Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Slavošov

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 4. 2015 Slavošov S - 80km 1. + BC Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 16,84 4:44:58 115,00
26. 4. 2015 Slavošov S - 80km 2. Rejl Vlastimil Marhori 4 Horse Team 16,77 4:46:12 104,00
26. 4. 2015 Slavošov S - 80km 3. Lorenzová Silvie Tozeur du Sauveterre JK Habrovany 15,62 5:07:17 103,00
26. 4. 2015 Slavošov S - 80km 4. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 15,55 5:08:38 102,00
26. 4. 2015 Slavošov S - 80km 5. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,32 5:13:19 101,00
26. 4. 2015 Slavošov S - 80km 6. Krejčová Lucie Sahar JK Natural 15,32 5:13:20 100,00
26. 4. 2015 Slavošov S - 80km 7. Hradecká Zdeňka Attila 1 JO Sulejovice 15,30 5:13:39 99,00
26. 4. 2015 Slavošov S - 80km FTQ/LA Deutscharová Veronika Sahirka Centrum jezdeckého sportu Čížov - - -
26. 4. 2015 Slavošov S - 80km FTQ/LA Studničková Martina Vikomt 1 Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 4. 2015 Slavošov L - 60km 1. Wimmerová Markéta Thora Markéta Wimmerová 14,72 4:04:35 63,20
26. 4. 2015 Slavošov L - 60km 2. Kroupa Janek Ganga / Gazal V-10 Pink Team 14,31 4:11:39 62,40
26. 4. 2015 Slavošov L - 60km 3. Kopecká Rozálie Urem du Barthas JK Habrovany 14,32 4:11:25 61,60
26. 4. 2015 Slavošov L - 60km 4. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 14,32 4:11:22 60,80
26. 4. 2015 Slavošov L - 60km 5. Krejčová Šárka Salim 2 Markéta Wimmerová 14,72 4:04:36 60,00
26. 4. 2015 Slavošov L - 60km 6. Škábová Lucie Eros 6 JK Natural 14,66 4:05:37 59,20
26. 4. 2015 Slavošov L - 60km FTQ/LA Kleinová Karolína Penelope 7 JK Habrovany - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 4. 2015 Slavošov Z - 40km 1. Janatová Milada Zita 8 4 Horse Team 14,20 2:49:01 33,60
26. 4. 2015 Slavošov Z - 40km 2. Abelová Kamila Kalifornie JK Essa-Hippo 14,20 2:49:03 33,00
26. 4. 2015 Slavošov Z - 40km 3. Blažková Marcela Kaja Fan club Shagya 14,14 2:49:43 32,40
26. 4. 2015 Slavošov Z - 40km 4. Hrubá Pavla Carmen 24 Fan club Shagya 14,14 2:49:42 31,80
26. 4. 2015 Slavošov Z - 40km 5. Kokořová Petra Neplecha Fan club Shagya 13,54 2:57:11 31,20
26. 4. 2015 Slavošov Z - 40km 6. Kovářová Jitka Fakira JK Shagya Vilémov 12,49 3:12:09 30,60
26. 4. 2015 Slavošov Z - 40km 7. Zahálková Kristýna Kaité Kristýna Kučerová 12,49 3:12:07 30,00
26. 4. 2015 Slavošov Z - 40km 8. Machková Eva Ahmed JK Shagya Vilémov 12,49 3:12:08 29,40
26. 4. 2015 Slavošov Z - 40km 9. Smudek Ladislav Hadži 3 Fan club Shagya 13,55 2:57:07 28,80

Soutěž : ZM

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 4. 2015 Slavošov ZM - 20km 1. Fazekašová Veronika Czino S Ranč Vránov o.s. 12,97 1:32:31 -

Celkový počet záznamů: 26


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz