Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Šamorín (SVK)

Soutěž : CEI 3*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 3* - 160 km 11. Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor JS Hrdina - Borotín 17,42 9:11:00 253,50
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 3*: - 160 km 17. zahraniční jezdec Suraya zahraniční 15,32 10:26:37 244,50

Soutěž : CEI 2*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 2* - 120 km 6. Kokořová Petra Latif Ghazal JK Semiramis, z.s. 16,56 7:14:53 165,10
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 2* - 120 km 7. Buštová Anna Shaakirah Bint Shaakirah JK Semiramis, z.s. 16,56 7:14:53 163,80
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 2* - 120 km 8. Koderová (Křtěnská) Barbora Agile Joe JS Concordia 16,07 7:27:57 162,50
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 2* - 120 km RET Terberová Táňa Kaité JS Likoli - - -
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 2*: - 120 km FTQ/ME zahraniční jezdec Šiva 1 zahraniční - - -

Soutěž : CEIYJ 1*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEIYJ 1* - 82 km 3. Sedláková Lucie AE Egyptian Hakeem Centrum jezdeckého sportu Čížov 15,58 5:15:52 91,30
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEIYJ 1* - 82 km FTQ/ME Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA - - -

Soutěž : CEI 1*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 1* - 82 km 16. Vicencová Nikol Sasana Stáj Zdeněk Žíla, z.s. 15,78 5:11:53 97,90
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 1* - 82 km 17. Turková Gabriela Psyche Amon 4 Horse Team 15,77 5:11:54 96,80
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 1* - 82 km 18. Doubková Monika Rašid Ibn Rasima Jezdecký spolek Ludvíkovice 15,10 5:25:55 95,70

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) S - 82 km 1. Nováková Nikola Kertchak JS Likoli 15,70 5:13:21 83,00
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) S - 82 km 3. Škarabelová Kamila Saria Jezdecký spolek Alka 15,69 5:13:29 81,00
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) S - 82 km RET Škábová Lucie Arian S JK Natural - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) S - 82 km 6. Boudníková Petra Al Gata 4 Horse Team 14,27 5:44:43 85,00
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) S - 82 km 8. Mrkáčková Petra Tanija JK Natural 13,03 6:17:38 83,00
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) S - 82 km FTQ/ME Škábová Lucie Umnyah JK Natural - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) L - 60 km 1. Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA 16,91 3:35:56 51,20

Celkový počet záznamů: 19


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz