Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome

Soutěž : CEI***

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI*** - 160km FTQ/GA Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej - - -

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI** - 120km 2. Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor JS Hrdina - Borotín 17,96 6:40:49 165,10
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI** - 120km 3. zahraniční jezdec Sahar zahraniční 17,96 6:40:49 163,80

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI* - 80km 3. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Armanda (JK Habrovany) 18,93 4:13:33 93,50
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI* - 80km 4. zahraniční jezdec Saga du Sauveterre zahraniční 18,93 4:13:34 92,40
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI* - 80km 5. Hemzalová Kateřina Razzia du Barthas JK Armanda (JK Habrovany) 18,18 4:23:59 91,30
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI* - 80km 6. Terberová Táňa Kaité JS Likoli 17,88 4:28:26 90,20
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI* - 80km 7. zahraniční jezdec Suheyla zahraniční 16,25 4:55:27 89,10
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI* - 80km FTQ/GA Dvořáková Anežka Bambi 1 JS Likoli - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome S - 80km FTQ/GA Škábová Lucie Attila 1 JK Natural - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome Z - 40km 1. Kleinová Karolína Šiva 1 JK Armanda (JK Habrovany) 15,58 2:34:00 28,20
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome Z - 40km 2. Jadczaková Nela Sokrates R JK Armanda (JK Habrovany) 15,58 2:34:01 27,60
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome Z - 40km 3. Kopecká Andrea Asmina al Trescol JK Armanda (JK Habrovany) 15,58 2:34:02 27,00

Celkový počet záznamů: 13


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz