Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Sloup v Čechách

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 4. 2017 Sloup v Čechách S - 82km 1. Krejčová Lucie Lamia 1 JK Natural 14,97 5:28:37 103,20
29. 4. 2017 Sloup v Čechách S - 82km 2. Šebková Vladimíra Habib Jezdecká stáj Kamerun 14,61 5:36:47 102,20
29. 4. 2017 Sloup v Čechách S - 82km 3. + BC Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 14,60 5:36:59 111,20
29. 4. 2017 Sloup v Čechách S - 82km 4. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 13,48 6:05:03 100,20
29. 4. 2017 Sloup v Čechách S - 82km 5. Průchová Anna Gáhira Ranč pod Skálou 12,31 6:39:43 99,20

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 4. 2017 Sloup v Čechách L - 63km 1. Henzlová Tereza Glen Larcon Ranč pod Skálou 15,67 4:01:14 68,20
29. 4. 2017 Sloup v Čechách L - 63km 2. Vaňásková Šárka Flek 1 Fan club Shagya 14,78 4:15:42 67,40
29. 4. 2017 Sloup v Čechách L - 63km 3. Studená Věra Lark 1 Fan club Shagya 14,74 4:16:21 66,60
29. 4. 2017 Sloup v Čechách L - 63km 4. Terberová Táňa Kertchak JS Likoli 14,74 4:16:23 65,80
29. 4. 2017 Sloup v Čechách L - 63km 5. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 13,85 4:32:56 65,00
29. 4. 2017 Sloup v Čechách L - 63km 6. Vavrušková Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 13,51 4:39:51 64,20
29. 4. 2017 Sloup v Čechách L - 63km 7. Zahálková Kristýna Mirajj JK Shagya Vilémov 13,22 4:45:58 63,40
29. 4. 2017 Sloup v Čechách L - 63km 8. Komoňová Barbora Hagen 2 JK Shagya Vilémov 13,22 4:45:59 62,60
29. 4. 2017 Sloup v Čechách L - 63km 9. Kučerová (Benešová) Denisa Taiga JK Dolní Dvořiště 13,22 4:46:00 61,80
29. 4. 2017 Sloup v Čechách L - 63km 10. Abel Jan Kalifornie Eques z.s. 13,22 4:46:01 61,00

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 4. 2017 Sloup v Čechách Z - 42km 1. Jerman Jakub Luneta JO TJ Sokol Přivory 16,29 2:34:40 37,69
29. 4. 2017 Sloup v Čechách Z - 42km 2. Nováková Barbora Quando 1 Jezdecká stáj Charvatce, z.s. 16,03 2:37:13 37,09
29. 4. 2017 Sloup v Čechách Z - 42km 4. Sláma Vladimír Jakub Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 14,96 2:48:24 35,89
29. 4. 2017 Sloup v Čechách Z - 42km 6. Halbrštatová Monika Claudius 1 SK Zebínský Dvůr 14,36 2:55:26 34,69
29. 4. 2017 Sloup v Čechách Z - 42km 7. Koťátková Hana Klaret 1 SK Zebínský Dvůr 14,36 2:55:26 34,09
29. 4. 2017 Sloup v Čechách Z - 42km 8. Koloniczová Vendula Orion 16 Fan club Shagya 14,13 2:58:23 33,49
29. 4. 2017 Sloup v Čechách Z - 42km 9. Janatová Milada Melisa 14 4 Horse Team 11,39 3:41:15 32,89
29. 4. 2017 Sloup v Čechách Z - 42km 10. Kocourková Kateřina Tarek ibn Tahassoun SK Pental Břidličná 11,30 3:43:07 32,29
29. 4. 2017 Sloup v Čechách Z - 42km 11. Doubková Monika Dahir Jezdecký spolek Ludvíkovice 10,58 3:58:06 31,69
29. 4. 2017 Sloup v Čechách Z - 42km FTQ/GA Rejl Vlastimil Hakim El Nil 4 Horse Team - - -
29. 4. 2017 Sloup v Čechách Z - 42km FTC Terberová Helena Frajer 2 JS Likoli - - -

Celkový počet záznamů: 26


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz