Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Slavošov

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 8. 2013 Slavošov ST - 100km 1. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 13,26 7:32:35 148,80
10. 8. 2013 Slavošov ST - 100km 2. + BC Škábová Lucie Dahab JK Natural 13,25 7:32:54 159,60
10. 8. 2013 Slavošov ST - 100km RET Turková Gabriela Kizbach JS Likoli - - -
10. 8. 2013 Slavošov ST - 100km RET Hradecká Zdeňka Nazir el Achat JS Likoli - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 8. 2013 Slavošov S - 80km 1. + BC Hrubínová Hana Sheytan JK Natural 17,20 4:39:03 117,80
10. 8. 2013 Slavošov S - 80km 2. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 17,20 4:39:04 106,80
10. 8. 2013 Slavošov S - 80km 3. Jadlovský Miroslav Samira El Nil Petr Jadlovský 15,15 5:16:49 105,80
10. 8. 2013 Slavošov S - 80km 4. Jadlovský Petr Rachel 4 Petr Jadlovský 15,15 5:16:51 104,80
10. 8. 2013 Slavošov S - 80km 5. Ratajová Pavlína El Dorado 1 Jezdecký klub Gazalka o.s. 14,58 5:29:16 103,80
10. 8. 2013 Slavošov S - 80km 6. Drásalová Vlasta Pola Jezdecký oddíl La Sard 14,40 5:33:18 102,80
10. 8. 2013 Slavošov S - 80km 7. Drásalová Martina Essay 1 Jezdecký oddíl La Sard 14,40 5:33:19 101,80
10. 8. 2013 Slavošov S - 80km 8. Karlíková Simona Kar Zaphira JS Likoli 14,11 5:40:14 100,80
10. 8. 2013 Slavošov S - 80km 9. Kubíčková Eliška Mauricius Kamenná stáj Čeřeniště 14,11 :: 99,80
10. 8. 2013 Slavošov S - 80km 10. Fenclová Denisa Cony 4 Stáj KasBej 14,10 5:40:19 98,80
10. 8. 2013 Slavošov S - 80km ELIM Horáková Jana Dancerner Stáj Loučky u Bobřího potoka - - -
10. 8. 2013 Slavošov S - 80km ELIM Kyselá Kateřina Sulejka Stáj Kyselý - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 8. 2013 Slavošov L - 60km 1. Molcarová Vendula Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,24 3:56:10 60,48
10. 8. 2013 Slavošov L - 60km 2. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 13,22 4:32:23 59,68
10. 8. 2013 Slavošov L - 60km 3. Tydrychová Lada Silván 1 Stáj KasBej 13,22 :: 58,88
10. 8. 2013 Slavošov L - 60km ELIM Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 8. 2013 Slavošov Z - 40km 1. Obalilová Klára Tom 7 JK Krupka 15,38 2:36:04 35,64
10. 8. 2013 Slavošov Z - 40km 2. Kovářová Jitka Dadži 1 Jezdecké sdružení Hobit Domašov 15,38 2:36:05 35,04
10. 8. 2013 Slavošov Z - 40km 3. Mikešová Barbora Lobin Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,34 2:47:19 34,44
10. 8. 2013 Slavošov Z - 40km 4. Havlíčková Jindřiška Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,34 2:47:20 33,84
10. 8. 2013 Slavošov Z - 40km 5. Krejčová Šárka Salim 2 JK Dálkoplaz 14,32 2:47:36 33,24
10. 8. 2013 Slavošov Z - 40km 6. Kopecká Luisa Robin 2 JS Likoli 13,35 2:59:46 32,64
10. 8. 2013 Slavošov Z - 40km 11. Rosprimová Štěpánka Sheila 5 Ranč Vránov o.s. 11,95 3:20:54 29,64
10. 8. 2013 Slavošov Z - 40km RET Mullerová Iveta Genethni Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -

Celkový počet záznamů: 28


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz