Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Třebušín

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
31. 5. 2014 Třebušín S - 80km 1. Šebková Vladimíra Habib Jezdecká stáj Kamerun 13,49 5:55:52 110,00
31. 5. 2014 Třebušín S - 80km 2. Studničková Martina Vikomt 1 Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 12,80 6:15:00 109,00
31. 5. 2014 Třebušín S - 80km 3. + BC Karlíková Simona Kar Zaphira JS Likoli 12,46 6:25:19 118,00
31. 5. 2014 Třebušín S - 80km 4. Deutscharová Veronika Sahirka Centrum jezdeckého sportu Čížov 11,34 7:03:06 107,00
31. 5. 2014 Třebušín S - 80km ELIM Terberová Táňa Eros 6 JS Likoli - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
31. 5. 2014 Třebušín L - 60km 1. Karasová Dagmar Johanka 7 TJ Sokol Husinec 12,02 4:59:29 68,00
31. 5. 2014 Třebušín L - 60km 2. Plačková Monika Dantes 5 SSChK Podřipska 11,99 5:00:11 67,20
31. 5. 2014 Třebušín L - 60km 3. Abelová Kamila Kalifornie JK Essa-Hippo 11,99 5:00:12 66,40
31. 5. 2014 Třebušín L - 60km 4. Hájek Petr Núbie Fan club Shagya 11,99 5:00:14 65,60
31. 5. 2014 Třebušín L - 60km 5. Jadlovský Miroslav Safír 21 Petr Jadlovský 11,67 5:08:26 64,80
31. 5. 2014 Třebušín L - 60km 6. Králová Kateřina Aziza Al Sportovní stáj Pyskočely 11,01 5:27:02 64,00
31. 5. 2014 Třebušín L - 60km 7. Perlíková Magdalena Alex 9 4 Horse Team 10,28 5:50:19 63,20

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 1. Kokořová Petra Ulesa Fan club Shagya 14,10 2:50:10 40,20
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 2. Říbalová Zuzana Shaky La Sard JS Hipodrom Most 14,10 2:50:11 39,60
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 3. Henzlová Tereza Glen Larcon Endurance Lifestyle 14,07 2:50:33 39,00
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 4. Fenclová Denisa Cony 4 Stáj KasBej 13,01 3:04:26 38,40
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 5. Lohrová (Tatoušková) Jana Berenika Fan club Shagya 13,00 3:04:35 37,80
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 6. Vaňková Eliška Luna 14 TJ Krakonoš Trutnov 12,50 3:11:55 37,20
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 7. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 12,11 3:18:14 36,60
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 8. Zahálková Kristýna Fakira JK Shagya Vilémov 12,10 3:18:16 36,00
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 9. Kopecká Luisa Robin 2 JK Berounka 10,82 3:41:44 35,40
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 10. Beránková Bára Salome 9 JK Berounka 10,82 3:41:45 34,80
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 11. Litkeiová Veronika Joulik de Villeneuve JS Likoli 10,73 3:43:45 34,20
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 12. Terberová Natálie Science Fiction JS Likoli 10,72 3:43:49 33,60

Celkový počet záznamů: 24


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz