Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Třebušín

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 6. 2013 Třebušín S - 80km 1. Dudková Petra Bagír Endurance Lifestyle 14,09 5:40:38 112,60
1. 6. 2013 Třebušín S - 80km 2. + BC Škábová Lucie Dahab JK Natural 13,98 5:43:17 121,60
1. 6. 2013 Třebušín S - 80km 3. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,28 6:30:58 110,60
1. 6. 2013 Třebušín S - 80km 4. Hrubínová Hana Sheytan JK Natural 12,28 6:30:59 109,60
1. 6. 2013 Třebušín S - 80km 5. Kyselý Jakub Makram 5 SK/Orkán Stáj Kyselý 12,26 6:31:27 108,60
1. 6. 2013 Třebušín S - 80km ELIM Kopecká Luisa Böjuss JS Likoli - - -
1. 6. 2013 Třebušín S - 80km RET Lorenzová Silvie Modem 29 JK Armanda (JK Habrovany) - - -
1. 6. 2013 Třebušín S - 80km RET Tydrychová Lada Kraken 2 Stáj KasBej - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 6. 2013 Třebušín L - 60km 1. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,62 4:06:12 68,16
1. 6. 2013 Třebušín L - 60km 2. Horáková Jana Dancerner Stáj Loučky u Bobřího potoka 14,30 4:11:45 67,36
1. 6. 2013 Třebušín L - 60km 3. Šnajdrová Tereza Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,92 4:18:37 66,56
1. 6. 2013 Třebušín L - 60km 4. Kubíčková Eliška El Dorado 1 Kamenná stáj Čeřeniště 12,11 4:57:16 65,76
1. 6. 2013 Třebušín L - 60km 5. Novotná Marina Fiery Diamond Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 12,11 4:57:19 64,96
1. 6. 2013 Třebušín L - 60km 6. Filípková Petra Zara Thustra JK Armanda (JK Habrovany) 9,51 6:18:39 64,16
1. 6. 2013 Třebušín L - 60km 7. Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 9,51 6:18:40 63,36

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 6. 2013 Třebušín Z - 40km 1. Fazekašová Veronika Princezna 10 Ranč Vránov o.s. 14,43 2:46:21 36,48
1. 6. 2013 Třebušín Z - 40km 2. Matlášková Beatrice Hasan 4 Stáj Kyselý 14,43 2:46:22 35,88
1. 6. 2013 Třebušín Z - 40km 3. Krejčík Vítek Hakim 2 Endurance Lifestyle 14,42 2:46:23 35,28
1. 6. 2013 Třebušín Z - 40km 4. Henzlová Tereza Glen Larcon Endurance Lifestyle 14,42 2:46:25 34,68
1. 6. 2013 Třebušín Z - 40km 5. Prouzová Šárka Myška 2 Občanské sdružení JK Donarova samota 14,42 :: 34,08
1. 6. 2013 Třebušín Z - 40km 6. Krejčová Lucie Amurah JK Natural 13,79 2:54:02 33,48
1. 6. 2013 Třebušín Z - 40km 7. Hrnečková Anna Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 12,37 3:14:05 32,88
1. 6. 2013 Třebušín Z - 40km 8. Benediktová Lenka Sony 1 JK Laos 12,32 3:14:51 32,28
1. 6. 2013 Třebušín Z - 40km 9. Říbalová Zuzana Shaky La Sard JS Hipodrom Most 12,25 3:15:59 31,68

Celkový počet záznamů: 24


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz