Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016

Soutěž : CEI***

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 CEI*** - 160km FTQ/GA Jadlovský Petr Rachel 4 Petr Jadlovský - - -

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 CEI** - 120km 7. Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team 15,69 7:38:49 170,30
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 CEI** - 120km FTQ/GA Kopecká Tereza Asmina al Trescol JK Habrovany - - -
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 CEI** - 120km WD Škábová Lucie Lamia 1 JK Natural - - -

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 CEI* - 80km 8. Kopecká Rozálie Urem du Barthas JK Habrovany 17,47 4:34:40 93,50
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 CEI* - 80km 10. Kovářová Jitka Dadži 1 JK Shagya Vilémov 16,52 4:50:32 91,30
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 CEI* - 80km 11. Vavrušková Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 16,52 4:50:34 90,20
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 CEI* - 80km FTQ/GA Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 S - 80km 5. Hrubá Veronika Sahran Ibn Ghazal 4 Horse Team 15,89 5:02:07 82,00
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 S - 80km 6. Kopecká Tereza Vie de Niellans JK Habrovany 15,36 5:12:35 81,00
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 S - 80km 7. Kopecká Rozálie Victor Destourelles JK Habrovany 15,35 5:12:37 80,00

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 L - 60km WD Kroupová Eva Oušor III-58 Pink Team - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 Z - 40km 4. Glodeková Pavlína Shagay XXIX-8 GAYA JK Eldorado Odrlice 12,97 3:05:00 25,20
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 Z - 40km WD Pumprlová Alena Santano JK Habrovany - - -

Celkový počet záznamů: 14


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz