Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Třeština

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 7. 2014 Třeština CEI** - 120km 2. Šebková Vladimíra Habib Jezdecká stáj Kamerun 15,20 7:53:32 178,10
19. 7. 2014 Třeština CEI** - 120km 3. Škábová Lucie Lamia 1 JK Natural 15,04 7:58:45 176,80
19. 7. 2014 Třeština CEI** - 120km 4. + BC Lorenzová Silvie Tozeur du Sauveterre JK Habrovany 15,04 8:19:28 188,50
19. 7. 2014 Třeština CEI** - 120km 5. Ratajová Pavlína Láska 4 Jezdecký klub Gazalka o.s. 14,42 8:19:28 174,20
19. 7. 2014 Třeština CEI** - 120km ELIM Jadlovský Petr Catarine Petr Jadlovský - - -
19. 7. 2014 Třeština CEI** - 120km 1. Doležalová Karin Allastar Stáj Kyselý 15,21 7:53:27 179,40

Soutěž : CEIYJ*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 7. 2014 Třeština CEIYJ* - 86km ELIM Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km 1. + BC Piksová Kateřina Fiery Diamond Markéta Wimmerová 17,52 4:54:31 133,10
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km 3. Prikrylová Magdalena Sherkel Pink Team 16,61 5:10:35 119,90
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km 4. Kopecká Andrea Šiva 1 JK Habrovany 15,81 5:26:26 118,80
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km 7. Abelová Kamila Darius 4 JK Essa-Hippo 14,23 6:02:42 115,50
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km 8. Kučerová (Benešová) Denisa Tráva Fan club Shagya 14,23 6:02:43 114,40
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km 11. Jadczaková Nela Nikosia JK Habrovany 13,72 6:15:58 111,10
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km 12. Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany 13,72 6:15:59 110,00
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km ELIM Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km ELIM Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely - - -
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km ELIM Kopecká Tereza Melia du Barthas JK Habrovany - - -

Soutěž : T

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 7. 2014 Třeština T - 142km 1. + BC Janatová Milada Morgana 1 4 Horse Team 13,24 10:43:30 235,20
19. 7. 2014 Třeština T - 142km 2. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 13,24 10:43:35 219,80
19. 7. 2014 Třeština T - 142km ELIM Kokořová Petra Bint Watani Fan club Shagya - - -

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 7. 2014 Třeština ST - 120km 1. Škábová Lucie Lamia 1 JK Natural 15,04 7:58:45 -
19. 7. 2014 Třeština ST - 120km ELIM Mráčková Leona Breakout Purple Endurance Team - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 7. 2014 Třeština S - 86km 1. Terberová Tereza Kabuki JS Likoli 14,91 5:46:00 102,00
19. 7. 2014 Třeština S - 86km 2. Suchá Miroslava Sissi 5 Eques z.s. 13,32 6:27:22 101,00
19. 7. 2014 Třeština S - 86km 3. Pikulová Alena Drina 2 JK Ranč u cesty o.s. 13,18 6:31:33 100,00
19. 7. 2014 Třeština S - 86km 6. Chlup Kamil Shanty JK Moric Dubí 12,38 6:56:46 97,00
19. 7. 2014 Třeština S - 86km ELIM zahraniční jezdec Onufry zahraniční - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 7. 2014 Třeština L - 60km 1. Zapletalová Michaela Nostalgie 1 Stáj Kyselý 15,82 3:47:37 63,20
19. 7. 2014 Třeština L - 60km 2. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 15,79 3:48:03 62,40
19. 7. 2014 Třeština L - 60km 3. Klech Josef Blitz Wind SK Pental Břidličná 15,76 3:48:30 61,60
19. 7. 2014 Třeština L - 60km 4. Turková Gabriela Al Rasím JK Natural 15,68 3:49:38 60,80
19. 7. 2014 Třeština L - 60km 5. Dadáková Pavlína Pa Matalla bint Mameluk Karlov - En Vogue 15,64 3:50:10 60,00
19. 7. 2014 Třeština L - 60km 6. Matlášková Beatrice Hasan 4 Stáj Kyselý 15,43 3:53:18 59,20
19. 7. 2014 Třeština L - 60km 7. Martínková Marie Gloria al Amar JC Město Albrechtice 15,42 3:53:25 58,40
19. 7. 2014 Třeština L - 60km 8. Koťátková Hana Claudius 1 SK Zebínský Dvůr 15,42 3:53:30 57,60
19. 7. 2014 Třeština L - 60km 9. Suchá Kateřina Janis 1 Eques z.s. 13,20 4:32:50 56,80
19. 7. 2014 Třeština L - 60km 10. Tabarová Klára Stefany 2 Jezdecký klub Gazalka o.s. 13,19 4:32:51 56,00
19. 7. 2014 Třeština L - 60km ELIM Zárubová Emilie Rašid Ibn Rasima Karlov - En Vogue - - -
19. 7. 2014 Třeština L - 60km ELIM Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná - - -
19. 7. 2014 Třeština L - 60km ELIM Hájek Petr Núbie Fan club Shagya - - -
19. 7. 2014 Třeština L - 60km ELIM Pospíšilová Jana El Fahir Bay Stáj Kyselý - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 7. 2014 Třeština Z - 40km 1. Krejčová Lucie Sahar JK Natural 15,40 2:35:53 31,80
19. 7. 2014 Třeština Z - 40km 2. Jelínková Sabina Amir 1 Jezdecký klub Višňové o.s. 15,27 2:37:08 31,20
19. 7. 2014 Třeština Z - 40km 3. Kovářová Jitka CJ Leonna Jezdecké sdružení Hobit Domašov 15,08 2:39:07 30,60
19. 7. 2014 Třeština Z - 40km 4. Terberová Natálie Science Fiction JS Likoli 14,33 2:47:30 30,00
19. 7. 2014 Třeština Z - 40km 5. Bukáčková Martina Przedswit III MT-6/Della JK Shagya Vilémov 13,78 2:54:13 29,40
19. 7. 2014 Třeština Z - 40km 6. Tomková Martina Shejkin JK Farma Bolka Polívky 13,64 2:56:01 28,80
19. 7. 2014 Třeština Z - 40km 7. Martincová Kořínková Alena Marat 2 JK Farma Bolka Polívky 13,63 2:56:02 28,20
19. 7. 2014 Třeština Z - 40km ELIM Burda Daniel Gambler Sdružení AMBRA - - -
19. 7. 2014 Třeština Z - 40km ELIM Cimbálníková Lada Zara 3 JK Habrovany - - -
19. 7. 2014 Třeština Z - 40km ELIM Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov - - -

Celkový počet záznamů: 51


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz