Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Slavošov

Soutěž : CEI **

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 6. 2017 Slavošov CEI ** - 120km 1. Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor JS Hrdina - Borotín 16,33 7:20:55 -
10. 6. 2017 Slavošov CEI ** - 120km 2. Jadlovský Petr Rachel 4 Petr Jadlovský 14,11 8:30:13 -
10. 6. 2017 Slavošov CEI ** - 120km 3. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 14,11 8:30:14 163,80
10. 6. 2017 Slavošov CEI ** - 120km 4. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 13,60 8:49:36 -
10. 6. 2017 Slavošov CEI ** - 120km 6. Hladiš Petr Janis 1 Eques z.s. 12,43 9:39:21 -
10. 6. 2017 Slavošov CEI ** - 120km FTQ/ME Hrubínová Hana Orion 13 JK Natural - - -
10. 6. 2017 Slavošov CEI ** - 120km FTQ Krejčová Lucie Lamia 1 JK Natural - - -
10. 6. 2017 Slavošov CEI ** - 120km FTQ/GA Švarcová Jana Salma Hayek Fan club Shagya - - -

Soutěž : CEI *

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 6. 2017 Slavošov CEI * - 80km 1. Škábová Lucie Tabur JK Natural 16,67 4:47:56 95,70
10. 6. 2017 Slavošov CEI * - 80km 2. Másilková Pavla Zibekar 4 Horse Team 16,47 4:57:30 94,60
10. 6. 2017 Slavošov CEI * - 80km 3. Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia 15,35 5:12:37 93,50
10. 6. 2017 Slavošov CEI * - 80km 4. Zahálková Kristýna Mirajj JK Shagya Vilémov 15,18 5:16:13 -
10. 6. 2017 Slavošov CEI * - 80km 5. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 14,54 5:30:12 91,30
10. 6. 2017 Slavošov CEI * - 80km 6. Zajícová Lenka Gáhira Ranč pod Skálou 13,14 6:05:21 90,20
10. 6. 2017 Slavošov CEI * - 80km FTQ/GA Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov - - -
10. 6. 2017 Slavošov CEI * - 80km FTQ/GA Koder Jiří Agile Joe JS Concordia - - -

Soutěž : MČRjy

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 6. 2017 Slavošov MČRjy - 80km 1. + BC Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 16,46 4:51:35 177,30
10. 6. 2017 Slavošov MČRjy - 80km 2. Zahálková Kristýna Mirajj JK Shagya Vilémov 15,18 5:16:13 159,70
10. 6. 2017 Slavošov MČRjy - 80km 3. Doubková Monika Rašid Ibn Rasima Jezdecký spolek Ludvíkovice 13,14 6:05:19 158,10
10. 6. 2017 Slavošov MČRjy - 80km FTQ/GA Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov - - -
10. 6. 2017 Slavošov MČRjy - 80km FTQ/GA Tabarová Klára Stefany 2 Jezdecký klub Gazalka o.s. - - -

Soutěž : MČR

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 6. 2017 Slavošov MČR - 120km 1. + BC Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor JS Hrdina - Borotín 16,33 7:20:55 256,30
10. 6. 2017 Slavošov MČR - 120km 2. Jadlovský Petr Rachel 4 Petr Jadlovský 14,11 8:30:13 238,70
10. 6. 2017 Slavošov MČR - 120km 3. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 13,60 8:49:36 237,10
10. 6. 2017 Slavošov MČR - 120km 4. Hladiš Petr Janis 1 Eques z.s. 12,43 9:39:21 235,50
10. 6. 2017 Slavošov MČR - 120km FTQ/GA Šebková Vladimíra Habib Jezdecká stáj Kamerun - - -
10. 6. 2017 Slavošov MČR - 120km FTQ/GA Švarcová Jana Salma Hayek Fan club Shagya - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km 1. Buštová Anna Zoja 3 JK Semiramis, z.s. 14,61 5:28:30 105,80
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km 2. Turková Gabriela Psyche Amon 4 Horse Team 14,61 5:28:34 104,80
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km 3. Komoňová Barbora Hagen 2 JK Shagya Vilémov 13,71 5:50:05 103,80
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km 4. Vavrušková Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 13,71 5:50:07 102,80
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km 5. Drásalová Vlasta Maret Eques z.s. 13,71 5:50:09 101,80
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km 6. Abel Jan Darius 4 Eques z.s. 12,81 6:14:47 100,80
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km 7. Janatová Milada Zita 8 4 Horse Team 12,81 6:14:48 99,80
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km FTQ/GA Ratajová Simona Sulika 1 JK Equis - - -
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km FTQ/GA Henzlová Tereza Glen Larcon Ranč pod Skálou - - -
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km FTQ/OT Kroupová Eva Oušor III-58 JS Hrdina - Borotín - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 6. 2017 Slavošov L - 60km 1. Jerman Jakub Luneta JO TJ Sokol Přivory 15,33 3:54:50 61,30
10. 6. 2017 Slavošov L - 60km 2. Dvořáčková Lenka Budvar Eques z.s. 13,84 4:20:05 60,50
10. 6. 2017 Slavošov L - 60km 3. Králová Kateřina Al Giada Bint Dubai Pasha 4 Horse Team 12,94 4:38:18 59,70
10. 6. 2017 Slavošov L - 60km 4. Boudníková Petra Al Gata 4 Horse Team 12,93 4:38:20 58,90
10. 6. 2017 Slavošov L - 60km FTQ/GA Bernardová Eliška Kelt JK Equis - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 1. Bakulová Lucie Max L Ranč Wlkana 18,95 2:06:40 39,20
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 2. Provinská Tereza Merlin 17 Ranč pod Skálou 17,90 2:14:05 38,60
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 3. Pechová Kateřina Sojka Skal Soukromá stáj Iris Žaclér 17,90 2:14:06 38,00
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 4. Koloniczová Vendula Lark 1 Fan club Shagya 17,16 2:19:52 37,40
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 5. Bláha Jiří Dantes 5 SSChK Podřipska 17,16 2:19:53 36,80
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 6. Sedláková Lucie AE Egyptian Hakeem Centrum jezdeckého sportu Čížov 15,17 2:38:15 36,20
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 7. Sedláková Justina Steel Flash Gun Centrum jezdeckého sportu Čížov 13,89 2:52:50 35,60
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 8. Doubková Monika Dahir Jezdecký spolek Ludvíkovice 13,82 2:53:37 35,00
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 9. Smudková Aisha Zip 3 JK Semiramis, z.s. 13,82 2:53:40 34,40
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 10. Kubálková Lenka Hadži 3 JK Semiramis, z.s. 13,82 2:53:41 33,80
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 11. Kokořová Petra Adaala El Bey JK Semiramis, z.s. 13,82 2:53:42 33,20
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 12. Linhartová Terezie Aragorn Stáj KasBej 13,64 2:55:55 32,60
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 13. Kubíková Lucie Hadyah JK Natural 12,98 3:04:50 32,00
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 14. Králová Hana Tanija JK Natural 12,98 3:04:51 31,40
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km FTQ/GA Jakešová Michaela Paige JS Hrdina - Borotín - - -
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km FTQ/OT Nespěšná Eva KA-Muskarat Jezdecký spojek Celeris - - -
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km FTQ/OT Pourová Kateřina Gobi Gush JK Laos - - -
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km RET Škábová Lucie Umnyah JK Natural - - -

Celkový počet záznamů: 60


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz