Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Borotín

Soutěž : 3xST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 7. 2018 Borotín 3xST - 150 km 1. Vicencová Nikol Sasana Stáj Zdeněk Žíla, z.s. 12,77 11:44:42 220,20
6. 7. 2018 Borotín 3xST - 150 km 2. + BC Škarabelová Kamila Saria Jezdecký spolek Alka 12,77 11:44:44 231,00
6. 7. 2018 Borotín 3xST - 150 km 3. Boudníková Petra Al Gata 4 Horse Team 12,44 12:03:24 217,80

Soutěž : 2xS

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 7. 2018 Borotín 2xS - 100 km 1. Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 15,52 6:26:31 124,00
6. 7. 2018 Borotín 2xS - 100 km 2. + BC Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 14,52 6:53:13 133,00
6. 7. 2018 Borotín 2xS - 100 km 3. Abel Jan Jamal of Kadov Eques z.s. 14,28 7:00:13 122,00
6. 7. 2018 Borotín 2xS - 100 km 4. Benediktová Lenka Elle JK Laos 13,23 7:33:26 121,00

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 7. 2018 Borotín S - 80 km 1. Bakulová Lucie Max L Ranč Wlkana 14,45 5:32:14 103,80
6. 7. 2018 Borotín S - 80 km 2. Koderová (Křtěnská) Barbora Jane d´Arc JS Concordia 14,33 5:35:02 102,80
6. 7. 2018 Borotín S - 80 km 3. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 14,10 5:40:33 101,80
6. 7. 2018 Borotín S - 80 km 4. + BC Hladiš Petr Budvar Eques z.s. 13,62 5:52:29 110,80
6. 7. 2018 Borotín S - 80 km 5. Jakešová Michaela Salma Hayek JS Hrdina - Borotín 12,90 6:12:00 99,80
6. 7. 2018 Borotín S - 80 km 6. Škábová Lucie Hadyah JK Natural 12,90 6:12:01 98,80
6. 7. 2018 Borotín S - 80 km FTC Jadlovský Petr Bint Akkra Petr Jadlovský - - -
6. 7. 2018 Borotín S - 80 km FTQ/ME Kučerová Kateřina Aznavu JK Shagya Vilémov - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km 1. Henzlová Tereza Glen Larcon Ranč pod Skálou 19,73 3:02:29 68,50
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km 2. Smirnovová Helena Seraf JK Argos, z.s. 19,38 3:05:43 67,70
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km 3. Kopecká Anna Wanesa 3 JS Hrdina - Borotín 18,76 3:11:54 66,90
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km 4. Pártlová Pavla Shagya Ivanka JK Essa-Hippo 17,31 3:27:57 66,10
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km 5. Jerman Jakub Luneta Stáj Equino, z.s. 17,14 3:30:04 65,30
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km 6. Lohr Martin Berenika Společenství jezdců LoRez, z.s. 16,69 3:35:44 64,50
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km 7. Doubková Monika Rašid Ibn Rasima Jezdecký spolek Ludvíkovice 16,68 3:35:46 63,70
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km 8. Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA 16,68 3:35:47 62,90
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km 9. Smudková Aisha Adaala El Bey JK Semiramis, z.s. 14,67 4:05:24 62,10
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km 10. Kokořová Petra Ulesa JK Semiramis, z.s. 14,67 4:05:25 61,30
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km 11. Cihelková Adéla Alisa 3 Jezdecký klub Dvůr ALISA 3 KJ0UK9 Roudná z.s. 13,95 4:18:04 60,50
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km 12. Provinská Tereza Hamadan 11 SK Ranč pod Skálou 13,37 4:29:15 59,70
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km FTQ/ME Suchá Kateřina Naomi 8 Eques z.s. - - -
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km FTQ/GA Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 1. Škábová Lucie Arian S JK Natural 15,57 2:34:11 42,20
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 2. Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia 15,56 2:34:13 41,60
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 3. Plajner Martin Spirit of Sunrise JK Marko, z.s. 14,74 2:42:51 41,00
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 4. Šindelářová Aneta Hardy 2 JS Pod Lhotou 14,74 2:42:52 40,40
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 5. Novotná Marina Tamara Aq Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 14,64 2:43:57 39,80
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 6. Kovářová Eva Al Capone 2 Jezdecký klub Jezdci.cz 14,40 2:46:40 39,20
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 7. Stejskalová Soňa Lucasso Jezdecký areál ZOFI 14,40 2:46:41 38,60
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 8. Bláha Jiří Haram SSChK Podřipska 14,35 2:47:15 38,00
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 9. Nachtmanová Blanka Gazalát Doutrklars Jezdecký areál ZOFI 14,35 2:47:16 37,40
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 10. Kučerová (Benešová) Denisa Wictoria Ellis (CZ) JK Equis 14,26 2:48:17 36,80
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 11. Kokořová Petra Safiyah JK Semiramis, z.s. 14,26 2:48:21 36,20
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 12. Smudek Ladislav Azgar Šal JK Semiramis, z.s. 14,26 2:48:22 35,60
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 13. Beranová Zuzana Bobule 1 JK Equis 14,19 2:49:09 35,00
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 14. Rajglová Kateřina Abram Stáj Dani, z.s. 14,18 2:49:15 34,40
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 15. Pártlová Pavla Obajan Vitéz JK Essa-Hippo 14,18 2:49:16 33,80
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 16. Hynková Aneta Gazal II-6 Gerda JK Semiramis, z.s. 14,18 2:49:17 33,20
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 17. Kučerová Andrea Bazalka 1 Fan club Shagya 12,78 3:07:45 32,60
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 18. Škoda Josef Shagya - 326 (Shakal) Fan club Shagya 12,78 3:07:47 32,00
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 19. Hobzík Vojtěch Gultekin 4 Horse Team 12,28 3:15:27 31,40
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 20. Sedláková Lucie Eileen Centrum jezdeckého sportu Čížov 12,17 3:17:16 30,80
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 21. Sedláková Justina Genuine Uanka Centrum jezdeckého sportu Čížov 12,14 3:17:38 30,20
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 22. Princová Eliška GARCZ Jezdecká stáj Elista 11,46 3:29:22 29,60
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km FTQ Nováková Jana Khan-Dengri 4 Horse Team - - -

Celkový počet záznamů: 52


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz