Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Šamorín (SVK)

Soutěž : CEI***

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km 5. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 14,66 10:54:36 271,50
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km 6. Lorenzová Silvie Tozeur du Sauveterre JK Habrovany 13,75 11:38:08 270,00
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km FTQ/ME Hemzalová Kateřina Razzia du Barthas JK Habrovany - - -

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 8. Kopecká Tereza Victor Destourelles JK Habrovany 15,24 7:52:27 166,40
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 9. Kopecká Rozálie Vie de Niellans JK Habrovany 15,24 7:52:28 165,10
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 10. Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team 15,24 7:52:29 163,80
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 11. Kubíková Lucie zahraniční JS Likoli 14,76 8:07:42 162,50
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI** - 120km FTQ/GA Jadlovský Petr Catarine Petr Jadlovský - - -

Soutěž : CEI-J-YR*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI-J-YR* - 80km 1. Švarcová Jana Bazalka 1 Fan club Shagya 15,38 5:12:10 -

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 4. Jadczaková Nela Sokrates R JK Habrovany 14,66 5:27:22 95,70
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 5. Škábová Lucie Tabur JK Natural 14,66 5:27:23 94,60
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI* - 80km FTQ/GA Kocourková Kateřina Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná - - -
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI* - 80km WD Drásalová Martina Essay 1 Eques z.s. - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) S - 80km 3. Hrubá Tereza Sahran Ibn Ghazal 4 Horse Team 14,78 5:24:45 87,00
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) S - 80km 4. Pártlová Pavla Zoja 3 JK Semiramis, z.s. 13,99 5:43:00 86,00
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) S - 80km 5. Beranová Zuzana Shagya Ivanka JK Equis 13,99 5:43:01 85,00
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) S - 80km 8. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 13,64 5:51:46 82,00

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) L - 60km 1. Kokořová Petra Latif Ghazal JK Semiramis, z.s. 18,06 3:19:20 53,60
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) L - 60km FTQ/GA Hájek Petr Nutella 1 Fan club Shagya - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) Z - 40km 1. Kopecká Andrea Sheina JK Habrovany 15,09 2:39:05 29,40
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) Z - 40km 2. Pospíšilová Jana Ezop Stáj Kyselý 15,08 2:39:06 28,80
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) Z - 40km 3. Dosedělová Helena Medea Stáj Kyselý 15,08 2:39:07 28,20

Celkový počet záznamů: 22


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz