Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Třeština

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km 1. Švarcová Jana Salma Hayek Fan club Shagya 18,85 4:14:38 100,00
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km 2. Jadlovský Petr Naomi Dakota Petr Jadlovský 16,43 4:52:05 99,00
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km 3. Doubková Zuzana Rijád Ibn Ramira JK Želva 16,43 4:52:06 98,00
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km 4. Sláma Vladimír Jakub Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná 15,37 5:12:17 97,00
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km 5. Kopecká Tereza Penelope 7 JK Habrovany 14,96 5:20:57 96,00
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km 6. Krejčová Lucie Lamia 1 JK Natural 14,93 5:21:34 95,00
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km 7. Bumbová Alena Karisa Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,19 6:03:53 94,00
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km FTQ/GA Suchá Kateřina Naomi 8 Eques z.s. - - -
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km FTQ/GA Vavrušková Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov - - -
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km FTQ/FTC Machková Eva Samanta 15 JK Shagya Vilémov - - -
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km FTQ/GA Myslivečková Veronika Zolly JK Dálkoplaz - - -
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km FTQ/ME Janatová Milada Sioux Dakota 4 Horse Team - - -
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km FTQ/GA Škábová Lucie Attila 1 JK Natural - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km 1. Škarabelová Kamila Epey Stáj Kyselý 16,00 3:44:56 61,60
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km 2. Jakešová Michaela Kaja JS Hrdina - Borotín 16,00 3:44:57 60,80
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km 3. Turková Gabriela Psyche Amon Sportovní stáj Pyskočely 15,98 3:45:19 60,00
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km 4. Tylšarová Ivana Akira 1 Jezdecký klub Ladies 15,98 3:45:21 59,20
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km 5. Vicencová Nikol Sasana Meridian team 15,97 3:45:22 58,40
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km 6. Nespěšná Eva KA-Muskarat JK Farma Bolka Polívky 15,84 3:47:21 57,60
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km 7. Kovářová Jitka Artuš 16 JK Shagya Vilémov 15,80 3:47:54 56,80
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km 8. Ratajová Simona Sulika 1 JK Equis 15,40 3:53:50 56,00
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km 9. Koder Jiří Agapi JS Concordia 14,62 4:06:14 55,20
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km 10. Kyselá Kateřina Car Cedar Stáj Kyselý 14,46 4:08:56 54,40
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km FTQ/GA Dosedělová Helena Medea Stáj Kyselý - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2016 Třeština Z - 40 km 1. Suidová Pavla Saria Stáj Newport 15,85 2:31:27 31,20
27. 10. 2016 Třeština Z - 40 km 2. Prouzová Šárka Vic S Občanské sdružení JK Donarova samota 15,74 2:32:31 30,60
27. 10. 2016 Třeština Z - 40 km 3. Horáková Kateřina Chiara 2 Jezdecký klub Ladies 15,27 2:37:08 30,00
27. 10. 2016 Třeština Z - 40 km 4. Šindlerová Andrea Princess Halima Karlov - En Vogue 14,66 2:43:45 29,40
27. 10. 2016 Třeština Z - 40 km 5. Novotná Marina Ajradah AQ Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,90 2:52:43 28,80
27. 10. 2016 Třeština Z - 40 km 6. Trojáková Petra Homér 2 Sportovní stáj Sinuhet 12,48 3:12:22 28,20
27. 10. 2016 Třeština Z - 40 km DSQ Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý - - -
27. 10. 2016 Třeština Z - 40 km FTQ/GA Ošťádalová Barbora Pa Matalla bint Mameluk Karlov - En Vogue - - -
27. 10. 2016 Třeština Z - 40 km FTQ/GA Zagóra Adam SISI (RIF DU MADON III-1) Stáj Kyselý - - -

Celkový počet záznamů: 33


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz