Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Slavošov (CZE)

Soutěž : CEI **

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI ** - 120km 2. zahraniční jezdec Suheyla zahraniční 13,64 8:47:39 159,90
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI ** - 120km 3. Kovářová Jitka Dadži 1 JK Shagya Vilémov 13,64 8:47:40 158,60
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI ** - 120km 4. Škábová Lucie Orion 13 JK Natural 13,64 8:47:41 157,30
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI ** - 120km FTC zahraniční jezdec Asmina al Trescol zahraniční - - -

Soutěž : CEI *

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI * - 80km 2. Terberová Táňa Science Fiction JS Likoli 16,86 4:44:43 96,80
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI * - 80km 3. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 16,39 4:52:48 95,70
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI * - 80km 4. Prouzová Šárka Myška 2 Občanské sdružení JK Donarova samota 16,20 4:56:14 94,60
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI * - 80km 5. Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 14,42 5:32:54 93,50
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI * - 80km 6. Kopecká Rozálie Melia du Barthas JK Armanda (JK Habrovany) 13,86 5:46:15 92,40
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI * - 80km 7. Lorenzová Silvie Tozeur du Sauveterre JK Armanda (JK Habrovany) 13,86 5:46:16 91,30
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI * - 80km 8. Bumbová Alena Catarine Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,63 5:52:16 90,20
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI * - 80km 9. Jadlovský Petr Sioux Dakota Petr Jadlovský 13,62 5:52:18 89,10

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) S - 80km 1. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 16,75 4:42:55 103,80
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) S - 80km 2. + BC Švarcová Jana Salma Hayek Fan club Shagya 15,58 5:04:10 112,80
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) S - 80km 3. Rejl Vlastimil Jamala 4 Horse Team 14,56 5:25:35 101,80
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) S - 80km 4. Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia 13,39 5:58:33 100,80
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) S - 80km 5. Piksová Kateřina Zibekar Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,22 5:58:31 99,80
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) S - 80km 6. Krejčová Lucie Suraya JK Natural 13,22 5:58:33 98,80
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) S - 80km FTQ/GA Myslivečková Veronika Zolly JK Dálkoplaz - - -
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) S - 80km FTQ/ME Drásalová Martina Attila 1 Eques z.s. - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km 1. Kokořová Petra Ulesa JK Semiramis, z.s. 17,36 3:16:58 66,38
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km 2. Henzlová Tereza Glen Larcon Ranč pod Skálou 16,66 3:25:16 65,58
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km 3. Hájek Petr Nutella 1 Fan club Shagya 15,91 3:34:56 64,78
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km 4. Bernardová Eliška Kelt JK Equis 15,56 3:39:45 63,98
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km 5. Mráziková Dagmar Diamond 1 JK Natural 15,08 3:46:47 62,38
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km 6. Jakešová Michaela Pretoria Symphonie JS Hrdina - Borotín 15,07 3:46:55 61,58
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km 7. Pfauová Dana Kentucky 1 Fan club Shagya 14,85 3:50:15 60,78
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km 8. Dušková (Kutilová) Eva Zita 8 4 Horse Team 14,18 4:01:10 59,98
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km 9. Rysková Naďa Dirian 4 Horse Team 14,18 4:01:14 59,18
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km 10. Fazekašová Veronika Czino S Ranč Vránov o.s. 13,07 4:21:41 58,37
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km 11. Kopecká Tereza Santana 5 JK Armanda (JK Habrovany) 12,66 4:30:02 57,58
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km FTQ/GA Janatová Milada Morgana 1 4 Horse Team - - -
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km FTQ/ME Žahourková Petra Amilha de Niellans Pink Team - - -
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km RET Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková - - -
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km RET Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) Z - 38km 1. Turková Gabriela Psyche Amon JK Natural 19,91 1:54:30 28,79
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) Z - 38km 2. Abelová Kamila Kalifornie JK Safír 15,03 2:31:41 28,19
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) Z - 38km 3. Vavrušková Kateřina Aznavu JK Shagya Vilémov 15,02 2:31:45 27,59

Soutěž : ZM

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) ZM - 20km 1. Králová Kateřina Al Musaffar Sportovní stáj Pyskočely 15,09 1:19:31 -

Celkový počet záznamů: 39


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz