Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Most

Soutěž : CEI***

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most CEI*** - 166km ELIM Jadlovský Petr Highlander Petr Jadlovský - - -

Soutěž : CEIYJ***

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most CEIYJ*** - 120km 2. + BC Jadlovský Miroslav Karina 9 Petr Jadlovský 12,96 9:15:47 131,00

Soutěž : CEI***

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most CEI*** - 120km 2. Keltnerová Hana Saklavi-Hasim JS Likoli 14,38 8:20:44 122,00
11. 10. 2008 Most CEI*** - 120km ELIM Šebková Vladimíra Sihaska JS Concordia - - -

Soutěž : CEIYJ**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most CEIYJ** - 81km 1. Terberová Markéta Joulik de Villeneuve JS Likoli 13,38 6:03:11 82,00
11. 10. 2008 Most CEIYJ** - 81km 2. Kyselá Kateřina Kiev de Villeneuve Stáj Kyselý 13,38 6:03:12 81,00

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most CEI** - 81km 1. + BC Kyselý Jakub Woody 3 Stáj Kyselý 17,32 4:40:37 95,00
11. 10. 2008 Most CEI** - 81km 2. Široký Jaromír Cezario Manfred JK Tedos 15,83 5:07:02 84,00
11. 10. 2008 Most CEI** - 81km 4. Štefek Emil Umag Stáj Štefek Otaslavice 14,42 5:36:59 82,00
11. 10. 2008 Most CEI** - 81km 5. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 12,85 6:18:10 81,00

Soutěž : T

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most T - 166km ELIM Jadlovský Petr Highlander Petr Jadlovský - - -

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most ST - 120km 1. Keltnerová Hana Saklavi-Hasim JS Likoli 14,38 8:20:44 -
11. 10. 2008 Most ST - 120km 2. Pflug Tomáš Split JS Karolína 13,81 8:41:12 147,20
11. 10. 2008 Most ST - 120km 3. + BC Jadlovský Miroslav Karina 9 Petr Jadlovský 12,96 9:15:47 -
11. 10. 2008 Most ST - 120km ELIM Šebková Vladimíra Sihaska JS Concordia - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most S - 81km 1. + BC Kyselý Jakub Woody 3 Stáj Kyselý 17,32 4:40:37 -
11. 10. 2008 Most S - 81km 2. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 16,26 4:58:58 106,00
11. 10. 2008 Most S - 81km 3. Hrdina Antonín Juráš 6 Akademický jezdecký klub ČZU 16,26 4:58:59 105,00
11. 10. 2008 Most S - 81km 4. Široký Jaromír Cezario Manfred JK Tedos 15,83 5:07:02 -
11. 10. 2008 Most S - 81km 5. Hofmanová Václava Salem TJ Krakonoš Trutnov 15,14 5:21:02 103,00
11. 10. 2008 Most S - 81km 6. Lorenzová Silvie Modem 29 JS Veveří 14,42 5:36:58 102,00
11. 10. 2008 Most S - 81km 7. Štefek Emil Umag Stáj Štefek Otaslavice 14,42 5:36:59 -
11. 10. 2008 Most S - 81km 8. Kucharská Tereza Latenic JK Tanvald 13,38 6:03:17 100,00
11. 10. 2008 Most S - 81km 9. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 12,85 6:18:10 -
11. 10. 2008 Most S - 81km ELIM Terberová Tereza Ganges des Pins JS Likoli - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most L - 65km 1. Škábová Lucie Latifa 1 JK Natural 16,16 4:01:20 90,70
11. 10. 2008 Most L - 65km 2. Suchomelová Eliška Sigita JK Shagya Vilémov 16,16 4:01:22 89,70
11. 10. 2008 Most L - 65km 3. Petroušková Blanka Josefina JK Paseky 16,16 4:01:23 88,70
11. 10. 2008 Most L - 65km 4. Sedláková Miloslava Lothar el Nil JK Beskyd 16,11 4:02:08 87,70
11. 10. 2008 Most L - 65km 5. + BC Doležalová Karin Alakma zahraniční 16,10 4:02:10 96,70
11. 10. 2008 Most L - 65km 6. Fiľakovská Ivana Zar Al Hakim JK Shagya Vilémov 13,58 4:47:11 85,70
11. 10. 2008 Most L - 65km 7. Murinová Andrea Kaiser JS Likoli 13,58 4:47:12 84,70
11. 10. 2008 Most L - 65km 8. Janatová Milada Morgana 1 PJS Dolní Chabry 12,33 5:16:14 83,70
11. 10. 2008 Most L - 65km ELIM Pospíšilová Naďa Svratka Stáj Kyselý - - -
11. 10. 2008 Most L - 65km ELIM Prikrylová Magdalena Boya JS Concordia - - -
11. 10. 2008 Most L - 65km ELIM Kordíková Michaela Izba Stáj Entlich - - -
11. 10. 2008 Most L - 65km ELIM Hemzalová Kateřina CW Aramis JS Veveří - - -
11. 10. 2008 Most L - 65km RET Kumble (Pultrová) Kateřina Zalim JK Mefisto o.s. - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most Z - 42km 1. Studničková Martina Amír Al Asmar Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 18,10 2:19:12 63,80
11. 10. 2008 Most Z - 42km 2. Šnajdr Jan Žoly JK Natural 17,67 2:22:35 62,80
11. 10. 2008 Most Z - 42km 3. Turzová Pavla Delirando JS Likoli 17,67 2:22:36 61,80
11. 10. 2008 Most Z - 42km 4. Smudek Ladislav Hery JK Wood-service Team 17,59 2:23:15 60,80
11. 10. 2008 Most Z - 42km 5. Terberová Natálie Muf JS Likoli 17,54 2:23:40 59,80
11. 10. 2008 Most Z - 42km 6. Volfová Michaela Watan Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 17,54 2:23:41 58,80
11. 10. 2008 Most Z - 42km 7. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 17,54 2:23:43 57,80
11. 10. 2008 Most Z - 42km 8. Hradecká Zdeňka Veles 1 JK Bystřany 16,52 2:32:30 56,80
11. 10. 2008 Most Z - 42km 9. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 14,79 2:50:23 55,80
11. 10. 2008 Most Z - 42km 10. Hrubá Tereza Mersi 4 JK Gate o.s. 13,40 3:08:02 54,80
11. 10. 2008 Most Z - 42km 11. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 13,40 3:08:03 53,80
11. 10. 2008 Most Z - 42km 12. Timoftejová Nikola Jája 1 JK Minifarma Sloup 12,57 3:20:31 52,80
11. 10. 2008 Most Z - 42km RET Myslivečková Veronika Orenda JK Dálkoplaz - - -
11. 10. 2008 Most Z - 42km RET Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup - - -

Soutěž : ZM

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most ZM - 29km 1. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 13,62 2:07:46 54,10
11. 10. 2008 Most ZM - 29km 2. Lepková Petra Tom 2 JK Minifarma Sloup 13,24 2:11:23 53,10
11. 10. 2008 Most ZM - 29km 4. Bis Jaromír Diana Sportovní stáj Pyskočely 13,13 2:12:29 51,10
11. 10. 2008 Most ZM - 29km 5. Kožuriková Noemi Shower JK Minifarma Sloup 13,45 2:09:21 50,10
11. 10. 2008 Most ZM - 29km 6. Němcová Sabina Urby B Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 14,25 2:02:06 49,10
11. 10. 2008 Most ZM - 29km 10. Seifertová Jana Sisi 2 SJK Stáj Godolphin 13,27 2:11:09 45,10
11. 10. 2008 Most ZM - 29km 11. Králová Hana Mistyk SSChK Podřipska 13,05 2:13:19 44,10
11. 10. 2008 Most ZM - 29km 13. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 13,66 2:07:20 42,10
11. 10. 2008 Most ZM - 29km ELIM Karasová Dagmar Sean JK Paseky - - -
11. 10. 2008 Most ZM - 29km ELIM Henzlová Tereza Bónusz (Shagya VI-CZ) JK Natural - - -

Celkový počet záznamů: 62


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz