Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Cehnice

Soutěž : CEIYJ**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
8. 5. 2015 Cehnice CEIYJ** - 120km 1. Suchá Kateřina Sissi 5 Eques z.s. 12,80 9:22:35 -

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
8. 5. 2015 Cehnice CEI** - 120km FTQ/LA Hladiš Petr Al Tahir Bin Salim Eques z.s. - - -

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
8. 5. 2015 Cehnice CEI* - 80km 2. + BC Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team 15,60 5:07:47 115,50
8. 5. 2015 Cehnice CEI* - 80km 3. Jadlovský Petr Bint Akkra Petr Jadlovský 15,58 5:08:03 103,40
8. 5. 2015 Cehnice CEI* - 80km 4. Nedbalová Zuzana Ghalib Jezdecká stáj Kamerun 15,50 5:09:36 102,30
8. 5. 2015 Cehnice CEI* - 80km 5. Fenclová Denisa Cony 4 Stáj KasBej 15,50 5:09:38 101,20
8. 5. 2015 Cehnice CEI* - 80km 6. Králová Hana Orion 13 SSChK Podřipska 15,15 5:16:49 100,10
8. 5. 2015 Cehnice CEI* - 80km 7. Kopecká Tereza Ubayhan du Cade JK Armanda (JK Habrovany) 14,68 5:27:02 99,00
8. 5. 2015 Cehnice CEI* - 80km FTQ/LA Wimmerová Markéta Thora Markéta Wimmerová - - -
8. 5. 2015 Cehnice CEI* - 80km FTQ/LA Drásal Miroslav Predátor Jezdecký oddíl La Sard - - -

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
8. 5. 2015 Cehnice ST - 100km 1. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,81 7:14:30 136,80
8. 5. 2015 Cehnice ST - 100km 2. + BC Kokořová Petra Ulesa Fan club Shagya 13,81 7:14:31 147,60
8. 5. 2015 Cehnice ST - 100km FTQ/LA Plačková Monika Dantes 5 SSChK Podřipska - - -
8. 5. 2015 Cehnice ST - 100km FTQ/LA Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý - - -
8. 5. 2015 Cehnice ST - 100km RET Kopečná (Gattringerová) Martina Marilyn 1 Jezdecký klub Dvorce o.s. - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km 1. + BC Švecová Lucie Lantheo JK Shagya-Zborovice 15,97 5:00:30 113,00
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km 2. Koptová Marcela Donatello 1 JK Shagya-Zborovice 15,97 5:00:31 102,00
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km 3. Škábová Lucie Suheyla JK Natural 15,91 5:01:38 101,00
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km 4. Pospíšilová Jana Naira Stáj Kyselý 15,09 5:18:01 100,00
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km 5. zahraniční jezdec Nayla Hayek zahraniční 14,96 5:20:47 99,00
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km 7. Kovářová Jitka Dadži 1 JK Shagya Vilémov 13,86 5:46:15 97,00
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km 8. Hofmanová Václava Hagen 2 Jezdecké sdružení Pustoralek o.j. 13,86 5:46:16 96,00
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km 9. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 13,82 5:47:17 95,00
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km 10. Janatová Milada Morgana 1 4 Horse Team 13,82 5:47:18 94,00
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km 11. Tabarová Klára Stefany 2 Jezdecký klub Gazalka o.s. 13,74 5:49:16 93,00
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km FTQ/LA Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná - - -
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km FTQ/LA Kocourková Kateřina Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná - - -
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km FTQ/LA Hofman Martin Shelby (7866 Shagya XXV-44) Jezdecké sdružení Pustoralek o.j. - - -
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km FTQ/MI Kyselá Kateřina Lombardo S Stáj Kyselý - - -
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km RET Ratajová Pavlína Láska 4 Jezdecký klub Gazalka o.s. - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 1. Kumble (Pultrová) Kateřina Vločka JK Mefisto o.s. 12,58 4:46:08 68,80
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 2. Fazekašová Veronika Elisabeth Ranč Vránov o.s. 12,42 4:49:51 68,00
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 3. Abelová Kamila Darius 4 JK Essa-Hippo 14,27 4:12:17 67,20
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 4. Rysková Naďa Dirian 4 Horse Team 12,58 4:46:07 66,40
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 5. Bartoňová (Tupá) Štěpánka Largo 16 Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,42 4:49:52 65,60
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 6. Střihavková Kamila Fahtim 4 Horse Team 12,58 4:46:06 64,80
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 7. Důbravová Lenka Al Jazira Fan club Shagya 14,90 4:01:38 64,00
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 8. Doubková Zuzana Rijád Ibn Ramira JK Želva 13,85 4:19:55 63,20
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 9. Krejčová Šárka Salim 2 Markéta Wimmerová 15,11 3:58:14 62,40
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 10. Hrubá Pavla Carmen 24 Fan club Shagya 14,89 4:01:45 61,60
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 11. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 14,15 4:14:28 60,80
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 12. Machková Eva Aznavu JK Shagya Vilémov 14,15 4:14:29 60,00
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 13. Blažková Marcela Jamal of Kadov Fan club Shagya 14,91 4:01:30 59,20
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 14. Milsimrová Kateřina Semiramis 1 JK Dolní Dvořiště 15,16 3:57:26 58,40
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 15. Bernardová Eliška Tango 10 JK Equis 15,36 3:54:21 57,60
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 16. Dušková (Kutilová) Eva Mahirli 4 Horse Team 11,19 5:21:50 56,80
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 17. Smudek Ladislav Hadži 3 Fan club Shagya 14,90 4:01:39 56,00
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 18. Tůma Vladimír Berry 1 Centrum jezdeckého sportu Čížov 11,29 5:18:56 55,20
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 19. Tůmová Lenka Efraim Centrum jezdeckého sportu Čížov 11,29 5:18:57 54,40
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km FTQ/LA Pfauová Dana Kentucky 1 Fan club Shagya - - -
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km RET Petříková Lucie Zalim JK Mefisto o.s. - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
8. 5. 2015 Cehnice Z - 40km 1. Rejl Vlastimil Jamala 4 Horse Team 12,90 3:06:06 33,60
8. 5. 2015 Cehnice Z - 40km 2. Staňková Lenka Hashita JO Blaťák Mažice o.s. 11,82 3:23:04 33,00
8. 5. 2015 Cehnice Z - 40km 3. Pudichová Iva Jamina Fan club Shagya 14,33 2:47:28 32,40
8. 5. 2015 Cehnice Z - 40km 4. Kubičková Veronika Sharm el Sheikh JK Equis 14,72 2:42:59 31,80
8. 5. 2015 Cehnice Z - 40km 5. Doubková Monika Dahir JK Větrný Ranč Rychnov 15,67 2:33:08 31,20
8. 5. 2015 Cehnice Z - 40km 6. Šlapanská Helena Kámo JS Hrdina - Borotín 12,94 3:05:26 30,60
8. 5. 2015 Cehnice Z - 40km 7. Ratajová Simona Kukí JK Equis 14,38 2:46:51 30,00
8. 5. 2015 Cehnice Z - 40km 8. Zelina Josef Lady Jane SK Hodějov 13,70 2:55:11 29,40
8. 5. 2015 Cehnice Z - 40km FTQ/LA Furnadžiev Eva Faloma Jezdecký klub Dražka - - -
8. 5. 2015 Cehnice Z - 40km FTQ/LA Toncarová Hana Elisa 1 Zámek Skalice s.r.o. - - -
8. 5. 2015 Cehnice Z - 40km FTQ/LA Toncarová Sára Kuba 4 Zámek Skalice s.r.o. - - -
8. 5. 2015 Cehnice Z - 40km WD Lešetická Veronika Koheilan Katarína Fan club Shagya - - -
8. 5. 2015 Cehnice Z - 40km WD Posejpal Ondřej Vanilla Coco Fan club Shagya - - -

Celkový počet záznamů: 64


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz