Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Hoštka

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 1. + BC Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 17,58 4:33:02 101,00
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 2. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 16,75 4:46:38 90,00
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 3. Hladiš Petr Al Tahir Bin Salim Eques z.s. 14,06 5:41:19 89,00
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 4. Schovánková Jitka Mogan Endurance Lifestyle 13,01 6:09:01 88,00

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 1. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 16,75 4:46:37 94,00
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 2. + BC Dvořáčková Lenka Sissi 5 Eques z.s. 14,06 5:41:18 103,00
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 3. Hradecká Zdeňka Nazir el Achat JS Likoli 13,88 5:45:57 92,00
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 4. Karlíková Simona Kar Zaphira JS Likoli 13,87 5:45:58 91,00
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 5. Hrubá Tereza Shakira Bint Sinaed JK Gate o.s. 13,01 6:09:00 90,00
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 6. Piksová Kateřina Samír 9 JK Dálkoplaz 13,01 6:09:02 89,00
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km ELIM Škábová Lucie Dahab JK Natural - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 1. Dudková Petra Bagír Endurance Lifestyle 19,54 3:04:16 68,80
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 2. Horáková Jana Dancerner Stáj Loučky u Bobřího potoka 19,54 3:04:17 68,00
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 3. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 16,80 3:34:21 67,20
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 4. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 16,79 3:34:22 66,40
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 5. Lorenzová Silvie Diplayna JK Armanda (JK Habrovany) 16,75 3:34:54 65,60
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 6. + BC Suchá Miroslava Naomi 8 Eques z.s. 16,71 3:35:23 72,80
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 7. Beranová Zuzana Princezna ze mlejna JK Equis 16,69 3:35:45 64,00
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 8. Hrubínová Hana Sheytan JK Natural 15,72 3:49:05 63,20
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 9. Hemzalová Kateřina Arista JK Armanda (JK Habrovany) 15,51 3:52:05 62,40
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 10. Fenclová Denisa Cony 4 Stáj KasBej 15,24 3:56:10 61,60
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 11. Tydrychová Lada Kraken 2 Stáj KasBej 15,24 3:56:11 60,80
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 12. Ratajová Pavlína Láska 4 Jezdecký klub Gazalka o.s. 14,82 4:03:00 60,00
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 13. Janatová Milada Hamir 1 Endurance Lifestyle 14,42 4:09:34 59,20
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 14. Fiľakovská Ivana Dadžra el Nil Endurance Lifestyle 14,42 4:09:35 58,40
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 15. Kučerová (Benešová) Denisa Tobien (Shagya VIII-CZ) Fan club Shagya 14,02 4:16:46 57,60
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 16. Vavrušková Kateřina Sigita JK Shagya Vilémov 13,13 4:34:13 56,80
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 17. Zahálková Kristýna Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov 13,13 4:34:14 56,00
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km ELIM Terberová Markéta Wellfare JS Likoli - - -
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km ELIM Abelová Kamila Darius 4 JK Essa-Hippo - - -
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km ELIM Krejčová Lucie Lamia 1 JK Natural - - -
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km RET Kyselá Kateřina Sulejka Stáj Kyselý - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 1. Kopecká Luisa Böjuss JS Likoli 17,67 2:15:48 35,40
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 2. Terberová Táňa Kiev de Villeneuve JS Likoli 17,67 :: 34,80
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 3. Plačková Monika Dantes 5 SSChK Podřipska 16,09 2:29:08 34,20
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 4. Kopecká Andrea Naira JK Armanda (JK Habrovany) 15,75 2:32:25 33,60
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 5. Kosíková Kristýna El Dorado 1 Jezdecký klub Gazalka o.s. 14,73 2:42:57 33,00
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 6. Terberová Tereza Kabuki JS Likoli 14,57 2:44:42 32,40
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 7. Kubíčková Eliška Mauricius Kamenná stáj Čeřeniště 14,57 2:44:45 31,80
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 8. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 14,57 2:44:45 31,20
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 9. Krejčík Vítek Hakim 2 Endurance Lifestyle 14,21 2:48:53 30,60
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 10. Dvořáková Lucie Kaiser JS český statek Studečky 13,63 2:56:05 30,00
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 11. Králová Hana Orion 13 SSChK Podřipska 13,44 2:58:34 29,40
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 12. Jadlovský Miroslav Gaspa Petr Jadlovský 13,17 3:02:13 28,80
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 13. Jadlovský Petr Catarine Petr Jadlovský 13,17 3:02:14 28,20
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 14. Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 12,32 3:14:44 27,60
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km ELIM Litovová Michaela Kulisakan JS český statek Studečky - - -
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km ELIM Hofman Martin Sisa /Samír 2/ Jezdecké sdružení Pustoralek o.j. - - -

Celkový počet záznamů: 48


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz