Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Mikulov

Soutěž : CEIYJ**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 6. 2013 Mikulov CEIYJ** - 121km 1. + BC Pflugová Karolína Split JS Karolína 14,22 8:30:34 -

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km 3. Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany 15,09 8:01:13 -
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km 4. Jadlovský Petr Arsan Petr Jadlovský 15,09 8:01:14 -
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km 5. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 14,01 8:38:04 -
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km ELIM Jadlovský Miroslav Kahira 1 Petr Jadlovský - - -
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km ELIM Hladiš Petr Dean Eques z.s. - - -
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km ELIM Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz - - -
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km ELIM Žahourková Petra Sinaed Sweet Little Girl Pink Team - - -
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km ELIM Šebková Vladimíra Nurmi JS Concordia - - -
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km RET Terberová Markéta Sahim R JS Likoli - - -

Soutěž : CEIYJ*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 6. 2013 Mikulov CEIYJ* - 86km 1. Dadáková Pavlína Madir Al Ufar Karlov - En Vogue 14,86 5:47:13 109,56
15. 6. 2013 Mikulov CEIYJ* - 86km 2. Turková Gabriela Faloma JS Likoli 12,58 6:50:16 108,46
15. 6. 2013 Mikulov CEIYJ* - 86km 3. Kopecká Luisa Robin 2 JS Likoli 12,58 6:50:17 107,36
15. 6. 2013 Mikulov CEIYJ* - 86km ELIM Piksová Kateřina Samír 9 JK Dálkoplaz - - -

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 6. 2013 Mikulov CEI* - 86km 1. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 15,50 5:32:57 110,66
15. 6. 2013 Mikulov CEI* - 86km 2. + BC Pflug Tomáš Albert 2 JS Karolína 15,50 5:32:58 120,56
15. 6. 2013 Mikulov CEI* - 86km 3. Drásalová Martina Maret Jezdecký oddíl La Sard 14,19 6:03:39 108,46
15. 6. 2013 Mikulov CEI* - 86km 4. Koder Jiří Agapi JS Concordia 13,79 6:14:08 107,36
15. 6. 2013 Mikulov CEI* - 86km 5. Hradecká Zdeňka Nazir el Achat JS Likoli 13,37 6:26:03 106,26
15. 6. 2013 Mikulov CEI* - 86km 6. Šmídová Tereza Copacabana Jezdecká stáj Kamerun 12,86 6:41:16 105,16
15. 6. 2013 Mikulov CEI* - 86km ELIM zahraniční jezdec Šumava zahraniční - - -

Soutěž : MČR

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km 1. Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany 15,09 8:01:13 225,76
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km 2. Jadlovský Petr Arsan Petr Jadlovský 15,09 8:01:14 224,16
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km 3. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 14,01 8:38:04 222,56
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km ELIM Jadlovský Miroslav Kahira 1 Petr Jadlovský - - -
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km ELIM Hladiš Petr Dean Eques z.s. - - -
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km ELIM Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz - - -
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km ELIM Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz - - -
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km ELIM Žahourková Petra Sinaed Sweet Little Girl Pink Team - - -
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km ELIM Hladišová Dana Leknín JS Karolína - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 6. 2013 Mikulov S - 86km 2. Mesbahi Anahita El Gozali Sportovní stáj Pyskočely 15,50 5:32:55 105,60
15. 6. 2013 Mikulov S - 86km 4. Hrubínová Hana Sheytan JK Natural 14,79 5:48:48 103,60
15. 6. 2013 Mikulov S - 86km 5. Fenclová Denisa Cony 4 Stáj KasBej 13,79 6:14:09 102,60
15. 6. 2013 Mikulov S - 86km 6. Rejl Vlastimil Hamir 1 Endurance Lifestyle 13,37 6:26:04 101,60
15. 6. 2013 Mikulov S - 86km 7. Ratajová Pavlína Láska 4 Jezdecký klub Gazalka o.s. 13,33 6:27:00 100,60
15. 6. 2013 Mikulov S - 86km 8. Abelová Kamila Kalifornie JK Essa-Hippo 12,83 6:42:12 99,60
15. 6. 2013 Mikulov S - 86km ELIM Smirnovová Naděžda Svoboda JK Paseky - - -
15. 6. 2013 Mikulov S - 86km ELIM Cimbálníková Lada Jessika 1 JK Habrovany - - -
15. 6. 2013 Mikulov S - 86km ELIM Koptová Marcela Scott Al Sah´r (Saklavi IV-CZ) JK Shagya-Zborovice - - -
15. 6. 2013 Mikulov S - 86km ELIM Pajerová Michaela Erin Hammering JK Dálkoplaz - - -
15. 6. 2013 Mikulov S - 86km ELIM Kučerová (Benešová) Denisa Tráva Fan club Shagya - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 6. 2013 Mikulov L - 64km 1. Škábová Lucie Bobule JK Natural 16,08 3:58:48 71,52
15. 6. 2013 Mikulov L - 64km 2. Deutscharová Veronika Sahirka Centrum jezdeckého sportu Čížov 15,22 4:12:20 70,72
15. 6. 2013 Mikulov L - 64km 3. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 15,22 4:12:21 69,92
15. 6. 2013 Mikulov L - 64km 4. Zahálková Kristýna Ahmed JK Shagya Vilémov 15,22 4:12:22 69,12
15. 6. 2013 Mikulov L - 64km 5. Drásalová Vlasta Pola Jezdecký oddíl La Sard 15,14 4:13:40 68,32
15. 6. 2013 Mikulov L - 64km 6. Matlášková Beatrice Gloria al Amar Stáj Kyselý 14,08 4:32:47 67,52
15. 6. 2013 Mikulov L - 64km 8. Pikulová Alena Drina 2 JK Ranč u cesty o.s. 12,82 4:59:29 65,92
15. 6. 2013 Mikulov L - 64km 9. Kokořová Petra Nayla Hayek Fan club Shagya 12,03 5:19:09 65,12
15. 6. 2013 Mikulov L - 64km 13. Chlup Kamil Shanty JK Moric Dubí 11,41 5:36:34 61,92
15. 6. 2013 Mikulov L - 64km ELIM Smudek Ladislav Núbie Fan club Shagya - - -
15. 6. 2013 Mikulov L - 64km ELIM Vondráček Jan Sáša JK Paseky - - -
15. 6. 2013 Mikulov L - 64km ELIM Radil Zdeněk Ryjan Ibn Utrecht JK Želva - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 6. 2013 Mikulov Z - 46km 1. Gattringerová Martina Marilyn 1 Jezdecký klub Dvorce o.s. 14,54 3:09:47 36,96
15. 6. 2013 Mikulov Z - 46km 3. Zárubová Emilie Rašid Ibn Rasima Karlov - En Vogue 14,54 3:09:49 35,76
15. 6. 2013 Mikulov Z - 46km 4. Dvořáčková Petra Koheilan Jasir Eques z.s. 14,54 3:09:50 35,16
15. 6. 2013 Mikulov Z - 46km 5. Krejčová Lucie Amurah JK Natural 14,54 3:09:51 34,56
15. 6. 2013 Mikulov Z - 46km 6. Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 14,54 3:09:52 34,20
15. 6. 2013 Mikulov Z - 46km 7. Sedláková Miloslava Gina S JK Beskyd 13,15 3:29:56 33,36
15. 6. 2013 Mikulov Z - 46km 8. Hutlasová Lucie Rabah ibn Utrecht Stáj u Lucky 13,14 3:30:05 32,76
15. 6. 2013 Mikulov Z - 46km 9. Štefek Emil Sinan R Stáj Štefek Otaslavice 13,00 3:32:15 32,16
15. 6. 2013 Mikulov Z - 46km 11. Zapletalová Michaela Sulejka Stáj Kyselý 11,64 3:57:04 30,96
15. 6. 2013 Mikulov Z - 46km 12. Kyselá Kateřina Nostalgie 1 Stáj Kyselý 11,64 3:57:06 30,36

Celkový počet záznamů: 63


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz