Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Cehnice

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km 1. Piksová Kateřina Samír 9 JK Dálkoplaz 14,94 5:21:16 107,80
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km 2. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 14,94 5:21:17 106,80
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km 3. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,18 5:38:38 105,80
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km 4. Šebková Vladimíra Nurmi Jezdecká stáj Kamerun 14,17 5:38:51 104,80
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km 5. Ratajová Pavlína Láska 4 Jezdecký klub Gazalka o.s. 13,71 5:50:04 103,80
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km 6. Koder Jiří Agapi JS Concordia 13,71 5:50:08 102,80
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km 7. Hradecká Zdeňka Nazir el Achat JS Likoli 13,12 6:05:47 101,80
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km 8. + BC Turková Gabriela Faloma JS Likoli 13,12 6:05:48 110,80
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km ELIM Zahálková Kristýna Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov - - -
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km ELIM Šebek David Habib Jezdecká stáj Kamerun - - -
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km ELIM Vavrušková Kateřina Sigita JK Shagya Vilémov - - -
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km RET Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 5. 2013 Cehnice L - 60km 1. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,73 3:48:55 65,28
4. 5. 2013 Cehnice L - 60km 2. Veselá Martina Allastar JK T.G.Masaryka - Hektor 15,53 3:51:46 64,48
4. 5. 2013 Cehnice L - 60km 3. Doležalová Karin Syrgyn JK T.G.Masaryka - Hektor 15,53 3:51:47 63,68
4. 5. 2013 Cehnice L - 60km 4. Hrdina Antonín Chosita JS Hrdina - Borotín 14,82 4:02:59 62,88
4. 5. 2013 Cehnice L - 60km 5. Sýbková Hana Thereez Fan club Shagya 14,20 4:13:27 62,08
4. 5. 2013 Cehnice L - 60km 6. + BC Smudek Ladislav Bint Watani Fan club Shagya 14,20 4:13:28 69,28
4. 5. 2013 Cehnice L - 60km 7. Horáková Jana Dancerner Stáj Loučky u Bobřího potoka 14,00 4:17:04 60,48
4. 5. 2013 Cehnice L - 60km 8. Smirnovová Naděžda Svoboda JK Paseky 14,00 4:17:06 59,68
4. 5. 2013 Cehnice L - 60km 9. Abelová Kamila Darius 4 JK Essa-Hippo 13,69 4:23:01 58,88
4. 5. 2013 Cehnice L - 60km 10. Kučerová (Benešová) Denisa Tobien (Shagya VIII-CZ) Fan club Shagya 13,68 4:23:07 58,08

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 1. Vondráček Jan Sáša JK Paseky 14,20 3:31:20 43,50
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 2. Hálková Nela Drina 1 JK Paseky 14,19 3:31:22 42,90
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 3. Hosová Klára Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,19 3:31:23 42,30
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 4. Terberová Tereza Kabuki JS Likoli 14,09 3:32:51 41,70
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 5. Litkeiová Veronika Science-Shagya XXV-29 JS Likoli 14,09 3:32:52 41,10
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 6. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 14,09 3:32:53 40,50
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 7. Mráčková Leona Breakout Purple Endurance Team 14,09 3:32:54 39,90
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 8. Novotná Marina Fiery Diamond Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,40 3:43:58 39,30
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 9. Deutscharová Veronika Sahirka Centrum jezdeckého sportu Čížov 12,40 4:01:53 38,70
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 10. Kosíková Kristýna El Dorado 1 Jezdecký klub Gazalka o.s. 12,37 4:02:34 38,10
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 11. Milsimrová Kateřina Núbie Fan club Shagya 12,37 4:02:36 37,50
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km ELIM Šoltysová Veronika Gdaňsk Stáj Entlich - - -

Celkový počet záznamů: 34


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz