Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Plavecké Podhradie (SVK)

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Armanda (JK Habrovany) 17,72 4:30:57 95,00
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km 2. Dadáková Pavlína Madir Al Ufar Karlov - En Vogue 17,22 4:38:45 94,00
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km 4. + BC Pflugová Pavlína Split JS Karolína 16,60 4:49:05 102,00
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km 5. Pflug Tomáš Albert 2 JS Karolína 15,14 5:17:03 91,00
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km 6. Lorenzová Silvie Shakiro JK Armanda (JK Habrovany) 15,08 5:18:20 90,00
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km 7. Hemzalová Kateřina CW Athos JK Armanda (JK Habrovany) 15,08 5:18:21 89,00
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km 8. Kyselý Jakub Makram 5 SK/Orkán Stáj Kyselý 15,08 5:18:25 88,00
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km ELIM Suchá Miroslava Naomi 8 Eques z.s. - - -
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km ELIM Moudrá Dana Mesal JK Armanda (JK Habrovany) - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 1. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 17,72 3:23:10 62,40
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 2. Pflugová Karolína Wizella JS Karolína 17,72 3:23:12 61,60
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 5. Drásalová Vlasta Maret Jezdecký oddíl La Sard 17,30 3:28:08 59,20
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 6. Drásal Miroslav Essay 1 Jezdecký oddíl La Sard 16,79 3:34:28 58,40
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 7. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 16,58 3:37:07 57,60
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 8. Kyselá Kateřina Sulejka Stáj Kyselý 15,45 3:53:01 56,80
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 9. Kopecká Andrea Naira JK Armanda (JK Habrovany) 14,76 4:03:54 56,00
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 16. Jadlovský Miroslav Gaspa Petr Jadlovský 14,09 4:15:32 50,40
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 17. Jadlovský Petr Bint Akkra Petr Jadlovský 14,09 4:15:34 49,60

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) Z - 40km 5. Doubková Zuzana Lanner JK Želva 14,23 2:48:38 32,40
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) Z - 40km 6. Dvořáčková Petra Koheilan Jasir Eques z.s. 13,86 2:53:12 31,80
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) Z - 40km 14. Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 12,42 3:13:17 27,00

Celkový počet záznamů: 21


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz