Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Břidličná

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
12. 5. 2012 Břidličná S - 85km 1. Terberová Tereza Nikaya de Paute JS Likoli 16,97 5:00:33 107,90
12. 5. 2012 Břidličná S - 85km 2. + BC Studnička Pavel Dhab Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 15,96 5:19:28 116,90
12. 5. 2012 Břidličná S - 85km 3. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 15,58 5:27:16 105,90
12. 5. 2012 Břidličná S - 85km 4. Škábová Lucie Žoly JK Natural 15,47 5:29:36 104,90
12. 5. 2012 Břidličná S - 85km 5. Dadáková Pavlína Madir Al Ufar Stáj En Voque 14,52 5:51:17 103,90
12. 5. 2012 Břidličná S - 85km ELIM Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 1. Hanousek Pavel Longbecca JO Helios Mostkovice 17,39 3:44:15 91,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 2. Drásal Miroslav Predátor Jezdecký oddíl La Sard 16,82 3:51:54 90,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 3. Reichmann Peter Naira JK Armanda (JK Habrovany) 16,64 3:54:18 89,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 4. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 16,54 3:55:48 88,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 5. + BC Dvořáčková Lenka Al Tahir Bin Salim JS Karolína 16,54 3:55:50 97,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 6. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 16,12 4:01:55 86,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 7. Kyselý Jakub Samír 9 Stáj Kyselý 16,12 4:01:57 85,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 8. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 15,70 4:08:20 84,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 9. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 15,14 4:17:37 83,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 10. Lančíková Andrea Wizella JS Karolína 13,41 4:50:50 82,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 11. Pflugová Pavlína Albert 2 JS Karolína 13,41 4:50:51 81,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km ELIM Pospíšilová Jana Jasmina III JK Armanda (JK Habrovany) - - -
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km ELIM Lorenzová Silvie CW Athos JK Armanda (JK Habrovany) - - -
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km ELIM Pflug Tomáš Split JS Karolína - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
12. 5. 2012 Břidličná Z - 45km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Armanda (JK Habrovany) 15,61 2:52:58 62,50
12. 5. 2012 Břidličná Z - 45km 2. Němečková Eliška Aron-h SK Pental Břidličná 14,66 3:04:08 61,50
12. 5. 2012 Břidličná Z - 45km 3. Mlčúchová Kateřina Rašid Ibn Rasima Stáj En Voque 14,62 3:04:40 60,50
12. 5. 2012 Břidličná Z - 45km 4. Králová Kateřina Eshretli Sportovní stáj Pyskočely 14,06 3:11:58 59,50
12. 5. 2012 Břidličná Z - 45km 5. Suchomelová Martina Follow the rainbow JK Frýdnava 13,01 3:27:35 58,50
12. 5. 2012 Břidličná Z - 45km 6. Mráčková Leona Breakout Purple Endurance Team 12,92 3:29:00 57,50
12. 5. 2012 Břidličná Z - 45km 7. Juříková Nikola Dahir SK Pental Břidličná 12,42 3:37:28 56,50
12. 5. 2012 Břidličná Z - 45km ELIM Pikulová Alena Drina 2 JK Ranč u cesty o.s. - - -
12. 5. 2012 Břidličná Z - 45km ELIM Filípková Petra Zara Thustra JK Ranč u cesty o.s. - - -

Celkový počet záznamů: 29


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz