Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Šamorín (SVK)

Soutěž : CEI***

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km 3. Lorenzová Silvie Modem 29 JK Armanda (JK Habrovany) 14,86 10:45:50 164,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km 4. Jadlovský Petr Kahira 1 Petr Jadlovský 14,86 10:45:51 163,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km ELIM Štefek Emil Umag Stáj Štefek Otaslavice - - -

Soutěž : CEIYJ**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEIYJ** - 120km 2. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 18,56 6:27:55 123,00

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 3. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 19,14 6:16:07 140,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 4. Kyselá Kateřina Cezar Stáj Kyselý 19,14 6:16:10 139,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 6. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 18,53 6:28:30 137,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 7. Žahourková Petra Sinaed Sweet Little Girl 3V Třebušín 17,71 6:46:39 136,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 12. Hladišová Dana Dean JS Karolína 14,82 8:06:00 131,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 13. Hrdina Antonín Chosita Jezdecká společnost Koloušek o.s. 14,81 8:06:01 130,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 14. Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 14,81 8:06:02 129,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km ELIM Hladiš Petr Al Sharisa JS Karolína - - -
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km ELIM Pflug Tomáš Split JS Karolína - - -
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km ELIM Prikrylová Magdalena Kadi JS Likoli - - -

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Armanda (JK Habrovany) 19,94 4:00:41 90,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 2. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 19,71 4:03:29 89,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 4. Prikrylová Magdalena Shekel JS Likoli 18,98 4:12:50 87,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 7. Jadlovský Petr Catarine Petr Jadlovský 16,71 4:47:13 84,00

Soutěž : CEIYJ*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEIYJ* - 80km 1. Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov 18,19 4:23:51 83,00

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 20,93 3:49:20 90,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 6. Nedbalová Zuzana Ghayathi Jezdecká stáj Kamerun 16,53 4:50:20 85,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI* - 80km ELIM Šmídová Tereza Copacabana Jezdecká stáj Kamerun - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) S - 80km 9. Pospíšilová Naďa Svratka Endurance Lifestyle 14,78 5:24:50 80,00

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) L - 60km 4. Lančíková Andrea Wizella JS Karolína 15,63 3:50:23 64,00

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) Z - 40km 1. Smetanová Jana Deris Jezdecká společnost Koloušek o.s. 15,09 2:39:05 45,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) Z - 40km ELIM Kroupa Janek Rugby zahraniční - - -

Celkový počet záznamů: 26


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz