Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Třebušín

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 5. 2015 Třebušín S - 80km 1. Molcarová Vendula Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,38 6:27:38 110,00
29. 5. 2015 Třebušín S - 80km 2. Prouzová Šárka Myška 2 Občanské sdružení JK Donarova samota 12,38 6:27:39 109,00
29. 5. 2015 Třebušín S - 80km 3. Šebková Vladimíra Nurmi Jezdecká stáj Kamerun 12,38 6:27:45 108,00
29. 5. 2015 Třebušín S - 80km 4. + BC Krejčová Lucie Sahar JK Natural 12,38 6:27:46 117,00
29. 5. 2015 Třebušín S - 80km FTQ/LA Lohrová (Tatoušková) Jana Berenika Fan club Shagya - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 5. 2015 Třebušín L - 60km 1. Rejl Vlastimil Hamir 1 4 Horse Team 13,55 4:25:37 70,40
29. 5. 2015 Třebušín L - 60km 2. Důbravová Lenka Carmen 24 Fan club Shagya 14,04 4:16:29 69,60
29. 5. 2015 Třebušín L - 60km 3. Blažková Marcela Kaja Fan club Shagya 14,04 4:16:23 68,80
29. 5. 2015 Třebušín L - 60km 4. Terberová Natálie Science Fiction JS Likoli 13,04 4:36:00 68,00
29. 5. 2015 Třebušín L - 60km 5. Hálková Nela Salma Hayek Fan club Shagya 13,73 4:22:10 67,20
29. 5. 2015 Třebušín L - 60km 6. Kokořová Petra Neplecha Fan club Shagya 13,73 4:22:07 66,40
29. 5. 2015 Třebušín L - 60km 7. Kopecká Rozálie Melia du Barthas JK Armanda (JK Habrovany) 13,00 4:37:02 65,60
29. 5. 2015 Třebušín L - 60km 8. Kleinová Karolína Penelope 7 JK Armanda (JK Habrovany) 12,99 4:37:05 64,80
29. 5. 2015 Třebušín L - 60km 9. Vavrušková Kateřina Artuš 16 JK Shagya Vilémov 12,62 4:45:21 64,00
29. 5. 2015 Třebušín L - 60km 10. Kovářová Jitka Fakira JK Shagya Vilémov 12,62 4:45:23 63,20

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 5. 2015 Třebušín Z - 40km 1. Koťátková Hana Claudius 1 SK Zebínský Dvůr 13,62 2:56:11 37,80
29. 5. 2015 Třebušín Z - 40km 2. Doubková Monika Dahir JK Větrný Ranč Rychnov 13,29 3:00:33 37,20
29. 5. 2015 Třebušín Z - 40km 3. Šlapanská Helena Kámo JS Hrdina - Borotín 13,32 3:00:13 36,60
29. 5. 2015 Třebušín Z - 40km 4. Kroupová Eva Oušor III-58 Pink Team 12,17 3:17:13 36,00
29. 5. 2015 Třebušín Z - 40km 5. Beranová Zuzana Suraya JK Natural 12,17 3:17:13 35,40
29. 5. 2015 Třebušín Z - 40km 6. Myslivečková Veronika Zolly JK Dálkoplaz 12,04 3:19:23 34,80
29. 5. 2015 Třebušín Z - 40km 7. Rysková Naďa Blueberry Boy 4 Horse Team 9,77 4:05:36 34,20
29. 5. 2015 Třebušín Z - 40km 8. Zapachová Romana Nina 5 Jezdecký oddíl Verušice o.s. 10,13 3:56:58 33,60
29. 5. 2015 Třebušín Z - 40km WD Hrubá Veronika Sahran Ibn Ghazal JK Gate o.s. - - -
29. 5. 2015 Třebušín Z - 40km WD Hrubá Tereza Shakira Bint Sinaed JK Gate o.s. - - -
29. 5. 2015 Třebušín Z - 40km RET Střihavková Kamila Baron 20 4 Horse Team - - -

Celkový počet záznamů: 26


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz