Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Třebušín

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 6. 2012 Třebušín ST - 100km 1. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 10,31 9:41:47 -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 6. 2012 Třebušín S - 80km 1. + BC Škábová Lucie Žoly JK Natural 15,49 5:09:57 121,60
2. 6. 2012 Třebušín S - 80km 2. Ratajová Pavlína Holliday Jezdecký klub Gazalka o.s. 14,16 5:38:56 110,60
2. 6. 2012 Třebušín S - 80km 3. Terberová Markéta Sahim R JS Likoli 14,16 5:38:57 109,60
2. 6. 2012 Třebušín S - 80km 4. Kyselý Jakub Samír 9 Stáj Kyselý 14,16 5:39:05 108,60
2. 6. 2012 Třebušín S - 80km 5. Mesbahi Anahita El Gozali Sportovní stáj Pyskočely 11,82 6:46:07 107,60
2. 6. 2012 Třebušín S - 80km ELIM Kučerová (Benešová) Denisa Tráva Fan club Shagya - - -
2. 6. 2012 Třebušín S - 80km ELIM Terberová Táňa Kánon JS Likoli - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 1. Wimmerová Markéta Thora JK Dálkoplaz 14,86 4:02:21 86,20
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 2. Koder Jiří Agapi JS Concordia 14,72 4:04:33 85,20
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 3. Koptová Marcela Scott Al Sah´r (Saklavi IV-CZ) JK Shagya-Zborovice 12,99 4:37:09 84,20
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 4. Hradecká Zdeňka Nazir el Achat Sportovní stáj Svobodová z.s. 12,66 4:44:18 83,20
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 5. Henzlová Tereza Hamadan 11 SK Endurance Lifestyle 12,48 4:48:23 82,20
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 6. Krejčík Vítek Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,18 4:55:29 81,20
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 7. Kopecká Luisa Böjuss JK Minifarma Sloup 12,18 4:55:30 80,20
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 8. Schovánková Jitka Mogan Endurance Lifestyle 11,96 5:00:53 79,20

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 1. Studničková Martina Vendy 8 Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 18,05 2:13:00 63,80
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 2. Dudková Petra Bagír JK Minifarma Sloup 17,36 2:18:15 62,80
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 3. Toncarová Hana Láska 4 Jezdecký klub Gazalka o.s. 16,78 2:23:00 61,80
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 4. Zajícová Lenka Gáhira JK Tequila Ranch Lindava 15,75 2:32:23 60,80
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 5. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 15,62 2:33:42 59,80
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 6. Bukáčková Martina Shanty JK Shagya Vilémov 15,61 2:33:43 58,80
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 7. Doubravová Evženie Beauty JS Mostec 15,61 2:33:44 57,80
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 8. Poláčková Olga Taracota Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 13,54 2:57:11 56,80
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 9. Mrkáčková Petra Dahab JK Natural 12,94 3:05:29 55,80
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 10. Krejčová Lucie Lamia 1 JK Natural 12,94 3:05:30 54,80
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 11. Mráčková Leona Breakout Purple Endurance Team 12,82 3:07:10 53,80
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 12. Tydrychová Lada Kraken 2 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 11,78 3:23:39 52,80

Celkový počet záznamů: 28


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz