Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Mikulov

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
16. 6. 2012 Mikulov CEI** - 120km 2. + BC Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Armanda (JK Habrovany) 16,69 7:11:26 158,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI** - 120km 3. Moudrá Dana Shamira JK Armanda (JK Habrovany) 16,69 7:11:27 147,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI** - 120km 4. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 15,61 7:41:14 146,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI** - 120km 5. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 14,68 8:10:21 145,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI** - 120km 6. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 13,82 8:41:03 144,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI** - 120km 7. Hradecká Zdeňka Kizbach Sportovní stáj Svobodová z.s. 13,82 8:41:05 143,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI** - 120km 11. Letovancová (Hrabalová) Lada Gazal Fatima Endurance Lifestyle 11,86 10:07:04 139,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI** - 120km ELIM Hrdina Antonín Chosita Jezdecká společnost Koloušek o.s. - - -

Soutěž : CEIYJ*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km 1. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 19,77 5:03:28 -
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km 2. Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 17,59 5:41:06 -
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km 3. Drásalová Martina Predátor Jezdecký oddíl La Sard 16,71 5:59:05 -
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km 4. Smetanová Jana Deris Jezdecká společnost Koloušek o.s. 16,71 5:59:06 -
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,03 7:40:23 -
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km ELIM Pospíšilová Naďa Svratka Endurance Lifestyle - - -
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km ELIM Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov - - -
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km ELIM Terberová Tereza Nikaya de Paute JS Likoli - - -
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km ELIM Terberová Markéta Kiev de Villeneuve JS Likoli - - -

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
16. 6. 2012 Mikulov CEI* - 100km 1. + BC Studnička Pavel Dhab Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 18,16 5:30:22 131,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI* - 100km 2. Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 16,79 5:57:21 120,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI* - 100km 3. Škábová Lucie Žoly JK Natural 16,79 5:57:26 119,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI* - 100km 4. Pajerová Michaela Erin Hammering JK Tamare 16,75 5:58:11 118,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI* - 100km 5. Hemzalová Kateřina CW Athos JK Armanda (JK Habrovany) 15,47 6:27:56 117,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI* - 100km 6. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 14,82 6:44:43 116,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI* - 100km 9. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 14,75 6:46:43 113,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI* - 100km 10. Wagner Lenka Egbar Stáj Kyselý 14,50 6:53:56 112,00

Soutěž : MČRj,y

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km 1. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 19,77 5:03:28 121,00
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km 2. Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 17,59 5:41:06 120,00
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km 3. Drásalová Martina Predátor Jezdecký oddíl La Sard 16,71 5:59:05 119,00
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km 4. Smetanová Jana Deris Jezdecká společnost Koloušek o.s. 16,71 5:59:06 118,00
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km 5. Jadlovský Miroslav Koruška Petr Jadlovský 16,58 6:01:53 117,00
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km 6. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 15,26 6:33:14 116,00
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km 7. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,03 7:40:23 115,00
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km ELIM Pospíšilová Naďa Svratka Endurance Lifestyle - - -
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km ELIM Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov - - -
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km ELIM Terberová Tereza Nikaya de Paute JS Likoli - - -
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km ELIM Terberová Markéta Kiev de Villeneuve JS Likoli - - -
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km ELIM Šebek David Habib Jezdecká stáj Kamerun - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km 1. Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý 17,80 4:43:09 104,40
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km 2. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 15,95 5:15:54 103,40
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km 3. + BC Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 15,95 5:15:55 112,40
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km 4. Turková Gabriela Faloma Sportovní stáj Svobodová z.s. 15,17 5:32:11 101,40
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km 5. Hájek Petr Jussuf II-CZ (Jethro Tull) Fan club Shagya 11,44 7:20:27 100,40
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km ELIM Pflug Tomáš Split JS Karolína - - -
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km ELIM Dadáková Pavlína Madir Al Ufar Stáj En Voque - - -
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km ELIM Ratajová Pavlína Holliday Jezdecký klub Gazalka o.s. - - -
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km ELIM Bíza Roman Wizella JS Karolína - - -
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km ELIM Pflugová Pavlína Artex 9 JS Karolína - - -
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km ELIM Komoňová Barbora Alexandra 1 JK Shagya Vilémov - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
16. 6. 2012 Mikulov L - 60km 1. Toncarová Hana Láska 4 Jezdecký klub Gazalka o.s. 18,62 3:13:22 80,00
16. 6. 2012 Mikulov L - 60km 2. Dvořáčková Lenka Al Tahir Bin Salim JS Fresta Brno 17,86 3:21:35 79,00
16. 6. 2012 Mikulov L - 60km 4. Mlčúchová Kateřina Rašid Ibn Rasima Stáj En Voque 16,60 3:36:56 77,00
16. 6. 2012 Mikulov L - 60km 11. Abelová Kamila Kalifornie JK Essa-Hippo 13,74 4:22:04 70,00
16. 6. 2012 Mikulov L - 60km ELIM Hanousek Pavel Longbecca JO Helios Mostkovice - - -
16. 6. 2012 Mikulov L - 60km ELIM Smirnovová Naděžda Svoboda JK Paseky - - -
16. 6. 2012 Mikulov L - 60km ELIM Pospíšilová Jana Jasmina III JK Armanda (JK Habrovany) - - -
16. 6. 2012 Mikulov L - 60km RET Králová Kateřina Eshretli Sportovní stáj Pyskočely - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 1. Hrubínová Hana Sheytan JK Natural 14,20 2:57:26 67,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 2. Krejčová Lucie Dahab JK Natural 14,18 2:57:39 66,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 3. Rusnáková Jana S Maran JK Moravský Krumlov 14,01 2:59:52 65,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 4. Vondráček Jan Sáša JK Paseky 13,25 3:10:13 64,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 5. Hálková Nela Drina 1 JK Paseky 13,24 3:10:18 63,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 6. Tučková Petra Harpoon JK Želva 13,18 3:11:16 62,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 7. Pikulová Alena Drina 2 JK Ranč u cesty o.s. 13,12 3:12:09 61,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 8. Filípková Petra Zara Thustra JK Ranč u cesty o.s. 13,11 3:12:10 60,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 9. Bukáčková Martina Shanty JK Shagya Vilémov 13,11 3:12:11 59,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 10. Suchomelová Martina Follow the rainbow JK Frýdnava 13,02 3:13:35 58,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 11. Suchá Miroslava Naomi 8 Eques z.s. 13,02 3:13:36 57,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 12. Radil Zdeněk Ryjan Ibn Utrecht JK Želva 12,53 3:21:03 56,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 13. Veselá Martina Alakma JK T.G.Masaryka - Hektor 12,19 3:26:48 55,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 14. Doležalová Karin Syrgyn zahraniční 12,18 :: 54,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 15. Juříková Nikola Dahir SK Pental Břidličná 12,07 3:28:46 53,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 16. Piksová Kateřina Portorico 1 Jezdecká stáj Kamerun 12,07 3:28:47 52,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 20. Cimbálníková Lada Jessika 1 JK Armanda (JK Habrovany) 11,63 3:36:44 48,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km ELIM Dušková (Kutilová) Eva Sirius Skal JK Shagya Vilémov - - -
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km RET Fišárková Karolína Kiara 1 JC Město Albrechtice - - -

Celkový počet záznamů: 75


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz