Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Most

Soutěž : CEI***

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 9. 2012 Most CEI*** - 161km 13. Hemzalová Kateřina CW Athos JK Armanda (JK Habrovany) 14,12 11:23:54 211,81
15. 9. 2012 Most CEI*** - 161km 14. Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Armanda (JK Habrovany) 14,12 11:23:55 210,81

Soutěž : CEIYJ**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 9. 2012 Most CEIYJ** - 122km 1. Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov 14,57 8:22:20 153,62
15. 9. 2012 Most CEIYJ** - 122km 3. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,66 9:38:20 151,62
15. 9. 2012 Most CEIYJ** - 122km ELIM zahraniční jezdec Poesia zahraniční - - -

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km 2. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 18,09 6:44:36 -
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km 4. + BC Prikrylová Magdalena Kadi JS Likoli 18,05 6:45:38 191,62
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km 6. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 17,80 6:51:20 -
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km 8. Šebková Vladimíra Habib Jezdecká stáj Kamerun 17,79 6:51:22 -
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km 10. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 15,88 7:40:59 175,62
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km 11. Hladišová Dana Dean JS Karolína 15,88 7:41:00 -
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km 13. Drásal Miroslav Predátor Jezdecký oddíl La Sard 15,35 7:56:54 -
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km 15. Jadlovský Petr Kahira 1 Petr Jadlovský 14,81 8:14:18 -
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km 16. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 14,57 8:22:22 -
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km ELIM Hradecká Zdeňka Kizbach Sportovní stáj Svobodová z.s. - - -
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km ELIM Nedbalová Zuzana Ghayathi Jezdecká stáj Kamerun - - -
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km ELIM Žahourková Petra Sinaed Sweet Little Girl 3V Třebušín - - -

Soutěž : CEIYJ*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 9. 2012 Most CEIYJ* - 80km 1. Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý 17,36 4:36:31 108,80
15. 9. 2012 Most CEIYJ* - 80km 2. Zajícová Lenka Gáhira JK Tequila Ranch Lindava 12,30 6:30:18 97,80
15. 9. 2012 Most CEIYJ* - 80km RET Hrubá Tereza Usuaján JK Gate o.s. - - -

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 9. 2012 Most CEI* - 80km 5. zahraniční jezdec Leknín zahraniční 15,41 5:11:25 100,80
15. 9. 2012 Most CEI* - 80km ELIM zahraniční jezdec Sahim R zahraniční - - -

Soutěž : MČR

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 1. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 18,09 6:44:36 159,62
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 2. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 17,80 6:51:20 158,62
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 3. Šebková Vladimíra Habib Jezdecká stáj Kamerun 17,79 6:51:22 157,62
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 4. Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz 17,29 7:03:30 156,62
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 5. Hladišová Dana Dean JS Karolína 15,88 7:41:00 155,62
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 6. Hrdina Antonín Chosita Jezdecká společnost Koloušek o.s. 15,86 7:41:33 154,62
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 7. Drásal Miroslav Predátor Jezdecký oddíl La Sard 15,35 7:56:54 153,62
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 8. Jadlovský Petr Kahira 1 Petr Jadlovský 14,81 8:14:18 152,62
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 9. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 14,57 8:22:22 151,62
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 10. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,60 8:40:48 150,62
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 11. Fiľakovská Ivana Hamir 1 Endurance Lifestyle 13,26 9:12:05 149,62
15. 9. 2012 Most MČR - 122km ELIM Nedbalová Zuzana Ghayathi Jezdecká stáj Kamerun - - -
15. 9. 2012 Most MČR - 122km ELIM Žahourková Petra Sinaed Sweet Little Girl 3V Třebušín - - -

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 9. 2012 Most ST - 122km 1. Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz 17,28 7:03:30 -
15. 9. 2012 Most ST - 122km 2. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,06 8:40:48 -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 9. 2012 Most S - 80km 1. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 16,67 4:47:55 110,80
15. 9. 2012 Most S - 80km 2. Pflug Tomáš Albert 2 JS Karolína 15,75 5:04:43 99,80
15. 9. 2012 Most S - 80km 3. Fazekašová Veronika Princezna 10 Ranč Vránov o.s. 13,72 5:49:48 98,80
15. 9. 2012 Most S - 80km 4. Schovánková Jitka Morgana 1 Endurance Lifestyle 13,72 5:49:48 97,80
15. 9. 2012 Most S - 80km ELIM Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 9. 2012 Most L - 61km 1. Dudková Petra Bagír JK Minifarma Sloup 17,18 3:33:02 79,81
15. 9. 2012 Most L - 61km 2. Lepková Petra Bentley 3 JK Tequila Ranch Lindava 16,69 3:39:20 78,81
15. 9. 2012 Most L - 61km 3. Hofmanová Václava Hosam TJ Krakonoš Trutnov 16,69 3:39:21 77,81
15. 9. 2012 Most L - 61km 4. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,30 3:59:17 76,81
15. 9. 2012 Most L - 61km 5. Mráčková Leona Breakout Purple Endurance Team 12,87 4:44:20 75,81
15. 9. 2012 Most L - 61km 6. Piksová Kateřina Portorico 1 Jezdecká stáj Kamerun 12,87 4:44:21 74,81
15. 9. 2012 Most L - 61km ELIM Hájek Petr Šumava Fan club Shagya - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 9. 2012 Most Z - 50km 1. Škábová Lucie Bobule JK Natural 16,08 3:06:36 63,50
15. 9. 2012 Most Z - 50km 2. Macháček Jaroslav Anazeh JO Sulejovice 16,08 3:06:37 62,50
15. 9. 2012 Most Z - 50km 3. Králová Kateřina Setan Abu Hamadan Sportovní stáj Pyskočely 14,90 3:21:22 61,50
15. 9. 2012 Most Z - 50km 4. Štefek Emil Sinan R Stáj Štefek Otaslavice 14,64 3:24:58 60,50

Celkový počet záznamů: 53


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz