Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Třebušín

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 5. 2016 Třebušín S - 80km 1. Tabarová Klára Stefany 2 Jezdecký klub Gazalka o.s. 14,43 5:32:41 109,60
28. 5. 2016 Třebušín S - 80km 2. + BC Švarcová Jana Bazalka 1 Fan club Shagya 14,08 5:40:49 118,60
28. 5. 2016 Třebušín S - 80km 3. Zahálková Kristýna Mirajj Jezdecké sdružení Pustoralek o.j. 12,54 6:22:45 107,60
28. 5. 2016 Třebušín S - 80km 4. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 11,42 7:00:15 106,60
28. 5. 2016 Třebušín S - 80km FTQ/GA Hofman Martin Hagen 2 Jezdecké sdružení Pustoralek o.j. - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 5. 2016 Třebušín L - 60km 1. Studená Věra Lark 1 Ing. Hořejší Přemysl 14,53 4:07:47 70,56
28. 5. 2016 Třebušín L - 60km 2. Vaňásková Šárka Flek 1 Ing. Hořejší Přemysl 14,51 4:08:08 69,76
28. 5. 2016 Třebušín L - 60km 3. Suchá Kateřina Naomi 8 Eques z.s. 12,63 4:45:01 68,96
28. 5. 2016 Třebušín L - 60km 4. Myslivečková Veronika Zolly JK Dálkoplaz 12,63 4:45:02 68,16
28. 5. 2016 Třebušín L - 60km 5. Koťátková Hana Claudius 1 SK Zebínský Dvůr 12,63 4:45:04 67,36
28. 5. 2016 Třebušín L - 60km 6. Vavrušková Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 11,76 5:06:00 66,56
28. 5. 2016 Třebušín L - 60km 7. Mullerová Iveta Keyoon El-Ghareeb Jezdecký klub Salome Kaceřov 10,61 5:39:19 65,76
28. 5. 2016 Třebušín L - 60km FTQ/FTC Hrubá Pavla Carmen 24 Fan club Shagya - - -
28. 5. 2016 Třebušín L - 60km RET Hájek Petr Nutella 1 Fan club Shagya - - -
28. 5. 2016 Třebušín L - 60km RET Machková Eva Aznavu JK Shagya Vilémov - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km 1. Škábová Lucie Santana 5 JK Natural 14,99 2:40:06 38,88
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km 2. Jakešová Michaela Pretoria Symphonie JS Hrdina - Borotín 14,98 2:40:11 38,28
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km 3. Toncarová Hana Elisa 1 JK Shagya-Zborovice 14,05 2:50:46 37,67
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km 4. Nováková Aneta Shumen JK Shagya-Zborovice 13,36 2:59:36 37,08
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km 5. Ratajová Simona Sulika 1 JK Equis 13,34 2:59:59 36,48
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km 6. Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA 12,84 3:06:57 35,88
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km 7. Dvořáková Anežka Kaité JS Likoli 12,68 3:09:14 35,28
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km 8. Terberová Táňa Kertchak JS Likoli 12,68 3:09:16 34,68
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km 9. Plajner Martin Spirit of Sunrise JK New Wind 12,68 3:09:18 34,08
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km 10. Trojáková Petra Homér 2 Sportovní stáj Sinuhet 11,54 3:28:03 33,48
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km 11. Lohrová (Tatoušková) Jana Čekanka 1 Fan club Shagya 10,58 3:46:51 32,88
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km 12. Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA 10,24 3:54:30 32,28
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km FTQ/ME Toncarová Sára Kuba 4 JK Shagya-Zborovice - - -

Celkový počet záznamů: 28


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz