Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Těšánky

Soutěž : MČRj,y

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
13. 9. 2014 Těšánky MČRj,y - 80km 1. Pflugová Karolína Albert 2 JS Karolína 14,98 5:20:24 160,00
13. 9. 2014 Těšánky MČRj,y - 80km 2. Zahálková Kristýna Sigita JK Shagya Vilémov 12,36 6:28:22 158,40
13. 9. 2014 Těšánky MČRj,y - 80km FTQ/LA Deutscharová Veronika Sahirka Centrum jezdeckého sportu Čížov - - -
13. 9. 2014 Těšánky MČRj,y - 80km FTQ/LA Hrubá Veronika Wint JK Gate o.s. - - -

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
13. 9. 2014 Těšánky ST - 100km FTQ/ME Smudek Ladislav Bazalka 1 Fan club Shagya - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
13. 9. 2014 Těšánky S - 80km 1. + BC Suchá Kateřina Sissi 5 Eques z.s. 15,65 5:06:43 119,00
13. 9. 2014 Těšánky S - 80km 2. Hladiš Petr Dean Eques z.s. 15,64 5:06:48 108,00
13. 9. 2014 Těšánky S - 80km 3. Pflugová Karolína Albert 2 JS Karolína 14,98 5:20:24 -
13. 9. 2014 Těšánky S - 80km 5. Pikulová Alena Drina 2 JK Ranč u cesty o.s. 13,68 5:50:58 105,00
13. 9. 2014 Těšánky S - 80km 6. Kokořová Petra Ulesa Fan club Shagya 13,06 6:07:39 104,00
13. 9. 2014 Těšánky S - 80km 8. Gattringerová Martina Marilyn 1 Jezdecký klub Dvorce o.s. 12,07 6:37:48 102,00
13. 9. 2014 Těšánky S - 80km 9. Krejčová Šárka Salim 2 Markéta Wimmerová 12,06 6:37:51 101,00
13. 9. 2014 Těšánky S - 80km FTQ/LA Deutscharová Veronika Sahirka Centrum jezdeckého sportu Čížov - - -
13. 9. 2014 Těšánky S - 80km FTQ/LA Hrubá Veronika Wint JK Gate o.s. - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
13. 9. 2014 Těšánky L - 60km 1. Pospíšilová Jana El Fahir Bay Stáj Kyselý 15,61 3:50:41 68,00
13. 9. 2014 Těšánky L - 60km 2. Prouzová Šárka Vic S Občanské sdružení JK Donarova samota 15,60 3:50:42 67,20
13. 9. 2014 Těšánky L - 60km 3. Abelová Kamila Kalifornie JK Essa-Hippo 15,60 3:50:45 66,40
13. 9. 2014 Těšánky L - 60km 4. Kocourková Kateřina Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 15,60 3:50:51 65,60
13. 9. 2014 Těšánky L - 60km 5. Matlášková Beatrice Hasan 4 Stáj Kyselý 15,32 3:55:01 64,80
13. 9. 2014 Těšánky L - 60km 6. Martínková Marie Gloria al Amar JC Město Albrechtice 15,32 3:55:02 64,00
13. 9. 2014 Těšánky L - 60km 7. Kovářová Jitka Dadži 1 Jezdecké sdružení Hobit Domašov 15,32 3:55:04 63,20
13. 9. 2014 Těšánky L - 60km 10. Králová Kateřina Daho Sportovní stáj Pyskočely 13,23 4:32:08 60,80
13. 9. 2014 Těšánky L - 60km 11. Martincová Kořínková Alena Shejkin JK Farma Bolka Polívky 13,10 4:34:55 60,00
13. 9. 2014 Těšánky L - 60km 12. Martincová (Tomková) Martina Marat 2 JK Farma Bolka Polívky 13,09 4:34:59 59,20
13. 9. 2014 Těšánky L - 60km FTQ/LA Škábová Lucie Suheyla JK Natural - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
13. 9. 2014 Těšánky Z - 40km 1. Klech Josef Blitz Wind SK Pental Břidličná 15,45 2:35:20 33,60
13. 9. 2014 Těšánky Z - 40km 2. Krejčová Lucie Sahar JK Natural 15,07 2:39:17 33,00
13. 9. 2014 Těšánky Z - 40km 3. Zagóra Adam Sheursa Stáj Kyselý 14,86 2:41:34 32,40
13. 9. 2014 Těšánky Z - 40km 4. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 14,28 2:48:06 31,80
13. 9. 2014 Těšánky Z - 40km 5. Hofmanová Václava Mirajj Jezdecké sdružení Pustoralek o.j. 12,37 3:14:05 31,20
13. 9. 2014 Těšánky Z - 40km 6. Hofman Martin Shelby (7866 Shagya XXV-44) Jezdecké sdružení Pustoralek o.j. 12,36 3:14:07 30,60
13. 9. 2014 Těšánky Z - 40km 7. Lančíková Andrea PC Sedderik JS Karolína 12,36 3:14:15 30,00

Celkový počet záznamů: 32


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz