Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Slavošov

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 5. 2014 Slavošov ST - 100km 1. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 12,88 7:45:50 148,80
10. 5. 2014 Slavošov ST - 100km 2. Škábová Lucie Lamia 1 JK Natural 11,79 8:29:05 147,60
10. 5. 2014 Slavošov ST - 100km 3. Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 11,47 8:43:06 146,40
10. 5. 2014 Slavošov ST - 100km ELIM Králová Kateřina Kleopatra 5 Sportovní stáj Pyskočely - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 5. 2014 Slavošov S - 100km 1. + BC Jadlovský Petr Sultán Sharkasi Petr Jadlovský 13,99 7:08:51 134,00
10. 5. 2014 Slavošov S - 100km 2. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,04 7:40:10 123,00
10. 5. 2014 Slavošov S - 100km ELIM Deutscharová Veronika Sahirka Centrum jezdeckého sportu Čížov - - -
10. 5. 2014 Slavošov S - 100km ELIM Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km 1. Nedbalová Zuzana Ghalib Jezdecká stáj Kamerun 15,92 5:01:25 107,00
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km 2. Novotná Marina Fiery Diamond Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,91 5:01:40 106,00
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km 3. + BC Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team 15,51 5:09:32 115,00
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km 4. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,56 5:08:33 104,00
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km 5. Havlíčková Jindřiška Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,50 5:09:35 103,00
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km 6. Hálková Nela Drina 1 JK Paseky 14,59 5:29:00 102,00
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km 7. Vondráček Jan Sáša JK Paseky 14,59 5:29:02 101,00
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km 8. Kopečná (Gattringerová) Martina Marilyn 1 Jezdecký klub Dvorce o.s. 13,30 6:01:00 100,00
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km 9. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 13,30 6:01:03 99,00
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km ELIM Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km ELIM Králová Hana Orion 13 Ida Sedláčková - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 5. 2014 Slavošov L - 60km 1. Studničková Martina Vikomt 1 Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 15,80 3:47:47 62,40
10. 5. 2014 Slavošov L - 60km 2. Kyselá Kateřina Ai Dolah Umar Stáj Kyselý 15,76 3:48:29 61,60
10. 5. 2014 Slavošov L - 60km 3. Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz 15,74 3:48:42 60,80
10. 5. 2014 Slavošov L - 60km 4. Wimmerová Markéta Thora JK Dálkoplaz 15,66 3:49:49 60,00
10. 5. 2014 Slavošov L - 60km 5. Kovářová Jitka CJ Leonna Jezdecké sdružení Hobit Domašov 15,34 3:54:43 59,20
10. 5. 2014 Slavošov L - 60km 6. Pártlová Pavla Bint Watani Fan club Shagya 15,34 3:54:45 58,40

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 5. 2014 Slavošov Z - 40km 1. Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková 15,38 2:36:05 34,20
10. 5. 2014 Slavošov Z - 40km 2. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 15,38 2:36:06 33,60
10. 5. 2014 Slavošov Z - 40km 3. Abelová Kamila Míle JK Essa-Hippo 15,09 2:39:00 33,00
10. 5. 2014 Slavošov Z - 40km 4. Kučerová (Benešová) Denisa Winona Fan club Shagya 15,10 2:38:57 32,40
10. 5. 2014 Slavošov Z - 40km 5. Říbalová Zuzana Shaky La Sard JS Hipodrom Most 14,79 2:42:16 31,80
10. 5. 2014 Slavošov Z - 40km 6. Škábová Lucie Tabur JK Natural 14,41 2:46:35 31,20
10. 5. 2014 Slavošov Z - 40km 7. Mullerová Iveta Keyoon El-Ghareeb Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,09 3:03:20 30,60
10. 5. 2014 Slavošov Z - 40km 8. Beránková Bára Salome 9 JK Minifarma Sloup 11,69 3:25:15 30,00
10. 5. 2014 Slavošov Z - 40km 9. Prchlá Naděžda Baron 20 4 Horse Team 10,57 3:47:02 29,40
10. 5. 2014 Slavošov Z - 40km 10. Rysková Naďa Ottina 4 Horse Team 10,56 3:47:13 28,80

Celkový počet záznamů: 35


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz