Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Hoštka

Soutěž : S:

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
31. 3. 2018 Hoštka S: - 80 km 1. + BC Jadlovský Petr Rachel 4 Petr Jadlovský 15,39 5:11:55 105,00
31. 3. 2018 Hoštka S: - 80 km 2. Suchá Miroslava Naomi 8 Eques z.s. 14,95 5:21:05 94,00
31. 3. 2018 Hoštka S: - 80 km 3. Hladiš Petr Budvar Eques z.s. 14,95 5:21:10 93,00
31. 3. 2018 Hoštka S: - 80 km 4. Sedláková Lucie AE Egyptian Hakeem Centrum jezdeckého sportu Čížov 14,58 5:29:06 92,00
31. 3. 2018 Hoštka S: - 80 km 5. Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA 14,58 5:29:12 91,00
31. 3. 2018 Hoštka S: - 80 km 8. Mrkáčková Petra Umnyah JK Natural 14,39 5:33:30 88,00
31. 3. 2018 Hoštka S: - 80 km 11. Nováková Nikola Kertchak JS Likoli 12,97 6:09:58 85,00
31. 3. 2018 Hoštka S: - 80 km FTC Boudníková Petra Al Gata 4 Horse Team - - -

Soutěž : L:

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
31. 3. 2018 Hoštka L: - 60 km 1. Henzlová Tereza Glen Larcon Ranč pod Skálou 16,69 3:35:40 55,20
31. 3. 2018 Hoštka L: - 60 km 2. Ratajová Simona Sulika 1 JK Equis 16,32 3:40:37 54,40
31. 3. 2018 Hoštka L: - 60 km 3. Jakešová Michaela Pretoria Symphonie JS Hrdina - Borotín 16,32 3:40:38 53,60
31. 3. 2018 Hoštka L: - 60 km 4. Doubková Monika Rašid Ibn Rasima Jezdecký spolek Ludvíkovice 16,27 3:41:18 52,80
31. 3. 2018 Hoštka L: - 60 km 5. Abel Jan Jamal of Kadov Eques z.s. 15,81 3:47:44 52,00
31. 3. 2018 Hoštka L: - 60 km 6. Bakulová Lucie Max L Ranč Wlkana 15,80 3:47:49 51,20
31. 3. 2018 Hoštka L: - 60 km 7. Kokořová Petra Ulesa JK Semiramis, z.s. 15,74 3:48:42 50,40
31. 3. 2018 Hoštka L: - 60 km 8. Smudková Aisha Adaala El Bey JK Semiramis, z.s. 15,74 3:48:43 49,60
31. 3. 2018 Hoštka L: - 60 km 9. Škábová Lucie All Shamalgan JK Natural 13,02 4:36:31 48,80
31. 3. 2018 Hoštka L: - 60 km 10. Krejčová Lucie Hadyah JK Natural 13,02 4:36:33 48,00

Soutěž : Z:

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 1. Pechová Kateřina Sojka Skal Soukromá stáj Iris Žaclér 19,01 2:06:15 35,40
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 2. Jerman Jakub Panama 4 Stáj Equino, z.s. 17,90 2:14:05 34,80
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 3. Jermanová Nikola Luneta Stáj Equino, z.s. 17,90 2:14:06 34,20
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 4. Plajner Martin Spirit of Sunrise JK Marko, z.s. 16,45 2:25:54 33,60
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 5. Juhászová Adéla Lady Elisabeth 1 TJ Krakonoš Trutnov 16,44 2:25:59 33,00
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 6. Koderová (Křtěnská) Barbora Agile Joe JS Concordia 16,43 2:26:04 32,40
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 7. Halbrštatová Monika Claudius 1 Equicentrum - Jaroměř 16,42 2:26:08 31,80
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 8. Hrubá Tereza Farida AQ 4 Horse Team 14,94 2:40:40 31,20
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 9. Sedláková Justina Steel Flash Gun Centrum jezdeckého sportu Čížov 14,94 2:40:42 30,60
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 10. Janatová Milada Jamala 4 Horse Team 12,75 3:08:17 30,00
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 11. Rejl Vlastimil Hakim El Nil 4 Horse Team 12,75 3:08:18 29,40
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 12. Turková Gabriela Psyche Amon 4 Horse Team 12,73 3:08:33 28,80
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 13. Prchalová Dana Aznavu JK Shagya Vilémov 12,57 3:10:58 28,20
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 14. Trojáková Petra Ibelin ibn Rasim Stáj Kyselý 12,50 3:11:57 27,60
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 15. Řežuchová Eliška Tra-Lardin Stáj Kyselý 12,50 3:11:58 27,00
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km FTQ/ME Koťátková Hana Klaret 1 Equicentrum - Jaroměř - - -
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km FTQ/GA Kučerová Kateřina Ahmed JK Shagya Vilémov - - -
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km NQF Velichová Zuzana Khan-Dengri 4 Horse Team - - -
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km FTQ/GA Kopecká Tereza Sunshine 5 JK Armanda (JK Habrovany) - - -

Celkový počet záznamů: 37


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz