Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Mníšek pod Brdy

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ST - 120km 1. + BC Hrdina Antonín Chosita Akademický jezdecký klub ČZU 13,32 9:00:27 172,40
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ST - 120km 2. Široký Jaromír Cezario Manfred JK Tedos 13,09 9:10:00 161,40
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ST - 120km 3. Jadlovský Petr Highlander Petr Jadlovský 12,45 9:38:23 160,40
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ST - 120km 4. Keltnerová Hana Saklavi-Hasim JS Likoli 11,90 10:05:09 159,40
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ST - 120km ELIM Štefek Emil Triga Stáj Štefek Otaslavice - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy S - 90km 1. Drásalová Martina Salem Aleppo Jezdecký oddíl La Sard 15,45 5:49:30 129,80
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy S - 90km 2. + BC Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 15,45 5:49:31 138,80
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy S - 90km 3. Hemzalová Kateřina Arista JS Veveří 14,63 6:09:09 127,80
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy S - 90km 4. Kyselá Kateřina Germaine Stáj Kyselý 14,63 6:09:12 126,80
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy S - 90km 5. Jadlovská Petra Ucta k tebe Petr Jadlovský 13,68 6:34:53 125,80
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy S - 90km 6. Hofmanová Václava Salem TJ Krakonoš Trutnov 13,30 6:46:08 124,80
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy S - 90km 7. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Stáj Kyselý 10,98 8:11:44 123,80
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy S - 90km ELIM Novobilská Dominika Dakar 2 JK Rakvice - - -
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy S - 90km ELIM Terberová Tereza Shekel JS Likoli - - -
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy S - 90km RET Sýbková Hana Kahraba Talkha JK Draheničky - - -
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy S - 90km RET Jadlovský Miroslav Kahira 1 Petr Jadlovský - - -
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy S - 90km RET Lorenzová Silvie CW Athos JS Veveří - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 1. Sedláková Miloslava Lothar el Nil Stáj New Farm 15,64 3:50:07 92,20
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 2. Škábová Lucie Latifa 1 JK Natural 14,88 4:01:56 91,20
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 3. Jadczaková Nela Modem 29 JS Veveří 14,38 4:10:25 90,20
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 4. Hladiš Petr Leknín JS Karolína 13,52 4:26:20 89,20
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 5. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 13,52 4:26:21 88,20
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 6. Kumble (Pultrová) Kateřina Zalim JK Mefisto o.s. 13,32 4:30:17 87,20
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 7. Kucharská Tereza Latenic JS Concordia 13,29 4:30:52 86,20
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 8. Lohrová (Tatoušková) Jana Sihaska JS Concordia 13,15 4:33:43 85,20
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 9. Murinová Andrea Kaiser JS Likoli 12,96 4:37:46 84,20
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 10. Prikrylová Magdalena Boya zahraniční 12,96 4:37:47 83,20
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 11. Poláčková Olga Velvet 3 JS Likoli 12,84 4:40:20 82,20
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km ELIM Jaitnerová Vendula Čiko 3 Sdružení AMBRA - - -
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km ELIM Šebková Vladimíra Habib JS Concordia - - -
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km ELIM Švecová Lucie Scott Al Sah´r (Saklavi IV-CZ) Jezdecký klub Gazalka o.s. - - -

Soutěž : ZM

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 1. Studničková Martina Amír Al Asmar Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 12,86 2:19:55 73,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 3. Matušková Anna Ghafour JS Concordia 12,34 2:25:49 71,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 4. Turková Gabriela Veles 1 JK Bystřany 12,58 2:23:08 70,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 5. Šmídová Tereza Copacabana JS Concordia 12,18 2:27:48 69,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 6. Tůmová Klára Ajlat Hašachar JS Concordia 12,51 2:23:52 68,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 7. Vavříčková Zuzana Fešná Jezdecký oddíl Radouš o.s. 12,56 2:23:19 67,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 8. Kopecká Luisa Shower JK Minifarma Sloup 10,38 2:53:22 66,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 9. Němcová Sabina Urby B Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 11,65 2:34:30 65,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 10. Volfová Michaela Watan Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 12,48 2:24:16 64,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 11. Henzlová Tereza Lira JK Natural 9,94 3:01:06 63,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 12. Žahourková Petra Alli 1 3V Třebušín 12,24 2:27:03 62,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 13. Petroušková Blanka Drina JK Paseky 13,17 2:16:39 61,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 14. Myslivečková Veronika Orenda JK Dálkoplaz 12,32 2:26:09 60,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 15. Novotný Alexandr Myahry Jezdecká stáj Nissej-sport.o.s. 12,38 2:25:23 59,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 20. Tůmová Kateřina Blek JS Concordia 12,52 2:23:47 54,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 21. Crha Vojtěch Azrael JK Shagya Vilémov 11,98 2:30:17 53,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 23. Perlíková Magdalena Zikmund 28/141 PJS Dolní Chabry 11,98 2:30:14 51,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km ELIM Hrubá Tereza Mersi 4 JK Gate o.s. - - -
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km ELIM Zapletalová Lucie Roy de Osteo Sdr.př.chovu koní a jezd.sp.v H. B. - - -
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km ELIM Šulcová Veronika Altair Jezdecká stáj Nissej-sport.o.s. - - -
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km RET Turzová Pavla Delirando JS Likoli - - -

Celkový počet záznamů: 52


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz