Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Bábolna (HUN)

Soutěž : CEI***

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI*** - 160km 6. Šebková Vladimíra Habib Jezdecká stáj Kamerun 13,72 11:39:51 167,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI*** - 160km ELIM Jadlovský Petr Arsan Petr Jadlovský - - -
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI*** - 160km ELIM Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý - - -

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI** - 120km 6. Hladišová Dana Dean JS Karolína 14,44 8:18:39 130,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI** - 120km 8. Pflug Tomáš Split JS Karolína 12,90 9:18:00 128,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI** - 120km ELIM Hladiš Petr Al Sharisa JS Karolína - - -
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI** - 120km ELIM Hrdina Antonín Chosita Jezdecká společnost Koloušek o.s. - - -

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km 4. Pflug Tomáš Artex 9 JS Karolína 14,57 5:29:32 82,00

Soutěž : CEIYJ*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEIYJ* - 80km 2. Drásalová Martina Predátor Jezdecký oddíl La Sard 16,77 4:46:14 85,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEIYJ* - 80km 3. + BC Kucharská Tereza Haydée JK Šarkan 16,46 4:51:38 94,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEIYJ* - 80km ELIM Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup - - -

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km 2. + BC Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Habrovany 18,98 4:12:58 120,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km 7. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 17,61 4:32:34 105,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km 8. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 17,60 4:32:39 104,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km 11. Prikrylová Magdalena Kadi JS Likoli 16,63 4:48:41 101,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km 12. Štefek Emil Umag Stáj Štefek Otaslavice 16,22 4:55:57 100,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km 16. Hradecká Zdeňka Kizbach Sportovní stáj Svobodová z.s. 14,28 5:36:01 96,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km 17. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 14,27 5:36:19 95,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) S - 80km 4. Wimmerová Markéta Hagalli JK Dálkoplaz 15,57 5:08:20 93,00

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) Z - 40km 10. Hladišová Dana Sissi 5 JS Karolína 15,75 2:32:23 62,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) Z - 40km RET Kucharská Tereza Latenic JK Šarkan - - -

Celkový počet záznamů: 22


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz