Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Borotín

Soutěž : S 2x53

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 7. 2016 Borotín S 2x53 - 106km 1. + BC Drásalová Martina Essay 1 Eques z.s. 14,50 7:18:43 143,30
4. 7. 2016 Borotín S 2x53 - 106km 2. Prchalová Dana Dadži 1 JK Shagya Vilémov 12,56 8:26:32 132,30
4. 7. 2016 Borotín S 2x53 - 106km 3. Kovářová Jitka CJ Leonna JK Shagya Vilémov 12,56 8:26:33 131,30
4. 7. 2016 Borotín S 2x53 - 106km 4. Gattringerová Martina Marilyn 1 Jezdecký klub Dvorce o.s. 11,33 9:21:32 130,30
4. 7. 2016 Borotín S 2x53 - 106km 5. Suchá Kateřina Janis 1 Eques z.s. 11,33 9:21:33 129,30
4. 7. 2016 Borotín S 2x53 - 106km FTQ/GA Chlup Kamil Shanty JK Moric Dubí - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 7. 2016 Borotín S - 83km 1. + BC Henzlová Tereza Glen Larcon Ranč pod Skálou 14,52 5:43:05 115,40
4. 7. 2016 Borotín S - 83km 2. Bartoňová (Tupá) Štěpánka Largo 16 Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,42 6:11:08 104,40
4. 7. 2016 Borotín S - 83km 3. Blažková Marcela Jamal of Kadov Fan club Shagya 13,42 6:11:10 103,40
4. 7. 2016 Borotín S - 83km 4. Koder Jiří Agile Joe JS Concordia 12,25 6:46:36 102,40
4. 7. 2016 Borotín S - 83km FTQ/GA Kroupa Janek Ganga / Gazal V-10 Pink Team - - -
4. 7. 2016 Borotín S - 83km FTQ/OT Molcarová Vendula Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 7. 2016 Borotín L - 59km 1. Bernardová Eliška Kelt JK Equis 14,95 3:56:48 66,71
4. 7. 2016 Borotín L - 59km 2. Doubková Zuzana Gandal Doutrklars JK Želva 14,95 3:56:49 65,91
4. 7. 2016 Borotín L - 59km 3. Dvořáková Anežka Kaité JS Likoli 13,89 4:14:53 65,11
4. 7. 2016 Borotín L - 59km 4. Mráziková Dagmar Diamond 1 JK Natural 13,52 4:21:48 64,31
4. 7. 2016 Borotín L - 59km 5. Jakešová Michaela Pretoria Symphonie JS Hrdina - Borotín 13,52 4:21:52 63,51
4. 7. 2016 Borotín L - 59km 6. Rezková Tereza Jiskra 14 Jezdecký klub Dvorce o.s. 12,85 4:35:29 62,71
4. 7. 2016 Borotín L - 59km 7. Pfauová Dana Kentucky 1 Fan club Shagya 12,84 4:35:40 61,91
4. 7. 2016 Borotín L - 59km 8. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 12,32 4:47:27 61,11
4. 7. 2016 Borotín L - 59km 9. Machková Eva Aznavu JK Shagya Vilémov 12,31 4:47:28 60,31
4. 7. 2016 Borotín L - 59km FTQ/GA Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely - - -
4. 7. 2016 Borotín L - 59km FTQ/GA Zajícová Lenka Gáhira Ranč pod Skálou - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 1. Terberová Táňa Kertchak JS Likoli 15,77 2:36:01 37,57
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 2. Plajner Martin Spirit of Sunrise JK New Wind 15,77 2:36:02 36,97
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 3. Studená Věra Lark 1 Ing. Hořejší Přemysl 15,76 2:36:03 36,37
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 4. Bernardová Eliška Tango 10 JK Equis 15,75 2:36:09 35,77
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 5. Pán Jan Mathea JS Hrdina - Borotín 14,07 2:54:49 35,18
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 6. Smudek Ladislav Edeck JK Semiramis, z.s. 12,76 3:12:50 34,57
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 7. Milsimrová Kateřina Shagya XXXI-2 JK Dolní Dvořiště 12,24 3:20:57 33,97
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 8. Pártlová Pavla Bahie/Semiramis-16 JK Semiramis, z.s. 12,24 3:20:58 33,37
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 9. Smirnovová Naděžda Divizna 1 JK Argos, z.s. 12,24 3:21:00 32,77
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 10. Hladiš Petr Budvar Eques z.s. 12,19 3:21:49 32,17
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 11. Princová Eliška GARCZ Jezdecká stáj Elista 12,17 3:22:09 31,57
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 12. Stach Ladislav Pall Amino JS Hrdina - Borotín 11,45 3:34:49 30,97
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 13. Králová Kateřina Arabli Shael Sportovní stáj Pyskočely 10,88 3:46:08 30,37
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km FTQ/GA Pichlíková Jana Holliday Jezdecký klub Gazalka o.s. - - -

Celkový počet záznamů: 37


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz