Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Paseky

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 9. 2015 Paseky S - 100km 2. zahraniční jezdec Nayla Hayek zahraniční 15,26 6:33:04 141,00
26. 9. 2015 Paseky S - 100km 3. Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 15,06 6:38:24 140,00
26. 9. 2015 Paseky S - 100km 4. Kopečná (Gattringerová) Martina Marilyn 1 Jezdecký klub Dvorce o.s. 14,27 7:00:26 139,00
26. 9. 2015 Paseky S - 100km 5. Kovářová Jitka Dadži 1 JK Shagya Vilémov 14,27 7:00:27 138,00
26. 9. 2015 Paseky S - 100km 6. Rysková Naďa Dirian 4 Horse Team 12,12 8:15:05 137,00
26. 9. 2015 Paseky S - 100km 7. Střihavková Kamila Fahtim 4 Horse Team 12,12 8:14:56 136,00
26. 9. 2015 Paseky S - 100km FTQ/LA Rejl Vlastimil Hamir 1 4 Horse Team - - -
26. 9. 2015 Paseky S - 100km FTQ/LA Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
26. 9. 2015 Paseky S - 100km FTQ/LA Hájek Petr Salma Hayek Fan club Shagya - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 9. 2015 Paseky S - 84km 1. + BC Šebková Vladimíra Habib Jezdecká stáj Kamerun 16,71 5:01:34 133,00
26. 9. 2015 Paseky S - 84km 2. Kocourková Kateřina Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná 15,75 5:19:56 122,00
26. 9. 2015 Paseky S - 84km 3. Kyselý Jakub Hasan 4 Stáj Kyselý 15,72 5:20:40 121,00
26. 9. 2015 Paseky S - 84km 4. Abelová Kamila Darius 4 JK Essa-Hippo 14,06 5:58:23 120,00
26. 9. 2015 Paseky S - 84km 5. Milsimrová Kateřina Semiramis 1 JK Dolní Dvořiště 14,06 5:58:25 119,00
26. 9. 2015 Paseky S - 84km 6. Hálková Nela Hadži 3 JK Paseky 13,89 6:02:54 118,00
26. 9. 2015 Paseky S - 84km 7. Kosíková Kristýna Stefany 2 Jezdecký klub Gazalka o.s. 13,74 6:06:43 117,00
26. 9. 2015 Paseky S - 84km 9. Lohrová (Tatoušková) Jana Berenika Fan club Shagya 12,33 6:48:44 115,00
26. 9. 2015 Paseky S - 84km 10. Kucharská Tereza Mont Blanc of A.G. JK Šarkan 12,33 6:48:46 114,00
26. 9. 2015 Paseky S - 84km FTQ/LA Sláma Vladimír Jakub Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -
26. 9. 2015 Paseky S - 84km FTQ/LA Hofmanová Václava Shelby (7866 Shagya XXV-44) Jezdecké sdružení Pustoralek o.j. - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 1. Důbravová Lenka Bazalka 1 Fan club Shagya 14,45 3:52:35 71,20
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 2. Hrubá Pavla Carmen 24 Fan club Shagya 14,44 3:52:37 70,40
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 3. Petříková Lucie Zalim JK Mefisto o.s. 13,83 4:02:59 69,60
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 4. Švarcová Jana Neplecha Fan club Shagya 14,30 3:55:02 68,80
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 5. Bernardová Eliška Tango 10 JK Equis 13,86 4:02:29 68,00
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 6. Bumbová Alena Karisa Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,03 4:39:20 67,20
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 7. Jadlovský Petr Risk 1 Petr Jadlovský 12,03 4:39:22 66,40
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 8. Bartoňová (Tupá) Štěpánka Largo 16 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,01 3:59:46 65,60
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 9. Pudichová Iva Jamina Fan club Shagya 13,80 4:03:26 64,80
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 10. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 13,60 4:07:04 64,00
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 11. Prchalová Dana Artuš 16 JK Shagya Vilémov 13,60 4:07:04 63,20
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 12. Pártlová Pavla Zoja 3 JK Essa-Hippo 13,80 4:03:25 62,40
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 13. Milsimrová Kateřina Sojka 1 JK Dolní Dvořiště 11,32 4:56:50 61,60
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 15. Hofmanová Václava Mirajj Jezdecké sdružení Pustoralek o.j. 10,26 5:27:32 60,00
26. 9. 2015 Paseky L - 56km FTQ/LA Smudek Ladislav Jussuf V (Festival) Fan club Shagya - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 1. Pártlová Pavla Heyslance Arthur JK Essa-Hippo 12,48 3:31:33 45,00
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 2. Kokořová Petra Latif Ghazal Fan club Shagya 13,94 3:09:27 44,40
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 3. Švarcová Jana Fiona Jussuf Fan club Shagya 15,16 2:54:07 43,80
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 4. Bernardová Eliška Kelt JK Equis 13,57 3:14:31 43,20
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 5. Ratajová Simona Kukí JK Equis 13,57 3:14:32 42,60
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 6. Švecová Lucie Elisa 1 JK Shagya-Zborovice 13,62 3:13:51 42,00
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 7. Másilková Pavla Zibekar Sportovní stáj Pyskočely 12,22 3:36:01 41,40
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 8. Stach Ladislav Pamina S JS Hrdina - Borotín 14,07 3:07:37 40,80
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 9. Rezková Tereza Jiskra 14 Jezdecký klub Dvorce o.s. 11,88 3:42:15 40,20
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 10. Blažková Marcela Nutella 1 Fan club Shagya 14,27 3:05:01 39,60
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 11. Toncarová Sára Kuba 4 Zámek Skalice s.r.o. 13,62 3:13:52 39,00
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 12. Hrdina Antonín Tambor JS Hrdina - Borotín 11,34 3:52:48 38,40
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 15. Koder Jiří Agile Joe JS Concordia 10,87 4:02:48 36,60
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 16. Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia 10,88 4:02:43 36,00
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 17. Posejpal Ondřej En Speady Fan club Shagya 10,40 4:13:52 35,40
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km FTQ/LA Mašková Amálie Raechel Sparrow JK Šerm Lochovice - - -

Celkový počet záznamů: 51


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz