Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Těšánky

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 4. 2014 Těšánky ST - 120km 1. Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 16,00 7:30:04 177,60
26. 4. 2014 Těšánky ST - 120km 2. Dvořáčková Lenka Dean Eques z.s. 14,94 8:01:53 176,40
26. 4. 2014 Těšánky ST - 120km 3. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 12,65 9:29:01 175,20
26. 4. 2014 Těšánky ST - 120km 4. Janatová Milada Morgana 1 4 Horse Team 12,65 9:29:03 174,00

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km 1. Drásal Miroslav Predátor Jezdecký oddíl La Sard 18,65 4:17:19 108,00
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km 2. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 18,59 4:18:14 107,00
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km 3. + BC Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 17,96 4:27:19 116,00
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km 4. Kyselá Kateřina Onufry Stáj Kyselý 17,52 4:33:54 105,00
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km 5. Deutscharová Veronika Sahirka Centrum jezdeckého sportu Čížov 17,09 4:40:48 104,00
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km 6. Drásalová Martina Salem Aleppo Jezdecký oddíl La Sard 15,58 5:08:09 103,00
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km 7. Abelová Kamila Darius 4 JK Essa-Hippo 14,62 5:28:15 102,00
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km 8. Kučerová (Benešová) Denisa Tobien (Shagya VIII-CZ) Fan club Shagya 14,62 5:28:17 101,00
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km 9. Hájek Petr Núbie Fan club Shagya 13,40 5:58:04 100,00
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km ELIM Smudek Ladislav Bazalka 1 Fan club Shagya - - -
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km ELIM Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely - - -
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km RET Lančíková Andrea Wizella JS Karolína - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 4. 2014 Těšánky L - 60km 1. Drásalová Vlasta Pola Jezdecký oddíl La Sard 15,51 3:52:08 65,60
26. 4. 2014 Těšánky L - 60km 2. Hrdina Antonín Deris JS Hrdina - Borotín 15,49 3:52:28 64,80
26. 4. 2014 Těšánky L - 60km 3. Matlášková Beatrice Hasan 4 Stáj Kyselý 15,39 3:53:59 64,00
26. 4. 2014 Těšánky L - 60km 4. Pártlová Pavla Heyslance Arthur JK Essa-Hippo 15,28 3:55:37 62,40
26. 4. 2014 Těšánky L - 60km 5. Bukáčková Martina Shanty JK Shagya Vilémov 14,44 4:09:22 61,60
26. 4. 2014 Těšánky L - 60km 8. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 13,31 4:30:30 59,20
26. 4. 2014 Těšánky L - 60km ELIM Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 1. Pospíšilová Jana El Fahir Bay Stáj Kyselý 15,52 2:34:36 42,00
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 2. Klech Josef Blitz Wind SK Pental Břidličná 15,34 2:36:27 41,40
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 3. Krejčová Šárka Salim 2 JK Dálkoplaz 15,32 2:36:37 40,80
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 4. Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 15,31 2:36:43 40,20
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 5. Dadáková Pavlína Pa Matalla bint Mameluk Karlov - En Vogue 15,25 2:37:23 39,60
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 6. Zárubová Emilie Rašid Ibn Rasima Karlov - En Vogue 15,24 2:37:26 39,00
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 7. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 15,22 2:37:41 38,40
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 8. Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková 15,22 2:37:41 37,80
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 9. Suchá Kateřina Janis 1 Eques z.s. 14,84 2:41:44 37,20
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 10. Pikulová Alena Drina 2 JK Ranč u cesty o.s. 14,84 2:41:44 36,60
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 11. Kovářová Jitka CJ Leonna Jezdecké sdružení Hobit Domašov 14,78 2:42:26 36,00
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 12. Fiľakovská Ivana Jamala 4 Horse Team 14,27 2:48:09 35,40
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 13. Jadczaková Nela Nikosia JK Armanda (JK Habrovany) 14,27 2:48:12 34,80
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 14. Prchalová Dana Dadži 1 Jezdecké sdružení Hobit Domašov 13,94 2:52:06 34,20
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 15. Radil Zdeněk Ryjan Ibn Utrecht JK Želva 13,90 2:52:39 33,60
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 16. Pflug Tomáš PC Sedderik JS Karolína 13,61 2:56:20 33,00
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 17. Martincová (Tomková) Martina Shejkin JK Farma Bolka Polívky 13,61 2:56:22 32,40
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 18. Doubková Zuzana Rijád Ibn Ramira JK Želva 13,25 3:01:10 31,80
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 19. Čermáková Helena Saleb Jezdecké centrum Petrovice 13,25 3:01:11 31,20
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 20. Cimbálníková Lada Zara 3 JK Armanda (JK Habrovany) 13,12 3:02:57 30,60
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 21. Tůmová Lenka Efraim Centrum jezdeckého sportu Čížov 12,20 3:16:43 30,00
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 22. Tůma Vladimír Berry 1 Centrum jezdeckého sportu Čížov 12,19 3:16:49 29,40
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km RET Tošnerová Kamila Wichr JK MENDELU v Brně-ŠZP - - -

Celkový počet záznamů: 46


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz