Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Hoštka

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 3. 2012 Hoštka ST - 100km 1. + BC Šebek David Habib Jezdecká stáj Kamerun 16,36 6:06:48 122,00
24. 3. 2012 Hoštka ST - 100km 2. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 15,03 6:39:12 111,00
24. 3. 2012 Hoštka ST - 100km 3. Hladiš Petr Al Sharisa JS Karolína 14,06 7:06:47 110,00

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 1. Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany 18,64 4:17:29 100,00
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 2. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 18,58 4:18:24 99,00
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 3. Pečová Tereza Wint JK Gate o.s. 17,36 4:36:33 98,00
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 4. Šmídová Tereza Copacabana Jezdecká stáj Kamerun 16,01 4:59:44 97,00
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 5. + BC Nedbalová Zuzana Ghayathi Jezdecká stáj Kamerun 16,01 4:59:45 106,00
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 6. Hrubá Tereza Usuaján JK Gate o.s. 15,58 5:08:04 95,00
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 7. Novotná Marina Shakira Bint Sinaed Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,58 5:08:05 94,00
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 8. Jadlovský Petr Catarine Petr Jadlovský 15,47 5:10:14 93,00
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 9. Kyselá Kateřina Onufry Stáj Kyselý 15,01 5:19:51 92,00
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 10. Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý 15,01 5:19:52 91,00
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 11. Hradecká Zdeňka Kizbach Sportovní stáj Svobodová z.s. 14,16 5:38:55 90,00
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 12. Pipová Markéta CW Athos JK Habrovany 13,84 5:46:44 89,00
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km ELIM Turková Gabriela Titus 1 Sportovní stáj Svobodová z.s. - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 19,45 3:05:05 83,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 2. Terberová Natálie Science-Shagya XXV-29 JS Likoli 19,17 3:07:46 82,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 3. Němcová Sabina Urby B Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 18,30 3:16:43 81,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 4. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 18,30 3:16:45 80,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 5. Mesbahi Anahita El Gozali Sportovní stáj Pyskočely 17,87 3:21:25 79,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 6. Žahourková Petra Sinaed Sweet Little Girl 3V Třebušín 16,76 3:34:47 78,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 7. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 16,18 3:42:34 77,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 8. Studnička Pavel Dhab Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 15,91 3:46:19 76,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 9. Karlíková Simona Kar Zaphira JS Likoli 15,90 3:46:27 75,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 10. Terberová Markéta Sahim R JS Likoli 15,90 3:46:28 74,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 11. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 15,44 3:53:10 73,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 12. Fazekašová Veronika Elisabeth Ranč Vránov o.s. 14,96 4:00:34 72,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 13. Jadlovský Miroslav Uruk Petr Jadlovský 14,37 4:10:28 71,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 14. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 13,82 4:20:28 70,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 15. Zahálková Kristýna Sigita JK Shagya Vilémov 13,82 4:20:29 69,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 16. Schovánková Jitka Mogan Endurance Lifestyle 13,47 4:27:12 68,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km ELIM Koder Jiří Agapi JS Concordia - - -
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km ELIM Šnajdrová Tereza Lobin Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 1. Škábová Lucie Lamia 1 JK Natural 19,72 2:01:41 58,00
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 2. Studničková Martina Vendy 8 Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 18,90 2:06:58 57,00
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 3. Toncarová Hana Láska 4 Jezdecký klub Gazalka o.s. 18,88 2:07:06 56,00
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 4. Ratajová Pavlína Holliday Jezdecký klub Gazalka o.s. 18,88 2:07:07 55,00
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 5. Koťátková Hana Claudius 1 SK Zebínský Dvůr 18,83 2:07:28 54,00
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 6. Dvořáčková Lenka Al Tahir Bin Salim JS Fresta Brno 14,61 2:44:17 53,00
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 7. Abelová Kamila Kalifornie JK Essa-Hippo 14,57 2:44:44 52,00
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 8. Henzlová Tereza Hamadan 11 SK Endurance Lifestyle 14,55 2:44:57 51,00
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 9. Fenclová Denisa Cony 4 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 14,55 2:44:58 50,00
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 10. Macháček Jaroslav Anazeh JO Sulejovice 14,54 2:45:01 49,00
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 11. Kopecká Luisa Böjuss JK Minifarma Sloup 14,07 2:50:34 48,00
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 12. Krejčík Vítek Robin 2 JK Minifarma Sloup 14,07 2:50:35 47,00
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 13. Matušková Anna Sirius R JK Šarkan 13,16 3:02:21 46,00
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 14. Kucharská Tereza Tequila J,J,Chilli JK Šarkan 12,77 3:07:59 45,00
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km ELIM Králová Hana Mistyk SSChK Podřipska - - -

Celkový počet záznamů: 49


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz