK Natural 13,22 3:01:36 30,84
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) Z - 40 km 7. Michalová Barbora Tobrok 1 Stáj u Lucky 10,24 3:54:30 30,24
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) Z - 40 km FTQ/GA Smudek Ladislav Azgar Šal JK Semiramis, z.s. - - -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) Z - 40 km FTQ/GA Horáková Jana Dancerner Stáj Loučky u Bobřího potoka - - -

Celkový počet záznamů: 55


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz