Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Hoštka

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 1. + BC Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 18,32 4:21:57 111,00
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 2. Suchá Kateřina Naomi 8 Eques z.s. 18,06 4:25:46 100,00
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 3. Abelová Kamila Darius 4 JK Safír 16,07 4:58:39 99,00
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 4. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,62 5:07:22 98,00
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 5. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 15,62 5:07:23 97,00
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 6. Terberová Táňa Science Fiction JS Likoli 15,45 5:10:39 96,00
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 7. Škábová Lucie Tabur JK Natural 15,45 5:10:40 95,00
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 8. Kokořová Petra Latif Ghazal JK Semiramis, z.s. 15,16 5:16:39 94,00
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 9. Pártlová Pavla Shaakirah Bint Shaakirah JK Semiramis, z.s. 15,16 5:16:43 93,00
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 10. Benediktová Lenka Sony 1 JK Laos 14,52 5:30:40 92,00
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 11. Prchalová Dana Fakira JK Shagya Vilémov 13,20 6:03:32 91,00
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 12. Zahálková Kristýna Tobruk Jezdecké sdružení Pustoralek o.j. 13,20 6:03:41 90,00
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 13. Bumbová Alena Karisa Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,20 6:03:45 98,00
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 14. Jadlovský Petr Risk 1 Petr Jadlovský 13,20 6:03:46 88,00

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 3. 2016 Hoštka L - 60km 1. Henzlová Tereza Glen Larcon Ranč pod Skálou 16,76 3:34:50 59,20
26. 3. 2016 Hoštka L - 60km 2. Bartoňová (Tupá) Štěpánka Largo 16 Jezdecký klub Salome Kaceřov 16,54 3:37:38 58,40
26. 3. 2016 Hoštka L - 60km 3. Hrubá Veronika Sahran Ibn Ghazal 4 Horse Team 15,34 3:54:42 57,60
26. 3. 2016 Hoštka L - 60km 4. Dušková (Kutilová) Eva Morgana 1 4 Horse Team 15,24 3:56:11 56,80
26. 3. 2016 Hoštka L - 60km 5. Janatová Milada Zita 8 4 Horse Team 15,24 3:56:12 56,00
26. 3. 2016 Hoštka L - 60km 6. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 15,23 3:56:25 55,20
26. 3. 2016 Hoštka L - 60km FTQ/GA Petříková Lucie Zalim JK Mefisto o.s. - - -
26. 3. 2016 Hoštka L - 60km WD Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková - - -
26. 3. 2016 Hoštka L - 60km WD Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 1. Králová Hana Orion 13 SSChK Podřipska 17,45 2:17:33 34,20
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 2. Bernardová Eliška Tango 10 JK Equis 15,91 2:30:53 33,60
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 3. Mráziková Dagmar Diamond 1 JK Natural 15,47 2:35:11 33,00
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 4. Studená Věra Lark 1 Ing. Hořejší Přemysl 15,46 2:35:13 32,40
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 5. Terberová Natálie Bambi 1 JS Likoli 15,43 2:35:30 31,80
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 6. Vavrušková Kateřina Aznavu JK Shagya Vilémov 15,38 2:36:04 31,20
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 7. Mullerová Iveta Genethni Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,31 2:36:43 30,60
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 8. Tylšarová Ivana Akira 1 Jezdecký klub Ladies 15,30 2:36:55 30,00
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 9. Dvořáčková Lenka Al Tahir Bin Salim Eques z.s. 14,79 2:42:16 29,40
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 10. Princová Eliška GARCZ Jezdecká stáj Elista 13,95 2:52:05 28,80
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 11. Kopecká Rozálie Urem du Barthas JK Armanda (JK Habrovany) 12,94 3:05:28 28,20
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 12. Michálková Klára Lara S JK Armanda (JK Habrovany) 12,94 3:05:32 27,60
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km FTC Kopecká Tereza Santana 5 JK Armanda (JK Habrovany) - - -
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km FTQ/GA Horáková Kateřina Čestorm neznámá - - -

Celkový počet záznamů: 37


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz