Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Slavošov

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km 1. Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 15,05 5:18:55 107,80
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km 2. Pajerová Michaela Erin Hammering JK Tamare 14,98 5:20:30 106,80
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km 3. + BC Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý 14,41 5:33:07 115,80
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km 4. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,87 5:45:58 104,80
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km 5. Hradecká Zdeňka Faloma Sportovní stáj Svobodová z.s. 13,87 5:45:59 103,80
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km 6. Jadlovský Miroslav Uruk Petr Jadlovský 12,99 6:09:32 102,80
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km 7. Jadlovský Petr Koruška Petr Jadlovský 12,99 6:09:33 101,80
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km 8. Pospíšilová Naďa Svratka Endurance Lifestyle 12,39 6:27:30 100,80
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km ELIM Turková Gabriela Titus 1 Sportovní stáj Svobodová z.s. - - -
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km ELIM Karlíková Simona Kar Zaphira JS Likoli - - -
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km ELIM Kyselá Kateřina Onufry Stáj Kyselý - - -
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km RET Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km 1. Mesbahi Anahita El Gozali Sportovní stáj Pyskočely 17,39 3:27:01 82,60
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km 2. + BC Škábová Lucie Lamia 1 JK Natural 17,38 3:27:10 91,60
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km 3. Moudrá Dana Shamira JK Armanda (JK Habrovany) 17,38 3:27:12 80,60
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km 4. Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov 15,21 3:56:37 79,60
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km 5. Abelová Kamila Kalifornie JK Essa-Hippo 12,39 4:50:35 78,60
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km 6. Schovánková Jitka Mogan Endurance Lifestyle 12,08 4:58:06 77,60
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km 7. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 11,48 5:13:35 76,60
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km 8. Chlup Kamil Shanty JK Moric Dubí 11,48 5:13:36 75,60
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km ELIM Fenclová Denisa Cony 4 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež - - -
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km ELIM Karasová Dagmar Johanka 7 TJ Sokol Husinec - - -
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km RET Kokořová Petra Stela 1 JK Wood-service Team - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 1. Studničková Martina Vendy 8 Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 19,05 2:05:59 60,40
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 2. Mrkáčková Petra Dahab JK Natural 18,50 2:09:46 59,40
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 3. Dudková Petra Bagír JK Minifarma Sloup 16,29 2:27:19 58,40
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 4. Wimmerová Markéta Thora JK Dálkoplaz 15,32 2:36:38 57,40
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 5. Macháček Jaroslav Anazeh JO Sulejovice 15,31 2:36:45 56,40
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 6. Poláčková Olga Tennessee 2 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 15,30 2:36:50 55,40
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 7. Cimbálníková Lada Jessika 1 JK Armanda (JK Habrovany) 14,99 2:40:07 54,40
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 8. Koderová (Křtěnská) Barbora Jane d´Arc JS Concordia 14,94 2:40:42 53,40
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 9. Seifertová Jana Lasi 1 SJK Stáj Godolphin 14,05 2:50:49 52,40
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 10. Králová Kateřina Setan Abu Hamadan Sportovní stáj Pyskočely 13,95 2:52:02 51,40
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 11. Obalilová Klára Tom 7 JK Krupka 13,93 2:52:16 50,40
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 12. Jakoubě Petra Laura 15 Sportovní stáj Svobodová z.s. 13,93 2:52:19 49,40
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km ELIM Toncarová Hana Láska 4 Jezdecký klub Gazalka o.s. - - -

Celkový počet záznamů: 36


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz