Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Třebušín

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
7. 6. 2008 Třebušín ST - 104km 1. Jadlovský Petr Sumika Petr Jadlovský 11,70 8:53:35 139,30
7. 6. 2008 Třebušín ST - 104km 2. Keltnerová Hana Saklavi-Hasim JS Likoli 11,41 9:06:43 148,30
7. 6. 2008 Třebušín ST - 104km RET Štefek Emil Umag Stáj Štefek Otaslavice - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
7. 6. 2008 Třebušín L - 62km 1. Terberová Tereza Shekel JS Likoli 12,60 4:55:07 86,80
7. 6. 2008 Třebušín L - 62km 2. Fiľakovská Ivana Zar Al Hakim JK Shagya Vilémov 12,60 4:55:08 85,80
7. 6. 2008 Třebušín L - 62km 3. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S JK Mates 12,60 4:55:16 84,80
7. 6. 2008 Třebušín L - 62km 4. Poláčková Olga Velvet 3 JS Likoli 12,58 4:55:38 93,80
7. 6. 2008 Třebušín L - 62km 5. Kopská Tereza Sedrik 4 JK Mělník 10,90 5:41:11 82,80
7. 6. 2008 Třebušín L - 62km ELIM Schovánková Jitka Lipan 3 Statek Kováry o.s. 10,90 - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km 1. Turzová Pavla Delirando JS Likoli 15,23 2:37:36 62,80
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km 2. Škábová Lucie Latifa 1 JK Natural 15,11 2:38:50 61,80
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km 3. Suchomelová Eliška Charlota 2 JK Shagya Vilémov 14,50 2:45:33 60,80
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km 4. Kucharská Tereza Latenic JK Tanvald 14,04 2:50:58 59,80
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km 5. Skalická Viola Roy De Wald JK Minifarma Sloup 12,94 3:05:26 58,80
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km 6. Kordíková Michaela Azimut Stáj Entlich 12,76 3:08:01 57,80
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km 7. Králová Kateřina Falco 15 Sportovní stáj Pyskočely 12,57 3:10:57 56,80
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km 8. Murinová Andrea Boya JS Likoli 12,57 3:10:57 55,80
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km 9. Janatová Milada Morgana 1 PJS Dolní Chabry 9,99 4:00:08 54,80
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km ELIM Holečková Barbora Izba Stáj Entlich 12,61 - -
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km RET Janoušková Tereza Ferko Jezdecká stáj Selský dvůr o. s. 26,08 - -

Soutěž : ZM

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 2. Hůzová Zuzana Šaman 5 JK Počin 13,01 1:55:17 63,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 5. Försterová Eliška Sigita JK Shagya Vilémov 12,03 2:04:39 60,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 6. Žahourková Petra Alli 1 3V Třebušín 12,73 1:57:48 59,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 8. Beránková Bára Tom 2 JK Minifarma Sloup 9,62 2:35:55 57,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 9. Šnajdr Jan Žoly JK Natural 12,73 1:57:50 56,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 10. Hrubá Tereza Mersi 4 JK Gate o.s. 11,93 2:05:46 55,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 12. Zapletalová Lucie Roy One Osteo Sdr.př.chovu koní a jezd.sp.v H. B. 11,64 2:08:51 53,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 13. Kopecká Luisa Shower JK Minifarma Sloup 9,80 2:33:01 52,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 14. Švihovská Kateřina Marco Polo JK Minifarma Sloup 12,92 1:56:03 51,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 15. Juříková Nikola Sirhael JK Jestřábí 11,81 2:07:03 50,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 16. Špalek Michal Latarga Sportovní stáj Chýle 12,66 1:58:28 49,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 17. Hradecká Zdeňka River Fair JK Bystřany 13,06 1:54:53 48,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 18. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 10,60 2:21:33 47,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 19. Terberová Natálie Muf JS Likoli 9,83 2:32:33 46,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 20. Průchová Anna Robin 2 JK Minifarma Sloup 9,19 2:43:10 45,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 22. Stanojkovičová Ljuba Tom 1 JK Minifarma Sloup 9,55 2:37:00 43,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 23. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 10,75 2:19:32 42,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km ELIM Bis Jaromír Kali Sportovní stáj Pyskočely 13,41 1:51:53 -
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km ELIM Tydrychová Lada Kasadžava JS Likoli 9,75 2:33:49 -
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km ELIM Perlíková Magdalena Zikmund 28/141 PJS Dolní Chabry 12,10 2:03:58 -
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km ELIM Henzlová Tereza Lira JK Natural 12,95 1:55:52 -

Celkový počet záznamů: 41


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz