Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Sloup v Čechách

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
21. 6. 2008 Sloup v Čechách S - 94km 1. + BC Kyselá Kateřina Germaine Stáj Kyselý 14,00 6:42:45 126,70
21. 6. 2008 Sloup v Čechách S - 94km 2. Štefek Emil Triga Stáj Štefek Otaslavice 13,97 6:43:39 115,70
21. 6. 2008 Sloup v Čechách S - 94km 3. Hofmanová Václava Salem TJ Krakonoš Trutnov 10,31 9:06:55 114,70
21. 6. 2008 Sloup v Čechách S - 94km RET Jadlovský Petr Sumika Petr Jadlovský - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
21. 6. 2008 Sloup v Čechách L - 72km 1. + BC Pflug Tomáš Kevin 7 JS Karolína 15,48 4:39:06 103,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách L - 72km 2. Sýbková Hana Kahraba Talkha JK Draheničky 14,98 4:48:19 92,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách L - 72km 3. Studničková Martina Šípek Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 14,98 4:48:27 91,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách L - 72km 4. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 14,96 4:48:42 90,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách L - 72km 5. Hrdina Antonín Chosita Akademický jezdecký klub ČZU 14,66 4:54:44 89,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách L - 72km ELIM Hladiš Petr Dag 5 JS Karolína - - -
21. 6. 2008 Sloup v Čechách L - 72km RET Terberová Tereza Ganges des Pins JS Likoli - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 1. Škábová Lucie Latifa 1 JK Natural 16,70 2:52:27 74,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 2. + BC Šnajdr Jan Žoly JK Natural 16,70 2:52:29 83,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 3. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 16,64 2:53:05 72,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 4. Jadczaková Nela Modem 29 JS Veveří 16,57 2:53:46 71,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 5. Murinová Andrea Boya JS Likoli 16,57 2:53:47 70,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 6. Suková Lucie Bejrut 1 JK Harfa 16,56 2:53:55 69,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 7. Veselá Martina Alakma JK T.G.Masaryka - Hektor 16,14 2:58:25 68,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 8. Doležalová Karin Allastar JK T.G.Masaryka - Hektor 16,13 2:58:32 67,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 9. Kordíková Michaela Azimut Stáj Entlich 15,98 3:00:16 66,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 10. Kumble (Pultrová) Kateřina Zalim JK Mefisto o.s. 15,97 3:00:19 65,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 11. Lorenzová Silvie Shakiro JS Veveří 15,76 3:02:42 64,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 12. Timoftejová Nikola Roy De Wald JK Minifarma Sloup 14,51 3:18:29 63,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 13. Skalická Viola Bueno 1 JK Minifarma Sloup 14,51 3:18:31 62,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 14. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 13,56 3:32:28 61,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km ELIM Sedláková Miloslava Cenkeena Sportovní stáj Pyskočely - - -
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km ELIM Turzová Pavla Delirando JS Likoli - - -
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km ELIM Hůzová Zuzana Šaman 5 JK Počin - - -

Soutěž : ZM

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 2. Markvartová Anna Fan Club JK Minifarma Sloup 13,52 2:13:07 54,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 3. Králová Kateřina Wirek Sportovní stáj Pyskočely 13,73 2:11:06 53,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 5. Hradecká Zdeňka Veles 1 JK Bystřany 12,81 2:20:29 51,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 6. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 13,05 2:17:58 50,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 7. Beránková Bára Tom 2 JK Minifarma Sloup 12,10 2:28:45 49,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 8. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 13,33 2:15:03 48,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 10. Turková Gabriela Delta Golden Time JK Bystřany 12,63 2:22:29 46,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 14. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 12,27 2:26:42 42,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 15. Průchová Anna Shower JK Minifarma Sloup 10,67 2:48:40 41,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 16. Terberová Natálie Muf JS Likoli 13,46 2:13:45 40,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 20. Králová Hana Mistyk SSChK Podřipska 10,49 2:51:33 36,30

Celkový počet záznamů: 39


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz