Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Hoštka

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 3. 2015 Hoštka ST - 100km 1. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 14,85 6:44:05 136,80
28. 3. 2015 Hoštka ST - 100km 2. Abelová Kamila Darius 4 JK Essa-Hippo 14,85 6:44:07 135,60
28. 3. 2015 Hoštka ST - 100km 3. Kopečná (Gattringerová) Martina Marilyn 1 Jezdecký klub Dvorce o.s. 13,52 7:23:40 134,40
28. 3. 2015 Hoštka ST - 100km 4. Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 13,52 7:23:40 133,20
28. 3. 2015 Hoštka ST - 100km FTQ/LA Kučerová (Benešová) Denisa Tobien (Shagya VIII-CZ) JK Dolní Dvořiště - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 1. Šebková Vladimíra Nurmi Jezdecká stáj Kamerun 17,48 4:34:36 104,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 2. Rejl Vlastimil Marhori 4 Horse Team 17,09 4:40:50 103,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 3. Suchá Kateřina Janis 1 Eques z.s. 15,88 5:02:14 102,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 4. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,71 5:05:28 101,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 5. Plačková Monika Dantes 5 SSChK Podřipska 15,71 5:05:32 100,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 6. Nedbalová Zuzana Ghalib Jezdecká stáj Kamerun 15,58 5:08:05 99,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 7. Prouzová Šárka Vic S Občanské sdružení JK Donarova samota 15,58 5:08:06 98,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 8. Králová Hana Orion 13 SSChK Podřipska 15,18 5:16:13 97,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 9. Kopecká Tereza Ubayhan du Cade JK Armanda (JK Habrovany) 15,14 5:17:07 96,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 10. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,05 5:18:58 95,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 11. Hrubá Veronika Wint JK Gate o.s. 14,74 5:25:43 94,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 12. Rysková Naďa Dirian 4 Horse Team 12,78 6:15:29 93,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 13. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 12,78 6:15:30 92,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km FTQ/LA Hladiš Petr Al Tahir Bin Salim Eques z.s. - - -
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km FTQ/LA Jadlovský Petr Bint Akkra Petr Jadlovský - - -
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km FTQ/LA Deutscharová Veronika Sahirka Centrum jezdeckého sportu Čížov - - -
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km FTQ/LA Horáková Jana Dancerner Stáj Loučky u Bobřího potoka - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 1. Žahourková Petra Rocky 16 Pink Team 14,96 4:00:40 63,20
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 2. Kovářová Jitka Dadži 1 JK Shagya Vilémov 14,87 4:02:07 62,40
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 3. Pospíšilová Jana Ares 8 Stáj Kyselý 14,83 4:02:46 61,60
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 4. Fenclová Denisa Cony 4 Stáj KasBej 14,57 4:07:07 60,80
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 5. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 14,54 4:07:35 60,00
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 6. Koptová Marcela Donatello 1 JK Shagya-Zborovice 14,47 4:08:52 59,20
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 7. Švecová Lucie Lantheo JK Shagya-Zborovice 14,46 4:08:54 58,40
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 8. Jadczaková Nela Sokrates R JK Armanda (JK Habrovany) 13,96 4:17:58 57,60
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 9. Kocourková Kateřina Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná 13,76 4:21:36 56,80
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 10. Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 13,76 4:21:38 56,00
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 11. Tůma Vladimír Berry 1 Centrum jezdeckého sportu Čížov 11,05 5:25:45 55,20
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 12. Tůmová Lenka Efraim Centrum jezdeckého sportu Čížov 11,05 5:25:50 54,40
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km FTQ/LA Henzlová Tereza Glen Larcon Endurance Lifestyle - - -
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km WD Hofman Martin Shelby (7866 Shagya XXV-44) Jezdecké sdružení Pustoralek o.j. - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 1. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 15,45 2:35:22 36,00
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 2. Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková 15,44 2:35:24 35,40
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 3. Kyselá Kateřina Lombardo S Stáj Kyselý 15,14 2:38:34 34,80
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 4. Kroupa Janek Ganga / Gazal V-10 Pink Team 15,07 2:39:18 34,20
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 5. Zahálková Kristýna Artuš 16 JK Shagya Vilémov 14,73 2:42:57 33,60
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 6. Machková Eva Aznavu JK Shagya Vilémov 14,73 2:42:58 33,00
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 7. Bernardová Eliška Tango 10 JK Equis 14,63 2:44:02 32,40
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 8. Dušková (Kutilová) Eva Mahirli 4 Horse Team 14,38 2:46:57 31,80
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 9. Janatová Milada Zita 8 4 Horse Team 14,37 2:46:58 31,20
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 10. Střihavková Kamila Ottina 4 Horse Team 14,37 2:46:59 30,60
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 11. Prchlá Naděžda Baron 20 4 Horse Team 14,37 2:47:01 30,00
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 12. Terberová Táňa Nikaya de Paute JS Likoli 14,34 2:47:18 29,40
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 13. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 14,33 2:47:30 28,80
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 14. Kopecká Rozálie Urem du Barthas JK Armanda (JK Habrovany) 13,49 2:57:53 28,20
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 15. Kleinová Karolína Penelope 7 JK Armanda (JK Habrovany) 13,49 2:57:55 27,60
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 16. Terberová Natálie Science Fiction JS Likoli 12,72 3:08:37 27,00
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km WD Kopecká Luisa Böjuss JK Berounka - - -

Celkový počet záznamů: 53


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz