Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Zelčín

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 7. 2008 Zelčín S - 96km 1. Jadlovský Miroslav Sioux Dakota Petr Jadlovský 14,44 6:39:00 108,60
5. 7. 2008 Zelčín S - 96km 2. + BC Jadlovský Petr Arsan Petr Jadlovský 14,44 6:39:02 117,60
5. 7. 2008 Zelčín S - 96km ELIM Fiľakovská Ivana Zar Al Hakim JK Shagya Vilémov - - -
5. 7. 2008 Zelčín S - 96km ELIM Sýbková Hana Kahraba Talkha JK Draheničky - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 7. 2008 Zelčín L - 72km 1. + BC Terberová Tereza Shekel JS Likoli 15,54 4:38:04 95,20
5. 7. 2008 Zelčín L - 72km 2. Škábová Lucie Latifa 1 JK Natural 15,54 4:38:05 84,20
5. 7. 2008 Zelčín L - 72km 3. Hrdina Antonín Juráš 6 Akademický jezdecký klub ČZU 15,53 4:38:10 83,20
5. 7. 2008 Zelčín L - 72km 4. Janatová Milada Morgana 1 PJS Dolní Chabry 12,10 5:56:54 82,20
5. 7. 2008 Zelčín L - 72km 5. Kopská Tereza Sedrik 4 JK Mělník 11,00 6:32:44 81,20
5. 7. 2008 Zelčín L - 72km ELIM Murinová Andrea Kaiser JS Likoli - - -
5. 7. 2008 Zelčín L - 72km ELIM Schovánková Jitka Lipan 3 Statek Kováry o.s. - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 1. Šnajdr Jan Žoly JK Natural 18,12 2:38:57 68,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 2. Sedláková Miloslava Lothar el Nil JK Harfa 18,12 2:38:58 67,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 3. Studničková Martina Amír Al Asmar Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 17,98 2:40:11 66,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 4. Kucharská Tereza Latenic JK Tanvald 17,06 2:48:48 65,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 5. Turzová Pavla Delirando JS Likoli 17,06 2:48:49 64,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 6. Králová Michaela Falco 15 Sportovní stáj Pyskočely 15,96 3:00:26 63,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 7. Králová Kateřina Wirek Sportovní stáj Pyskočely 15,96 3:00:27 62,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 8. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 14,54 3:18:00 61,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 9. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 14,54 3:18:03 60,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 10. Lohrová (Tatoušková) Jana Sihaska JS Concordia 13,27 3:37:01 59,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 11. Šebková Vladimíra Habib JS Concordia 13,27 3:37:02 58,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 12. Prikrylová Magdalena Boya JS Concordia 12,12 3:57:40 57,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 13. Holečková Barbora Izba Stáj Entlich 12,07 3:58:34 56,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 14. Kordíková Michaela Gracija 1 Stáj Entlich 10,90 4:24:08 55,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km ELIM Koula Dalibor Forest 5 JS Bzenec - - -
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km ELIM Timoftejová Nikola Roy De Wald JK Minifarma Sloup - - -
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km ELIM Martincová Kořínková Alena Maizad JK Alika Čelčice o.s. - - -

Soutěž : ZM

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 2. Zapletalová Lucie Roy One Osteo 3V Třebušín 12,67 1:55:39 59,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 3. Volfová Michaela Watan Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 12,46 1:57:56 58,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 6. Němcová Sabina Urby B Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 14,00 1:44:37 55,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 8. Kopecká Luisa Shower JK Minifarma Sloup 13,24 1:50:03 53,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 9. Průchová Anna Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,01 1:52:01 52,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 11. Špalek Michal Latarga Sportovní stáj Chýle 14,85 1:38:09 50,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 12. Balejová Lenka Bady JS Likoli 12,35 1:58:11 49,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 13. Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 13,36 1:49:28 48,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 14. Turková Gabriela Delta Golden Time JK Bystřany 13,12 1:51:25 47,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 16. Suchomelová Martina Samira JK Shagya Vilémov 13,61 1:47:47 45,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 18. Terberová Natálie Kaštan JS Likoli 13,61 1:47:26 43,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 20. Hrubá Tereza Mersi 4 JK Gate o.s. 13,61 1:47:58 41,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 22. Kotenjatkinová Jana Stambul JS Concordia 12,35 1:58:18 39,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 23. Perlíková Magdalena Zikmund 28/141 PJS Dolní Chabry 14,70 1:39:08 38,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 24. Králová Hana Mistyk SSChK Podřipska 15,00 1:37:05 37,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 25. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 13,61 1:47:12 36,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 26. Myslivečková Veronika Orenda JK Dálkoplaz 13,74 1:46:59 35,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 27. Řačáková Lenka Nadzih JK Dálkoplaz 11,58 2:06:01 34,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km ELIM Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup - - -
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km RET Švarcová Martina Daykilla JK Horymír Neumětely - - -

Celkový počet záznamů: 48


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz