Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Bábolna, HUN

Soutěž : CEI***

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI*** - 160km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 15,04 10:38:26 247,50

Soutěž : CEIYJ**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEIYJ** - 120km 2. + BC Pflugová Karolína Kevin 7 JS Karolína 16,79 7:08:56 171,60
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEIYJ** - 120km 4. Kopecká Luisa Wint JS Likoli 12,78 9:23:25 156,00

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI** - 120km 1. + BC Hladiš Petr Dean Eques z.s. 15,88 7:33:17 191,10
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI** - 120km 3. Jadlovský Miroslav Bint Akkra Petr Jadlovský 15,22 7:53:09 175,50
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI** - 120km 4. Jadlovský Petr Rachel 4 Petr Jadlovský 15,22 7:53:10 174,20
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI** - 120km 7. Prikrylová Magdalena Kadi Pink Team 14,58 8:13:54 170,30
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI** - 120km ELIM Lorenzová Silvie Diplayna JK Habrovany - - -
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI** - 120km ELIM Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý - - -
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI** - 120km RET Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany - - -

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI* - 80km 1. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 19,16 4:10:28 100,10
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI* - 80km 5. Lančíková Andrea Wizella JS Karolína 15,76 5:04:39 95,70
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI* - 80km 6. Lorenzová Silvie Shakiro JK Habrovany 15,19 5:16:01 94,60
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI* - 80km ELIM Kopecká Tereza Mesal JK Habrovany - - -

Soutěž : CEIYJ*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEIYJ* - 80km 5. Hrubá Tereza Shakira Bint Sinaed JK Gate o.s. 14,60 5:28:47 92,40
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEIYJ* - 80km ELIM Zapletalová Michaela Poesia Stáj Kyselý - - -
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEIYJ* - 80km ELIM Pospíšilová Naďa Svratka Endurance Lifestyle - - -

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI* - 80km 9. Pflugová Pavlína Artex 9 JS Karolína 13,81 5:47:38 100,10
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI* - 80km ELIM Pflug Tomáš Albert 2 JS Karolína - - -
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI* - 80km ELIM Škábová Lucie Lamia 1 JK Natural - - -
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI* - 80km RET Lančíková Andrea Esterella JS Karolína - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 5. 2013 Bábolna, HUN S - 80km 1. Škábová Lucie Dahab JK Natural 15,19 5:16:02 84,00

Celkový počet záznamů: 22


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz