Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Třeština

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 6. 2015 Třeština ST - 103km 1. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 14,86 6:55:56 140,40
6. 6. 2015 Třeština ST - 103km 2. + BC Abelová Kamila Darius 4 JK Essa-Hippo 14,22 7:14:29 151,20
6. 6. 2015 Třeština ST - 103km 3. Janatová Milada Morgana 1 4 Horse Team 14,22 7:14:30 138,00
6. 6. 2015 Třeština ST - 103km 4. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 14,22 7:14:31 136,80
6. 6. 2015 Třeština ST - 103km 5. Rejl Vlastimil Marhori 4 Horse Team 14,22 7:14:35 135,60

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 6. 2015 Třeština S - 82km 1. Kopecká Andrea Asmina al Trescol JK Armanda (JK Habrovany) 13,31 6:09:42 93,00
6. 6. 2015 Třeština S - 82km FTQ/LA Hradecká Zdeňka Attila 1 JO Sulejovice - - -
6. 6. 2015 Třeština S - 82km FTQ/LA Prouzová Šárka Vic S Občanské sdružení JK Donarova samota - - -
6. 6. 2015 Třeština S - 82km FTQ/LA Pospíšilová Jana Naira Stáj Kyselý - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 1. Dvořáčková Petra Koheilan Jasir Eques z.s. 13,52 4:39:36 68,00
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 2. Smudek Ladislav Latif Ghazal Fan club Shagya 13,72 4:35:37 67,20
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 3. Pfauová Dana Kentucky 1 Fan club Shagya 13,38 4:42:25 66,40
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 4. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 15,15 4:09:27 65,60
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 5. Škábová Lucie Tabur JK Natural 15,40 4:05:27 64,80
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 6. Sláma Vladimír Jakub Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 15,40 4:05:27 64,00
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 7. Martincová (Tomková) Martina Shejkin JK Farma Bolka Polívky 13,03 4:50:07 63,20
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 8. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 13,03 4:50:04 62,40
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 9. Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková 13,03 4:50:05 61,60
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 10. Pártlová Pavla Shagya Ivanka JK Essa-Hippo 13,77 4:34:28 60,80
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 11. Doubková Zuzana Rijád Ibn Ramira JK Želva 13,53 4:39:25 60,00
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 12. Rysková Naďa Dirian 4 Horse Team 11,38 5:32:09 59,20
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 13. Kocourková Kateřina Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná 15,40 4:05:27 58,40
6. 6. 2015 Třeština L - 63km FTQ/LA Střihavková Kamila Fahtim 4 Horse Team - - -
6. 6. 2015 Třeština L - 63km FTQ/LA Dušková (Kutilová) Eva Mahirli 4 Horse Team - - -
6. 6. 2015 Třeština L - 63km FTQ/LA Klech Josef Sheryz la Fay SK Pental Břidličná - - -
6. 6. 2015 Třeština L - 63km RET Martincová Kořínková Alena Marat 2 JK Farma Bolka Polívky - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 6. 2015 Třeština Z - 42km 1. Šindlerová Andrea Madir Al Ufar Karlov - En Vogue 15,54 2:42:08 33,60
6. 6. 2015 Třeština Z - 42km 2. Tylšarová Ivana Akira 1 Jezdecký klub Ladies 14,43 2:54:40 33,00
6. 6. 2015 Třeština Z - 42km 3. Zagóra Adam Sheursa Stáj Kyselý 15,36 2:44:04 32,40
6. 6. 2015 Třeština Z - 42km 4. Jelínková Sabina Amir 1 PEDAG Equi Team z.s. 15,36 2:44:03 31,80
6. 6. 2015 Třeština Z - 42km 5. Kubíčková Veronika Arian S Stáj Kyselý 13,34 3:08:57 31,20
6. 6. 2015 Třeština Z - 42km 6. Kyselá Kateřina Ka Hadiya Stáj Kyselý 13,34 3:08:56 30,60
6. 6. 2015 Třeština Z - 42km 8. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 10,83 3:52:43 29,40
6. 6. 2015 Třeština Z - 42km 9. Tůmová Lenka Efraim Centrum jezdeckého sportu Čížov 10,82 3:52:54 28,80
6. 6. 2015 Třeština Z - 42km 10. Tůma Vladimír Berry 1 Centrum jezdeckého sportu Čížov 10,83 3:52:46 28,20
6. 6. 2015 Třeština Z - 42km FTQ/LA Kovářová Jitka CJ Leonna JK Shagya Vilémov - - -

Celkový počet záznamů: 36


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz