Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Lázně Bělohrad

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad L - 60km 1. Doležalová Karin Allastar JK T.G.Masaryka - Hektor 14,12 4:14:53 84,20
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad L - 60km 2. + BC Králová Kateřina Daho Sportovní stáj Pyskočely 14,12 4:14:54 93,20
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad L - 60km 3. Kordíková Michaela Azimut Stáj Entlich 13,24 4:31:59 82,20
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad L - 60km 4. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 11,36 5:17:03 81,20
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad L - 60km ELIM Veselá Martina Alakma JK T.G.Masaryka - Hektor - - -
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad L - 60km ELIM Terberová Tereza Ganges des Pins JS Likoli - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 1. Šnajdr Jan Žoly JK Natural 15,91 2:30:50 69,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 2. Studničková Martina Amír Al Asmar Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 15,89 2:31:00 78,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 3. Sedláková Miloslava Bejrut 1 JK Harfa 15,87 2:31:15 67,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 4. Petroušková Blanka Josefina JK Paseky 14,75 2:42:40 66,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 5. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 14,75 2:42:42 65,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 6. Smudek Ladislav Hery JK Wood-service Team 14,75 2:42:43 64,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 7. Terberová Natálie Muf JS Likoli 12,52 3:11:44 63,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 8. Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 12,52 3:11:45 62,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 9. Terberová Markéta Joulik de Villeneuve JS Likoli 12,21 3:16:30 61,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 10. Keltnerová Hana Kiev de Villeneuve JS Likoli 12,21 3:16:32 60,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 11. Jadlovská Petra Sharon el Nil Petr Jadlovský 11,78 3:23:48 59,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 12. Jadlovský Miroslav Suhha el Nil Petr Jadlovský 11,78 3:23:49 58,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 13. Holečková Barbora Izba Stáj Entlich 11,17 3:34:55 57,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 14. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 10,13 3:56:55 56,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 15. Průchová Anna Robin 2 JK Minifarma Sloup 10,13 3:56:56 55,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km ELIM Kotenjatkinová Jana Stambul JS Concordia - - -
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km ELIM Hrdina Antonín Deris Akademický jezdecký klub ČZU - - -
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km ELIM Suchomelová Eliška Charlota 2 JK Shagya Vilémov - - -

Soutěž : ZM

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad ZM - 20km 1. Voříšková Miroslava Cherry Monika JK Sambugaro 12,40 1:36:48 41,40
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad ZM - 20km 2. Kucharská Tereza Haydée JK Tanvald 12,46 1:36:18 40,40
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad ZM - 20km 3. Hrubá Tereza Mersi 4 JK Gate o.s. 12,29 1:37:37 39,40
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad ZM - 20km 4. Němcová Sabina Urby B Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 14,00 1:25:42 38,40
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad ZM - 20km 7. Zajícová Lenka Roy De Wald JK Minifarma Sloup 11,23 1:46:53 35,40
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad ZM - 20km 9. Škábová Lucie Lira JK Natural 10,83 1:50:47 33,40
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad ZM - 20km 10. Janatová Milada Morgana 1 PJS Dolní Chabry 12,04 1:39:42 32,40
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad ZM - 20km 11. Beránková Bára Tom 2 JK Minifarma Sloup 11,11 1:48:01 31,40
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad ZM - 20km 12. Myslivečková Veronika Orenda JK Dálkoplaz 12,42 1:36:35 30,40
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad ZM - 20km 15. Perlíková Magdalena Zikmund 28/141 PJS Dolní Chabry 11,99 1:40:06 27,40

Celkový počet záznamů: 34


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz