Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Pyskočely

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 6. 2014 Pyskočely ST - 100km 1. + BC Kokořová Petra Bint Watani Fan club Shagya 14,77 6:46:10 172,80
15. 6. 2014 Pyskočely ST - 100km 2. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,21 7:34:04 159,60
15. 6. 2014 Pyskočely ST - 100km ELIM Koptová Marcela Scott Al Sah´r (Saklavi IV-CZ) JK Shagya-Zborovice - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 1. Doležalová Karin Allastar Stáj Kyselý 17,48 4:34:33 118,00
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 2. + BC Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 16,56 4:49:50 127,00
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 3. Kyselá Kateřina Onufry Stáj Kyselý 16,53 4:50:20 116,00
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 4. Rejl Vlastimil Marhori 4 Horse Team 14,98 5:20:22 115,00
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 5. Sýbková Hana Thereez Fan club Shagya 14,70 5:26:33 114,00
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 6. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,63 5:28:05 113,00
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 7. Havlíčková Jindřiška Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,63 5:28:06 112,00
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 8. Terberová Táňa Kabuki JS Likoli 14,38 5:33:55 111,00
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 9. Králová Hana Orion 13 SSChK Podřipska 14,37 5:33:56 110,00
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 10. Benediktová Lenka Sony 1 JK Laos 13,88 5:45:49 109,00
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 11. Chlup Kamil Shanty JK Moric Dubí 12,86 6:13:09 108,00
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 12. Fazekašová Veronika Elisabeth Ranč Vránov o.s. 11,06 7:14:05 107,00
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km ELIM Ratajová Pavlína El Dorado 1 Jezdecký klub Gazalka o.s. - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 6. 2014 Pyskočely L - 60km 1. Švecová Lucie Lantheo JK Shagya-Zborovice 15,60 3:50:50 68,80
15. 6. 2014 Pyskočely L - 60km 2. Hrubá Veronika Wint JK Gate o.s. 15,40 3:53:45 68,00
15. 6. 2014 Pyskočely L - 60km 3. Sláma Vladimír Jakub Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná 15,17 3:57:19 67,20
15. 6. 2014 Pyskočely L - 60km 4. Kocourková Kateřina Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 15,17 3:57:22 66,40
15. 6. 2014 Pyskočely L - 60km 5. Pikulová Alena Drina 2 JK Ranč u cesty o.s. 15,08 3:58:47 65,60
15. 6. 2014 Pyskočely L - 60km 6. Kučerová (Benešová) Denisa Tráva Fan club Shagya 13,64 4:23:58 64,80
15. 6. 2014 Pyskočely L - 60km 7. Abelová Kamila Míle JK Essa-Hippo 13,64 4:24:00 64,00
15. 6. 2014 Pyskočely L - 60km 8. Plačková Monika Dantes 5 SSChK Podřipska 13,64 4:24:01 63,20

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 1. Nedbalová Zuzana Ghayathi Jezdecká stáj Kamerun 15,39 2:35:59 51,60
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 2. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 15,38 2:36:03 51,00
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 3. Pfauová Dana Kentucky 1 Fan club Shagya 15,33 2:36:36 50,40
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 4. Smudek Ladislav Latif Ghazal Fan club Shagya 15,32 2:36:37 49,80
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 5. Klech Josef Blitz Wind SK Pental Břidličná 15,32 2:36:40 49,20
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 6. Jelínková Sabina Amir 1 Jezdecký klub Višňové o.s. 15,25 2:37:25 48,60
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 7. Koťátková Hana Claudius 1 SK Zebínský Dvůr 15,23 2:37:33 48,00
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 8. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 15,14 2:38:32 47,40
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 9. Šebková Vladimíra Nurmi Jezdecká stáj Kamerun 15,12 2:38:46 46,80
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 10. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 15,02 2:39:45 46,20
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 11. Bartoňová (Tupá) Štěpánka Largo 16 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,00 2:40:02 45,60
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 12. Deutscharová Veronika Eileen Centrum jezdeckého sportu Čížov 14,88 2:41:14 45,00
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 13. Karasová Dagmar Susli TJ Sokol Husinec 14,83 2:41:48 44,40
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 14. Tabarová Klára Stefany 2 Jezdecký klub Gazalka o.s. 14,65 2:43:49 43,80
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 15. Martínková Marie Gloria al Amar JC Město Albrechtice 14,46 2:46:02 43,20
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 16. Prikrylová Magdalena Sherkel Pink Team 14,41 2:46:33 42,60
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 17. Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team 14,41 2:46:34 42,00
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 18. Králová Kateřina Victoria 6 Sportovní stáj Pyskočely 14,04 2:50:54 41,40
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 19. Mráčková Oldřiška Afrodite JK Gate o.s. 13,64 2:56:01 40,80
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 20. Tůmová Lenka Efraim Centrum jezdeckého sportu Čížov 12,39 3:13:45 40,20
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 21. Tůma Vladimír Berry 1 Centrum jezdeckého sportu Čížov 11,86 3:22:24 39,60
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 22. Bukáčková Martina Przedswit III MT-6/Della JK Shagya Vilémov 10,97 3:38:51 39,00
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 23. Prchlá Naděžda Ottina 4 Horse Team 10,91 3:40:00 38,40
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 24. Rysková Naďa Dirian 4 Horse Team 10,91 3:40:01 37,80
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 25. Vancová Karolína Sunny 3 JK Koloděje 10,87 3:40:50 37,20
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 26. Tarabini Natalia Maruše JK Koloděje 10,83 3:41:34 36,60
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km ELIM Toncarová Hana Elisa 1 Zámek Skalice s.r.o. - - -
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km ELIM Matlášková Beatrice Hasan 4 Stáj Kyselý - - -
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km ELIM Hvězdová Šárka Baron 20 Sdružení Tara o.s. Kozly - - -
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km ELIM Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková - - -
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km ELIM Čermáková Helena Saleb Jezdecké centrum Petrovice - - -
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km ELIM Toncarová Sára Kuba 4 Zámek Skalice s.r.o. - - -
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km ELIM Prouzová Šárka Vic S Občanské sdružení JK Donarova samota - - -
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km RET Hrubá Tereza Sahran Ibn Ghazal JK Gate o.s. - - -

Celkový počet záznamů: 58


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz