Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Hoštka

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 3. 2014 Hoštka ST - 100km 1. Jadlovský Petr Rachel 4 Petr Jadlovský 15,94 6:16:17 140,40
29. 3. 2014 Hoštka ST - 100km 2. Jadlovský Miroslav Gaspa Petr Jadlovský 15,94 6:16:18 139,20
29. 3. 2014 Hoštka ST - 100km 3. + BC Janatová Milada Morgana 1 4 Horse Team 14,75 6:46:43 150,00
29. 3. 2014 Hoštka ST - 100km 4. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 14,75 6:46:45 136,80
29. 3. 2014 Hoštka ST - 100km 5. Kokořová Petra Uva Fan club Shagya 14,44 6:55:38 135,60
29. 3. 2014 Hoštka ST - 100km 6. Kučerová (Benešová) Denisa Tráva Fan club Shagya 12,90 7:45:17 134,40
29. 3. 2014 Hoštka ST - 100km 7. Abelová Kamila Kalifornie JK Essa-Hippo 12,90 7:45:18 133,20
29. 3. 2014 Hoštka ST - 100km ELIM Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km 1. Hladiš Petr Dean Eques z.s. 16,54 4:50:17 97,00
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km 2. Suchá Miroslava Al Tahir Bin Salim Eques z.s. 16,54 4:50:18 96,00
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km 3. Pflugová Karolína Kadi Pink Team 16,23 4:55:46 95,00
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km 4. Prikrylová Magdalena Shekel Pink Team 16,23 4:55:47 94,00
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km 5. Beranová Zuzana Princezna ze mlejna JK Equis 15,30 5:13:43 93,00
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km 6. Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 14,72 5:26:05 92,00
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km 7. Králová Kateřina Kleopatra 5 Sportovní stáj Pyskočely 14,29 5:35:52 91,00
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km 8. Benediktová Lenka Sony 1 JK Laos 11,63 6:52:36 90,00
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km ELIM Zahálková Kristýna Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov - - -
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km ELIM Škábová Lucie Lamia 1 JK Natural - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 1. Deutscharová Veronika Sahirka Centrum jezdeckého sportu Čížov 18,35 3:16:09 68,00
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 2. Koptová Marcela Scott Al Sah´r (Saklavi IV-CZ) JK Shagya-Zborovice 18,35 3:16:10 67,20
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 3. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 18,35 3:16:13 66,40
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 4. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 18,04 3:19:37 65,60
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 5. Terberová Tereza Kabuki JS Likoli 18,03 3:19:43 64,80
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 6. Rejl Vlastimil Marhori 4 Horse Team 16,94 3:32:27 64,00
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 7. Fazekašová Veronika Elisabeth Ranč Vránov o.s. 16,64 3:36:24 63,20
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 8. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 16,42 3:39:16 62,40
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 9. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle 15,90 3:46:24 61,60
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 10. Hájek Petr Núbie Fan club Shagya 15,90 3:46:25 60,80
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 11. Hrubá Tereza Shakira Bint Sinaed JK Gate o.s. 15,65 3:50:03 59,20
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 12. Hrubá Veronika Wint JK Gate o.s. 15,65 3:50:03 60,00
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 13. Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 15,60 3:50:44 58,40
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 14. Králová Hana Orion 13 SSChK Podřipska 15,41 3:53:36 57,60
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 15. Perlíková Magdalena Alex 9 4 Horse Team 15,27 3:55:49 56,80
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 16. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 14,52 4:08:01 56,00
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 17. Kopečná (Gattringerová) Martina Marilyn 1 Jezdecký klub Dvorce o.s. 14,51 4:08:02 55,20
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 18. Nedbalová Zuzana Ghalib Jezdecká stáj Kamerun 14,36 4:10:40 54,40
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 19. Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team 13,44 4:27:53 53,60
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 20. Žahourková Petra Rocky 16 Pink Team 13,32 4:30:21 52,80

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 1. Horáková Jana Dancerner Stáj Loučky u Bobřího potoka 23,72 1:41:10 39,60
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 2. Krejčík Vítek Hakim 3 JK Natural 23,72 1:41:10 39,00
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 3. Švecová Lucie Lantheo JK Shagya-Zborovice 22,69 1:45:47 38,40
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 4. Němcová Sabina Dáma 3 Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 21,77 1:50:14 37,80
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 5. Kopecká Luisa Böjuss JK Berounka 21,58 1:51:14 37,20
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 6. Prouzová Šárka Myška 2 Občanské sdružení JK Donarova samota 20,06 1:59:39 36,60
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 7. Kovářová Jitka CJ Leonna Jezdecké sdružení Hobit Domašov 20,06 1:59:40 36,00
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 8. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 18,76 2:07:56 35,40
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 9. Pártlová Pavla Heyslance Arthur JK Essa-Hippo 18,23 2:11:38 34,80
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 10. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 17,60 2:16:20 34,20
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 11. Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková 17,60 2:16:22 33,60
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 12. Rosprimová Štěpánka Sheila 5 Ranč Vránov o.s. 17,59 2:16:25 33,00
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 13. Koťátková Hana Claudius 1 SK Zebínský Dvůr 16,70 2:23:45 32,40
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 14. Studničková Martina Vikomt 1 Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 15,93 2:30:41 31,80
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 15. Turková Gabriela Al Rasím JK Natural 15,75 2:32:21 31,20
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 16. Hurecká Dominika Suheyla JK Natural 15,75 2:32:22 30,60
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 17. Ratajová Pavlína Láska 4 Jezdecký klub Gazalka o.s. 15,11 2:38:48 30,00
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 18. Kosíková Kristýna Stefany 2 Jezdecký klub Gazalka o.s. 15,11 2:38:50 29,40
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 19. Pospíšilová Jana El Fahir Bay Stáj Kyselý 14,80 2:42:07 28,80
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 20. Bernardová Iva Kelt JK Equis 13,83 2:53:35 28,20
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 21. Sláma Vladimír Jakub Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná 13,26 3:01:02 27,60
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 22. Kocourková Kateřina Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 13,22 3:01:36 27,00
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 23. Alferyová Zuzana Johny Walker JK Šerm Lochovice 11,61 3:26:47 26,40

Celkový počet záznamů: 61


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz